Dekorasyon

En İyi 30 Koltuk Takımı Modelleri

Kanepeler söz konusu olduğunda gerçekten herkese uyan tek model bulmak oldukça zordur. Klasik modellerden modern modellere veya rahat puf koltuğundan tarz koltuk takımlarına kadar kafanızı karıştırmak için çok fazla seçenek vardır. Bu yüzden seçim yapmanın zorluğunu anlayabiliyoruz. Favorinizi seçmenizi kolaylaştıran en iyi 30 tasarımı bir araya getirdik. Gelenekselden moderne ve aradaki hemen hemen her şeye kadar çeşitlilik gösteren modelleri bir araya getirdik. Bu modellerden hangisi size uyuyorsa onu seçin.

1. U-şekilli bölme
Lüks bir oturma deneyimi sunmak için modern U-şeklinde bölme kanepe. Ayarlanabilir yastık kolları ve dolgun minderler konfor oranını yükseltir.

2. Smokin
Bu kahverengi deri smokin, düzgün kenarları olan klasik bir kutu şekline sahiptir. Keskin açılar ve sade tasarım, akıllı ve resmi bir hava katıyor.

3. Şezlong
Bu zamansız siyah kesitli kanepe, farklı konfor pozisyonları için geri çekilebilir sırtlıklara sahiptir. Deri döşeme ile tamamlanan, nihai şezlong gibi görünüyor.

 

4. Kavisli kesit
Yarım daire veya kavisli kesit kanepeler (burada gösterildiği gibi) oturma odasının ambiyansını yumuşatır ve lineer şekillerden ferahlatıcı bir moladır. Kanepenin uçlarında herhangi bir sırt desteği veya kol dayama yeri yoktur, bu da ona şezlong hissi verir.

5. Çok Yönlü Kanatlı Kanepeler
Burada, hareketli parçaları sayesinde birden fazla kullanıma uygun bir kanatlı kanepe gösterilmektedir. Bir uçağın kanat kanatlarından ilham alan bu kanepe, altı farklı oturma düzenine dönüştürülebilir.

 

6. Ankastre
Bu kıvrımlı kanepe, bu kompakt oturma odası için akıllıca bir seçimdir. Yerleşik kanepe, üç duvarı kaplar ve kesintisiz sohbetlere ve yaya geçidine izin verir.

7. Chesterfield kanepe
Bu Chesterfield kanepenin arkası kapitone veya püsküllü bir tarza sahiptir ve düz kolları vardır. Bazı tasarımlarda bu desen hem kollarda hem de sırtta olabilir.

8. İki yönlü şezlong kesiti
İşte L şeklinde oturma biçimine mükemmel ev sahipliği yapan iki yönlü bir kanepe kesiti. Bölümler, oturma, uzanma veya sadece ayaklar yukarıdayken tembellik etme esnekliği sağlar.
9. Beller Alanın
Bu alçak koltuk da görüşlerin birbirine bağlı kalmasına ve konuşmaların akıcı olmasına yardımcı olur. Nötr döşeme ve doğal ışık, canlı döşemenin parlamasını ve odaya hakim olmasını sağlar.
10. Klasik baston
Dış mekana da taşınabilen bir kanepe istiyorsanız, hava koşullarına dayanıklı doğal baston güzel bir seçimdir.

11. Şezlonglu L-şekilli bölüm
Yumuşak kadife döşemeli bu L-şekilli kanepe ve uzanma koltuğu , yaşam alanını süper konforlu bir salona dönüştürüyor. Koyu kahverengi desenli kadife, peluş konfor ve zarif detayların harika bir karışımını sunar.

12. Rahat Futon Kanepe

Futon kanepe, havalı ve çağdaş bir oturma alanı oluşturur. Sadece içine bat!

13.
Bu gibi modern modüler Modüler kanepe aranjmanları, çok işlevli dekor parçaları olarak öne çıkıyor. Bunları uzun bir kanepe görevi görecek şekilde gruplayabilir veya daha küçük oturma düzenlemeleri için ayırabilirsiniz.

14. Cade kanepe
Modern paslanmaz çelik ayakları ve rafine bir görünümü ile bu cade kanepenin derin koltukları rahatlatıcı bir şarkıdır. Çağdaş evler için şık bir seçim.

15. Süslü deve sırtı
Bu süslü kanepenin arkasındaki yükselen bölümler deve hörgücüne benziyor – bu nedenle adı. Oyma altın tonlu tasarımı ile oturma odasına muhteşem bir görünüm kazandırıyor.

16. Kanepe Kanepe Kanepeden
daha kompakt olan bu mavi kanepe, yatak odası için bir oturma alanı olarak kullanılabilir. Kanepenin arkası, kesintisiz görüş sağlamak için yatak yüksekliği ile hizalanmıştır.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir