Düğün Paketleri Modalife Düğün Paketi

Modalife Bella Düğün Paketi

Yeni evlenenler ve evini yeniden dizenlerin mobilya seçimleri uzun süre alabilmektedir. Bu süreçde sizlere yardımcı olabilmek için aşağıdaki yazımızda  Modalife düğün paketleri içerisinde yer alan Bella koleksiyonunu tanıtacağız. Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı konseptinden oluşmaktadır. Yatak+Baza Hediye, 24 ay garantili şekilde satışa sunulmuştur. Sizler için hemen Bella düğün paketi incelememize geçelim…

 

 

MODALİFE BELLA KOLTUK TAKIMI

Oturma odası evin en geniş alanı, merkezi bölgesi olduğu ve konuklarımızı ağırladığımız yegane bölüm olduğu için tarzınızı tam anlamıyla yansıtmasını istersiniz.  Zarafetini şık detaylarda gizleyen Bella Koltuk Takımı bütün bu özellikleri karşılıyor .Bella Koltuk Takımı 3+3+1 şeklindedir. Üründe kullanılan malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya karşı dayanıklıdır.
Renk konfigürasyonunda genel itibariyle PARLAK ANTRASİT renk kullanılmış olup GOLD renk uygulaması ile kombine edilmiştir.Kapaklarda yavaşlatıcı sistem kullanılmış, bu sayede hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği artırılmıştır.Sırt bölümündeki mekanizmalar sayesinde, her bir modülü bağımsız şekilde hareket ettirerek ister rahat geniş bir oturum, isterseniz de misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceğiniz bir yatak elde edebilirsiniz.
Bella oturma takımının berjeri siyahın aseleti ile göze hitap ederken aynı zamanda vücut şekline ve ağırlığına göre mükemmel adapte olur ve vücut kıvrımlarını destekleyerek doğru omurga desteği sağlar, bu sayede size ultra rahat bir oturum ve yaslanma sunar.
Özel tasarım gold ve siyah kontrast tonlarındaki yüksek ayağı sayesinde, ürünü yerinden çekmeden bulunduğu zemini temizleme imkanı sunar. Ürün 2 yıl garantilidir.
MODALİFE BELLA YEMEK ODASI TAKIMI
Yemek odası; ailenizle ve sevdiklerinizle en güzel sofraları paylaştığınız anların en yakın tanıdığıdır. Hep birlikte atılan kahkahaların, bayramlardaki buluşmaların, özel günlerde yapılan kutlamaların merkezidir. Her yeni sofrada en güzel anılarınıza bir yenisini daha eklerken yemek odanızın hem şık hem de konforlu olmasını istemez misiniz?
Bizim için bu sorunun cevabı Bella yemek odası takımı, zarif ve kusursuz bir tasarıma sahip olan Bella yemek odası takımı; konsol, tv ünitesi masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Üründe kullanılan malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya karşı dayanıklıdır. Renk konfigürasyonunda genel itibariyle PARLAK ANTRASİT renk kullanılmış olup GOLD renk uygulaması ile kombine edilmiştir.
Kapaklarda yavaşlatıcı sistem kullanılmış, bu sayede hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği artırılmıştır. Konsol aynası, modül üzerine montaj yapılabilir aynı zamanda duvara asılabilir olarak tasarlanmıştır.Yemek masası'nın üst tablası takımın yapısına uyumlu olarak oval biçimde tasarlanmıştır. Üründe yerden yüksek ayak kullanılmış olup  temizlik kolaylığı sağlanmıştır. Ürün 2 yıl garantilidir.
 Üründe kullanılan malzemeler çizilme, sürtünme ve yanmaya karşı dayanıklıdır. Renk konfigürasyonunda genel itibariyle PARLAK ANTRASİT renk kullanılmış olup GOLD renk uygulaması ile kombine edilmiştir. Bütün parçalarda olduğu gibi  yüksek ayak kullanılmış olup  temizlik kolaylığı sağlanmıştır. Kapak menteşesi ve çekmece raylarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış, bu sayede hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği artırılmıştır.
MODALİFE  BELLA YATAK ODASI TAKIMI
 Konforlu ve şık bir yatak odası takımı mı arıyorsunuz? Klasik detaylar, zarif, modern ve konforlu tasarımın birleştiği Bella yatak odası takımı tam size hitap eden bir model olacak, küçük alanlar için kurtarıcı özelliklere sahip sürgülü dolabı, konforlu yatak bazası, şık şifonyer ve komidinden oluşan Bella yatak odası takımını inceleyelim…
Bella yatak odası, zarafetini şık detaylarda gizleyen tasarımıyla sizleri bekliyor. Takım gardırop, şifonyer, başlık ve 2 adet komodin'den oluşmaktadır. Kullanılan malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya karşı dayanıklıdır. Renk konfigürasyonunda genel itibariyle  PARLAK ANTRASİT renk kullanılmış olup GOLD renk uygulaması ile kombine edilmiştir.
 Gardırop içi, ihtiyaçlara uygun olarak düzenlenmiş ve geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur. Kapak ve çekmecelerde yavaşlatıcı sistem kullanılmış, bu sayede hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği artırılmıştır. Üründe yerden yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.
 Yatak Başlığı Travers, 150 lik baza, 160 lık baza ve kendinden baza sistemine uyumlu olarak tasarlanmıştır. Başlık kenarıdaki kalınlaştırmalı taç uygulaması ürünle kombine edilmiş ve estetik görünüm kazandırılmıştır. Yatak odası takımı ile baza hediye olarak sunulmuş. Tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Bella yatak odası takımını, Bella yemek odası ve koltuk takımı ile kombine ederek evinizde şıklık ve bütünlük oluşturabilirsiniz.
MODALİFE  BELLA DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ
Bella Düğün Paketi ölçüleri modalife resmi sitesinde  bulunmamaktadır. Detaylı bilgiler paylaşıldığında siz değerli okurlarımızla paylaşacağız.

MODALİFE  BELLA DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Bella Düğün Paketi (Yatak+Baza Hediye) promosyonu 25 Mayıs itibariyle fiyatı 28.880,00 TL %20 indirimle 22.990,00 TL‘ye satışa sunulmuştur. Fiyatta değişiklikler olabilir. Modalife resmi sitesi üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir