Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Valdes Düğün Paketi

Bellona markasının yeni bir konseptini  bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. ile yeni evlenecek olanlar ya da evini yenileyecek olanlar için çok güzel bir alternatif olacak. 2021 yılındaki modaya uygun olarak imal edilen bu konsepte; Valdes koltuk takımı, Valdes yatak odası takımı, Valdes yemek odası takımı yer almaktadır. Bellona Valdes düğün paketi fiyatını da yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olacağız.

BELLONA VALDES KOLTUK TAKIMI

Çift renk kullanımının en önemli örneklerinden olan Valdes Koltuk Takımı, bu yıl modası soft renkler ile tasarlandığı gözlerden kaçmıyor. Takım, sırt kısmında kullanılan 5 yastık uygulaması, dikiş ve püskül uygulamalarıyla dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Yüksek ayakları ile kolay temizlik sağlayan Valdes takım, baza uygulamasıyla da tüm evlere fonksiyonellik kattığını da Bellona markası özellikle belirtmiştir.

sırt kısmında 5 adet kırlent kullanılmış, makrome dikiş esprisi ve püskül uygulaması ile şık bir görsellik elde edilmiştir. Ayrıca üçlü koltukta çiçek desenlerin yer aldığı iki adet pano desen kırlent kullanılarak görsellik üst seviyeye ulaşmış.

Bellona Valdes koltuk takımı ayrıca farklı renkteki tasarımlarıyla da ilgi çekmektedir.

Üçlü koltuk alt bazasında yemek odası ile uyumunu artıran ve ürüne şık bir hava katan ahşap klapa kullanılmış olup, klapa üzerinde altın varak boyalı desenli figür kullanılmıştır. Üründe kullanılan klapaya ve ürünün avagarde tarzına uyumlu olarak lükens formlu plastik ayaklar kullanılmıştır.

Ürünümüzün font kısmında 35 DNS Relax sünger, sırt kısmında 24 DNS Flexi sünger kullanılmış olup, rahat bir oturuma sahiptir.

Üçlü koltuklarda yatak ve sandık mekanizması yer almakta olup, böylelikle fonksiyonel bir kullanım imkanı da sağlanmıştır. Ayrıca ürünün öne çekilmeden yatak ve sandık konumuna gelmesini sağlayan Zero Wall makas sistemi kullanılmıştır.

Modelde genel olarak yumuşak ve eğimli hatlar ile soft bir görünüm öne çıkmaktadır. Eğimli sırt kısmı, geriye doğru eğimli “P” kol tasarımı ve kol üzerindeki renkli fitil detayı ile estetik bir görünüm elde edilmiştir.

BELLONA VALDES YEMEK ODASI TAKIMI

Bu yılın modası opak ve altın varak detaylarıyla tasarlanan takımı, yemekleri keyif saatine dönüştürüyor. Valdes yemek odası takımı, özellikle masasının ayaklarında bulunan figür uygulamaları ve değişebilen sandalye renkleriyle dikkat çekiyor.

Bellona Valdes Yemek Odası takımı renk konfigürasyonunda opak beyaz renkler kullanılmıştır. Kapaklar üzerinde yer alan çerçeve oluşturacak biçimde tasarlanmış olan fitil uygulamaları, altın varak renkli figür uygulamaları ile desteklenmiş ve şık bir görüntü kazandırılmıştır.

Ünitelerin ön yüzünde yer alan çizgisel yapıya sahip profil uygulamasında opak beyaz üzerine altın varak rengi kullanılarak görsel zenginlik üst seviyelere taşınmıştır. Takımın kimliğinde yer alan altın varak esprisi kulp ve kulp üzerinde bulunan püskülere de taşınarak tasarımsal bütünlük sağlanmıştır.

Takımın bütününde yerden yüksek lükens ayaklar tercih edilmiş olup, temizlik açısından kolaylık sunulmuş olduğu görülüyor. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanıldığı belirtilmiştir.

Takımın kapaklarında yavaşlatıcı menteşeler kullanılmış olup, hem kullanım ömrü uzatılmış hem de hızlı çarpmaların önüne geçilmiştir. Vitrin ve gümüşlükte kullanılan camlar kırılmaya dayanıklı temperli cam özelliğine sahiptir.

Büfe aynası takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, takımın bütününde yar alan fitil ve figür uygulamaları bu üniteye de taşınmıştır. Ayrıca ünitenin üst kısmında yer alan taç uygulaması da ürüne görsel zenginlik katmıştır.

Takımın genelinde yer alan figür uygulaması kitabeli yemek masasının ayaklarına da taşınarak, hem görsel zenginlik kazandırılmış hem de tasarımsal bütün sağlanmıştır.

BELLONA VALDES YATAK ODASI TAKIMI

Valdes Yatak Odası Takımı renk konfigürasyonunda opak beyaz renkler kullanılmıştır. Kapaklar üzerinde yer alan çerçeve oluşturacak biçimde tasarlanmış olan fitil uygulamaları, altın varak renkli figür uygulamaları ile desteklenmiş ve şık bir görüntü kazandırılmıştır.

Ürünün ön yüzünde yer alan çizgisel yapıya sahip profil uygulamasında opak beyaz üzerine altın varak rengi kullanılarak görsel zenginlik üst seviyelere taşınmıştır. Takımın kimliğinde yer alan altın varak esprisi kulp ve kulp üzerinde bulunan püskülere de taşınarak tasarımsal bütünlük sağlanmıştır.

Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır. Takımın kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılarak hızlı çarpmaların önüne geçilmiştir.

Ürünün makyaj masası ve makyaj aynası takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, makyaj masasında yer alan çekmece ve kapaklı bölme sayesinde aksesuar ve çeşitli malzemelerin saklanabilme imkanı sağlamıştır.

 

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir