Doğtaş Düğün Paketi Düğün Paketleri

Doğtaş Arora Düğün Paketi 2023

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Doğtaş Düğün Paketi – Arora sizleri bekliyor. Yaşam alanlarında tercihiniz iddialı ve konforlu tasarımlardan yanaysa Arora serisi ile hayalinizdeki dekorasyona imza atabilirsiniz! Doğtaş Arora düğün paketleri 2023 koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımları fiyatları ve özellikleri…

Yeni nesil tasarımlarla zenginleştirilen Arora Koltuk Takımı, salonunuza klasikliği taşıyor. Modern formları zarif tasarım çizgileriyle buluşturan Arora koltuk takımı, odanızda etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor. Grubun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

Doğtaş Arora Koltuk Takımı serisi, bir adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk ile farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 21 Temmuz 2023 tarihi 30.320 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Arora yemek odası, hem zarif hem de iddialı bir görünüm sunmayı başarıyor. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre. Doğanın dinginliğini yansıtan Arora yemek odası takımı ile ferah ve konforlu yaşam alanlarına imza atabilirsiniz!

Doğtaş Arora Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 21 Temmuz 2023 tarihi 20.405 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde,  sabit yemek masası + dört sandalye + konsol bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doğtaş Düğün Paketi – Arora serisi; yalınlığın zarafetini ve doğallığın sıcaklığını yatak odanıza taşımak için Arora yatak odası takımı sizi bekliyor! Ayrıca rahat bir uyku ve huzur deneyimi sunan bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar.

Doğtaş Arora Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 21 Temmuz 2023 tarihi 40.400 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde altı kapaklı gardırop + geniş şifonyer + iki adet komodin + karyola başlık (160) bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir