Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Vienza Koltuk Takımı, Yemek Odası Takımı, Genç Odası

Bellona koltuk takımları konusunda kendini kanıtlamış ve Türkiye başta olmak üzere Almanya, Belçika, Fransa, Hollanda gibi birçok ülkeye satış yapan markalardan biri diyebiliriz. Elbette Bellona gibi farklı markalarda vardır ama bugün size Bellona'nın Vienza koltuk takımından bahsedeceğiz. Aslında sadece koltuk takımı değil Vienza yemek odası takımı ve Vienza Genç Odası takımından da söz edeceğiz. Televizyon izlerken, kitap veya gazete okurken, dinlenirken, misafir ağırlarken kısacası yaşantımızın belirli bölümünü üzerinde geçirdiğimiz koltuk takımları insan hayatı için önemli bir yere sahiptir. Bunun dışında dekorasyon içinde görüntüsü oldukça önemlidir. İşte tam size göre bir önerimiz olacak. Karşınızda

BELLONA VİENZA KOLTUK TAKIMI

Bellona Vienza koltuk takımı 2 Adet Üçlü Koltuk + 2 Adet Berjer setinden oluşmaktadır. Gri ve pudra renk seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Renk konusunda ilk yorumumuz gri üçlü koltuklarla beraber bordo berjerler renk uyumunu yakalamış. Kırlentlerin de bordo ve desenli olması ayrı bir hava katmış. Lilyum Krem / Lilyum Duru Yeşil / Nakışlı Ana Desen şeklinde kumaşların kullanılması farklılık katmış. Bu arada koltuklar deri kumaş olarak sergilenmiş.

Modern koltuk serisi içerisinde yer alan Vienza koltuk takımı biraz koyu tonlu duvar boyası renkleri ile daha asil durduğu gözüküyor. Bu koltuk takımıyla beraber çok fazla dekoratif eşya kullanmamanızı öneriyoruz. Çünkü farklı renkler odayı çok boğacak gibi duruyor. Bellona'nın örnek resminde de sanki odayı biraz boğmuş gibi duruyor.

Bellona Vienza koltuk takımında kolay temizlenebilir kumaş kullanılmış. Sünger sağlık şartlarına uygun şekilde üretildiği yazıyor. Bir de temizliği kolaylaştıran yüksek ayakların olması güzel detaylardan biri. Sizlerden gelen sorulara baktığımızda en çok bunları merak ediyorsunuz. Biz de bu özellikleri her yazımızda özenle belirtmeye çalışıyoruz.

Misafirleriniz için yatak arıyorsanız Vienza koltuk takımında yatak olabilme özelliği vardır. Üçlü koltuklar açılarak iki kişilik yatma imkanı sunmaktadır.

Kullanılan kumaş yumuşak ve rahat olduğu için uzanırken gerek yatarken rahat edebileceğinizi düşünüyoruz.

Bellona Vienza koltuk takımının pudra rengini incelediğimizde aslında tam pudra demek doğru olmaz. Çünkü çok açık bir pudra rengi karşımıza çıkıyor. Açık renk sevenler için ideal bir koltuk takımı olacağını düşünüyoruz. Berjerlerde klasik mavi tonları kullanılmış. Eğer bu tonlarda bir dekorasyon yaparsanız koltuk takımı odaya çok yakışacaktır.

Diğer yandan bu renge dekoratif olarak ahşap desenli orta sehpalarda iyi gider. Eğer beyaz renkte sehpalar kullanıyorsanız beyaz renkte güzel olacaktır.

Koltuk takımının yanlarındaki çukur düğme desenleri koltuğa farklı bir hava kattığını düşünüyoruz. Odanızda koltuk takımlarını yerleştirirken bu detayları göz önünde tutabilecek şekilde yerleştirebilirsiniz. ( Örnek fotoğraftaki gibi)

Gelelim Bellona Vienza koltuk takımı fiyatına. Bu koltuk takımın fiyatı 24 Mayıs 2022 itibariyle 21.038,00₺ olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisine Bellona'nın resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

BELLONA VİENZA YEMEK ODASI TAKIMI

Bellona'nın yemek odası takımı olarak en çok merak edilen ürünlerinden biri de Vienza yemek odası takımı. Çünkü bu takım tam bir renk dekorasyonu içeriyor. Sandalyelerin rengi ve masanın doğal görünümlü olması görüntü açısından cezbediyor. Özellikle ahşap görünümü sevenler için çok ideal bir konsept.

Sandalyeler bu modelde kısa olarak müşteriye sunulmuş. Alışkın olduğumuz uzun sandalyeler bu modelde yok. Bu da yemek odasına değişik bir hava katmış.

 

Sandalyelerin kısa olması ayrıca masanın daha iyi ön plana çıkmasını sağlamış. Uzun sandalyeler masanın görünmesini engellediği için masa ön planda gözükmemekteydi.

 

Bellona aynı model içerisinde kısa sandalyeleri sevmeyenler için uzun sandalyeleri de konsepte dahil etmiş. Müşteriler beğendiği modele göre sipariş verebilecekler.

Dekorasyona ikili duvar aynaları eşlik etmektedir. Yemek konsolunda yine ahşap rengi seçilmiş ve dolap kulpları halka şeklinde tercih edilmiş.

Ayrıca vitrin çapraz şeklinde iki dolap düşünülmüş. Farklı dekorasyon arayanlar için alternatif bir seçenek olacağını düşünüyoruz.

24 ay garantisi olan yemek odası takımının fiyatı da genel olarak ortalamalara yakındır.

Takımı fiyatı 24 Mayıs 2022 itibariyle 13.733,00₺ olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

BELLONA VİENZA GENÇ ODASI

Genç bir zihnin arayışlarına cevap verebilecek nitelikte bir genç odası tasarlamak son derece önemlidir.

Dinlenmenin yanı sıra, çeşitli uğraşların ve ders çalışma gibi aktivitelerin de gerçekleştirilebileceği genç odaları, farklı farklı çocuk ve gençlerin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek biçimde tasarlanıp beğenilerinize sunuluyor.

Çocuğunuzun beğenilerine uygun olabilecek modelleri de bulmak oldukça zor olabilir. Bu yüzden modelini inceleyebilirsiniz.

Tamamen ahşap rengi ile dekora edilmiş genç odasında mavi tonlar kullanılmış. Çekmeceler ve dolaplar dekoratif ve kullanışlı olarak ayarlanmış. Bu genç odası daha çok bir erkek genç odası diyebiliriz ama kızlar içinde uygun olabilir.

Dolapların içi oldukça kullanışlı dizayn edilmiş. Kışlık ve yazlık kıyafetleri muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca günlük giyilecek kıyafetleri askılık sisteminde yer verebilirsiniz.

Çalışma masası ya da bilgisayar masası oldukça sade bir görüntü verilmiş. 1 çekmece bırakılan ve üst tarafta dekoratif amaçlı küçük bir alan bırakılan bilgisayar masasında kullanım alanı yeterli olduğu düşünülmektedir.

Bellona Vienza Genç Odası Takımı fiyatı 10.484,00₺ olarak belirlenmiştir. Bu fiyat 24 Mayıs 2022 itibariyle geçerlidir. Güncel fiyat bilgisi için Bellona'nın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

  1 Yorum

  • Selahattin 26 Aralık 2022

   Merhaba Finlandiya dan yazıyorum ,Finlandiya ev eşyası alırsak gönderme imkanınız yar mıdır slm

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir