Asma Tavan Modelleri 2024 Dekorasyon

En İyi Modern Asma Tavan Modelleri 2023

Binaların girişlerinde, otellerde veya hastanelerde asma tavan mutlaka görebileceğiniz dekorasyon fikirlerinden biridir. Hem estetik bir görünüm sunan hem de çeşitli yalıtım ve elektrik sitemlerinin gözükmesini önleyen bir yapıdır. Bu bağlamda günümüzde duvardan ve yerden ısı yalıtım kullanılan evlerde de sıklıkla tercih ediliyor. Bunun yanı sıra hoş bir dekoratif görünüm sağladığından dolayı da tercih görüyor diyebiliriz. Yapılarda istenmeyen görüntülerin gizlenebilmesi ve daha hoş bir görünüm sunması açısından asma tavanlar oldukça kullanışlıdır.

Bakımı da oldukça kolay olan asma tavan modellerini ev dekorasyonunuzda dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda ışıklandırmalı ve renkli tavan sistemlerini de tercih etmeniz mümkün. Bunun yanı sıra çeşitli asma tavan modellerinde ve yapılarında dekoratif süsler de kullanılıyor. Böylece asma tavan kullanacağınız alanda farklı bir dekoratif görünüm de oluşturabilirsiniz.

Modern Asma Tavan Modelleri

Günümüzde tercih edilen modern asma tavan modelleri oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip diyebiliriz. Farklı yapılarda ve görünümlere sahip olan asma tavanlar ile istediğiniz atmosferi yakalayabilirsiniz. Çok daha modern ve hoş bir görünüm kazandırmak amacıyla salonunuzda, yemek odanızda, mutfak veya yatak odanızda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda eğer duvardan ısı ve ses yalıtım kullanıyorsanız da sistemin gizlenmesi açısından da rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

ASMA TAVAN MODELLERİ KORİDOR

 

ASMA TAVAN MODELLERİ KORİDOR

 

ASMA TAVAN MODELLERİ KORİDOR

ASMA TAVAN MODELLERİ KORİDOR

ASMA TAVAN MODELLERİ KORİDOR

ASMA TAVAN MODELLERİ SALON

ASMA TAVAN MODELLERİ SALON

ASMA TAVAN MODELLERİ SALON

ASMA TAVAN MODELLERİ SALON

 

ASMA TAVAN MODELLERİ SALON

ASMA TAVAN MODELLERİ SALON

 

Alçıpan, vektörel, metal veya akustik yapıda birçok farklı asma tavan modeli vardır. Görünüm bakımından da ışıklandırmaları, aydınlatma sistemleri ve süsleriyle farklı çeşitler de görebilirsiniz. Özellikle petek asma tavanlar ahşabın hakim olduğu bir salon dekorasyonu için oldukça alternatiftir. Bununla birlikte lamel asma tavan modelleri de gider borularının gizlenmesi ve hoş bir izlenim vermesi bakımından banyo ve tuvaletlerde tercih ediliyor. Siz de tüm bu asma tavan modellerinden istediğinizi seçerek eviniz için değerlendirebilirsiniz.

Asma Tavan Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Ev dekorasyonu için tercih edilen mobilyalar, aksesuar ve benzeri içerikler her zaman dikkat edilen noktalardan biri olmuştur. Bu süreçte eğer evinizde; salonunuzda veya evin başka bir kısmında asma tavan tercih edecekseniz, bazı noktalara dikkat etmeniz önemlidir. Böylece hem kullanışlı hem de estetik algılarınıza uyacak türden bir asma tavan yaptırabilirsiniz. Salonunuzun boyutu ve fonksiyonuna uyan asma tavanları tercih etmeniz en doğrusudur.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir