Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Pesaro Düğün Paketi

, Yemek Odası Takımı, TV Ünitesi, Berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı. “Bellona Yaz İndirimleriyle Buluşun, Evinizde Anı Durdurun!.. ”  “Bellona'dan 15.900 ₺ ve üzeri ürün alan herkese tüm indirimlere ek anında %10 indirim” Kampanya 1 Haziran 2021 tarihinde başlayacak olup 31 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir. Sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte Bellona'nın düğün paketi kampanya detayları…

 

 

BELLONA PESARO KOLTUK TAKIMI

 

Pesaro Yemek Odası takımına konsept olarak çalışılan Pesaro Koltuk Takımı modelinde 3-3-B-B takım yapısı ile seriye alınmıştır. Avangarde çizgilerin modern anlayışla yorumlandığı Pesaro Koltuk Takımı modeli zarif duruşu ile salonlarda şık bir bir hava oluşturacaktır.

 

 

Yeni koltuk takımında kavisli formdaki sırt kısmında dikey yönlü yarma uygulaması yapılarak görsel bir zenginlik sunulmuştur.

 

 

Soft hatların hakim olduğu yeni modelde dıştan saran bir kol yapısı tasarlanmış olup, özgün çizgide estetik bir model hazırlanmıştır. Ürünün font kısmında kullanılan 32 DNS soft sünger ile rahat ve konforlu bir oturum sunulmuştur.

 

 

Pesaro Koltuk Takımı modelinde alt baza kısmında ahşap malzemeden yapılan klapa kullanılmış olup, lukens formlu ahşap ayaklar ile birleşen klapa ürüne zengin bir görsellik katmıştır.

 

 

Pesaro üçlü koltuk ünitesinde kombin ve ana desenli kol kırlentlerine ilave olarak ürünün koltuk takımı havasını destekleyen ve ürüne şık bir görsellik katan pul payet kumaşlı dekoratif ortopedi kırlenti de kullanılmıştır.

 

BELLONA PESARO YEMEK ODASI TAKIMI

Ürünün renk konfigürasyonun da açık gri ve ceviz renk kullanılmıştır. Pesaro Yemek Odası Takımı, estetik görüntüsünün yanı sıra fonksiyonel birçok uygulaması ile de sizlere rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır.

 

 

Takımın genelinde yer alan klapa mantığında fitil uygulaması, altın renkli dairesel kulplar, doğal ahşap malzemeden zarif yerden yüksek ayaklar, mermer efekt uygulamaları ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.

 

 

Ürünün konsol aynası dekoratif mantığında takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Yeni modelde temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır.

 

 

Takımın görsel algısını üst düzeye taşıyan konsol ünitesinde, görselliğin yanı sıra ünite iç çekmecesinde yer alan karolajlı kaşıklık uygulaması kullanılarak fonksiyonellik artırılmıştır. Ayrıca vitrin ve gümüşlük ünitesinde yer alan gün ışıklı spot led aydınlatma kullanılmıştır.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Takımın yemek masası, açılır ve sabit masa şeklinde iki alternatifli sunulmuş olup, açılır masa içerisinde ekstra kaşıklı alanı yer almaktadır. Ayrıca takımın kimliğine uygun olarak tasarlanan sandalye ile tasarımsal bütünlük sağlanmıştır.

 

 

Takımın kimliğine uygun olarak tasarlanan tv ünitesi ve tv sehpası 140 ekran(55 inch) tv kullanım alanına sahip olup, ünite üzerinde yer alan stoplama özellikli çekmece ve kapaklı alan, raflı modül ve kapaklı dolap modülü sayesinde fonksiyonellik artırılarak geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur. Dolap modülü kullanıcı tercihine göre istenilirse duvara monteli şekilde kullanılabilecek tarzda tasarlanmıştır.

 

 

BELLONA PESARO  YATAK ODASI TAKIMI

Ürünün renk konfigürasyonunda açık gri ve ceviz renk kullanılmıştır. Pesaro Yatak Odası Takımı estetik görüntüsünün yanı sıra fonksiyonel birçok uygulaması ile de kullanıcılarına rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır.

 

 

Yeni ürünün 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgülü gardırop olmak üzere 3 farklı gardırop alternatifi ile serimize dahil edilmiş olup, gardırop iç düzeninde çekmece, raflı bölmeler, aydınlatmalı elbise askılıkları ve pantolonluk uygulamaları kullanılarak fonksiyonellik üst seviyelere taşınmıştır.

 

 

Pesaro Yatak Odası Takımı, takımın genelinde yer alan klapa mantığında fitil uygulaması, altın renkli dairesel kulplar, doğal ahşap malzemeden üretilmiş zarif ve yerden yüksek ayaklar, makyaj masası ve komodin üst tablasında kullanılan mermer efekt uygulamaları ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.

 

 

Makyaj aynası ve makyaj masası takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, makyaj masası üst çekmecesi karolajlı aksesuar alanı olarak belirlenerek, sizlere rahat bir kullanım imkanı sunmak amacı ile makyaj masası çekmecelerinde stoplama özelliği bulunmaktadır.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla tüm ünite çekmecelerinde ve kapaklarında yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır.

 

 

Takımın tüm ünitelerinde temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Yeni ürünün konseptin devamı niteliğinde takımın genelinde yer alan doğal ahşap malzemeden, zarif, yerden yüksek ayaklı karyolası bulunmaktadır.

 

 

BELLONA PESARO DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

 

BELLONA PERLİNO DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Bellona resmi sitesi üzerinden  veya Bellona yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 21 Haziran  2021 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir