Mobilya Kampanyaları 2023

Bellona Kampanya 2022 Fırsatları

Yeni mobilya isteyenler ya da evlenenler zevkine ve bütçesine uygun mobilya arayışına girer. Yeni bir mobilya alırken uzun ömürlü olması da kullanıcının dikkat ettiği noktalardan biridir. Avantajlı fiyatlarıyla Bellona müşterilerine kampanyalarıyla uygun fiyatlı mobilyalar üretmekte olan bir markadır. Geniş ürün yelpazesinde renk seçenekleriyle kullanıcıların dikkatini çeken Bellona’nın yapmış olduğu kampanyaları merak edenler olacaktır. Bellona yılın bazı zamanları müşterilerinin daha uygun fiyata yeni Bellona mobilyalarına kavuşması için bazı kampanyalar düzenlemektedir.

Bellona Kampanyaları

 Yeni evlenen ya da evini yenilemek isteyen kişiler daha uygun fiyata mobilya satın almak isteyebilir. Günümüzde yeni bir mobilya alırken dikkat ettiğimiz en önemli özelliklerden birisi uzun ömürlü ve kolay temizlenebilir olmasıdır. Bellona bu noktada yeni mobilya almak isteyenlerin aklına gelen ilk markalardan birisidir.

Zaman zaman kampanyalı fiyatlarını müşterilere sunan Bellona 1 Nisan 2022 – 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında 29.900 TL’den başlayan alışverişe 3.000 TL indirim yapılacağını duyurdu.

Bellona Kampanyalı Fiyatlar

 İtalyan stilini anımsatan altın sarısı metal detaylarının bulunduğu Montego koltuk takımı evinde şıklık ve zarafeti görmek isteyenlerin sahip olmak isteyeceği türden bir koltuk takımı. Üç farklı renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunulan Montego koltuk takımı silinebilir kumaştan üretilmiştir. Montego koltuk takımına sahip olmak isteyenler için 2022 fiyatı Peşin Fiyat 21.790,00 TL, Vadeli Fiyat 23.532,00 TL olarak gözükmektedir. (13 Nisan 2022 itibariyle)

Kütüphaneli bir tv ünitesi arayan kişiler için uygun olabilecek Monreal tv ünitesi tek renk seçeneği bulunmaktadır. Monreal tv ünitesine sahip olmak isteyenlerin ödemesi gereken ücret 2022 yılı itibariyle kampanyalı olarak 7.260 TL’den müşterileriyle buluşacak.

Yeni bir yatak odası takımı almak isteyenlerin gözlerini büyüleyecek kadar mükemmel olan Marsilya yatak odası takımı gardırop içinde çekmeceleriyle kullanışlı bir dolap olmuştur. Kapak stoplama sistemiyle dolap kapılarınızın zarar görmesini engellemektedir. Marsilya yatak odası takımı seçerken içerisine ekleyip çıkarabilceğiniz mobilyalar vardır. Bu yatak odası takımının toplam 2022 satış fiyatı 20.320 TL’dir.

Yemek odası takımı alırken de Leny yemek odası takımı evinize şık bri hava katacak takımdır. Açılabilen masasıyla daha fazla misafir ağırlayabilirsiniz. Temperli camı sayesinde kırılmaları en aza indirmek istenmiştir. Yine yatak odası takımında olduğu gibi içerisinde ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz. Leny yemek odası takımı fiyatı ortalama olarak 8.299’TL’dir.

Bellona uzun ömürlü ve şık mobilyaları ile kullanıcılarının tekrar tercih edeceği bir marka olmuştur. Şık tasarımları ile Bellona’da eşyalarını yenileyenlerin ve yeni evlenenlerin mobilya almadan önce mutlaka bakması gereken ürünler bulunmakta.

BELLONA DÜĞÜN PAKETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir