Düğün Paketleri Mondi Düğün Paketi

Mondi Home Alvina Düğün Paketi

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Mondi Home – Alvina sizleri bekliyor. Bu paket ile evinizin her köşesini şık ve konforlu bir şekilde döşeyebilir, yeni hayatınıza mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Mondi Home Düğün Paketi ile evliliğinize veya yeni evinize güzel bir başlangıç yapın. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Mondi Home Alvina koltuk takımı serisi; Siyah ve Turuncu  olmak üzere iki farklı Turuncu-Krem ve Siyah-Antrasit renk  kombinasyon ile karşımıza çıkıyor. Mondi Home düğün paketi tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı, kumaşı kolay temizlenebilir, silinebilir ve yumuşak dokulu olup, leke tutmaz.

Mondi Home Koltuk Takımı'nın yüksek olması sayesinde, yeni nesil robot süpürgeler ile altını kolayca temizliye biliriz. Alvina takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık tasarımları ile gözümüzü kamaştırıyor.

Mondi Home Alvina  Koltuk Takımı serisi, iki adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk gibi farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 12 Temmuz 2023 fiyatı 27.018,00 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mondi Home Alvina Yemek Odası Takımı, klasik tasarımı ve özelleştirilebilir özellikleriyle evinizin en şık köşesi olmaya aday. Siyah ve Antrasit tonlarının yer aldığı yumuşak dokulu sandalyeleri ile dikkat çekiyor. İki seçenek mevcuttur. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre.

Mondi Home Alvina Yemek Odası Takımı, hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek, açılabilir masa olması geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Konsol, dört kapaklı, kapakların üzerindeki ve ayaklarda siyah detaylar şık  bir hava katmış. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahiptir. Beş ayak mevcuttur.

Mondi Home Alvina Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 12 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 18.521,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, açılır yemek masası + dört sandalye + konsol bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home, Alvina  yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mondi Home Alvina Yatak Odası

Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu yatak odası takımı, her detayıyla göz kamaştırır. Ayrıca rahat bir uyku deneyimi sunan büyük bir yatak ve bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar.

Takım içeriğinde dört kapaklı gardırop bulmaktadır. Ayrıca altı kapaklı, beş kapaklı ve sürgülü gardırobumuz da mevcuttur. Mondi Home Alvina yatak odası takımında yer alan gardırop, rafları, çekmece ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları ile sizlere kolaylık sağlıyor.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile hanımefendilerin gönülleri fetheden makyaj masası ve aynası, gardıroplar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış. Bir çekmece ve iki kapaklı bölüm ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler siyah detayları ile şık ve zarif  bir görünüm oluşturulmuştur. Komodin iki çekmeceye sahiptir. Bizlere geniş saklama alanı sunmaktadır.

'nın fiyatı, 12 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 23.794,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde dört kapaklı gardırop + makyaj masası + makyaj masası aynası + iki adet komodin + yatak başlığı bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home Alvina yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir