Düğün Paketleri

Mobilya Markaları – En İyi 10 Mobilya Markası

Türkiye'de birçok mobilya markası vardır. Bu markaların içinden en kaliteli, en güvenilir mobilya seçmek oldukça zor olabilir. Bu yüzden “En iyi ” merak edilen konu olmuştur. bulmak elbette zor olsa da sizler için bir araştırma yaptık. için bir liste hazırlayarak değerlendirmeniz için fikir sunduk diyebiliriz. Hadi listemize bir göz atalım…

1- İSTİKBAL 

İstikbal Mobilya A.Ş.; Kayseri'de Boydak Grubunun Patronu Hacı Boydak tarafından 1957 yılında kurulan türk mobilya şirketidir. “Her Ev Güzel İstikbal'le” sloganıyla ünlüdür. Koltuk takımı, oturma odası takımı ve yatak odası takımları ile ön plana çıkmaktadır.

BURADAN İSTİKBAL DÜĞÜN PAKETLERİNE BAKABİLİRSİNİZ

2- ENZA HOME

Eski adıyla Süntaş A.Ş. yeni adıyla Yataş, 1976 yılında kurulan bir yapay sünger ve mobilya üretim firmasıdır. 1979 yılında tesis yatırımlarını büyüterek süngerin yanı sıra süngerli yatak üretimine de başlamıştır. 1981 yılında yaylı yatak üretimi, 1987 yılında ev tekstili ürünleri, 1993 yılında yataklı kanepe ve koltuk takımları üretimine başlamıştır. Enza Home olarak devam etmektedir.

3- KELEBEK MOBİLYA

Türkiye'nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından birisidir. 1935 yılında Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasıyla, ilk yerli uçakların kanatları için kontrplak üretmek amacıyla İstanbul Haliç'te kurulan Kelebek, Türkiye'nin ilk modüler mobilya markasıdır.

4- BELLONA

Boydak Holding tarafından 1995 yılında kurulan mobilya markasıdır. Kayseri'de kurulan şirket salon takımı, yatak odası takımı ve yemek odası takımları ile ünlenmiştir.

BURADAN BELLONA DÜĞÜN PAKETLERİNE BAKABİLİRSİNİZ

5- MUDO CONCEPT

 

Mudo A.Ş., Türkiye'de ve çeşitli ülkelerde 125'ten fazla mağazası bulunan hazır giyim ve dekorasyon perakendeciliği sektöründe hizmet veren mağazalar zinciri ve markadır. Markanın adı kurucuları olan Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün'ün isimlerinin ilk hecelerinden esinlenilerek oluşturulmuştur.

6- IKEA

IKEA, Delft, Hollanda merkezli montaja hazır mobilya, mutfak aletleri ve ev aksesuarları tasarlayan ve satan çok uluslu bir İsveçli şirketler grubudur. 1943'te 17 yaşındaki Ingvar Kamprad tarafından İsveç'te kurulan IKEA, 2008'den bu yana dünyanın en büyük mobilya perakendecisidir.

7- MONDİ HOME

1957 yılından günümüze dünya çapındaki başarıları ile öne çıkan Türkiye'nin en güçlü kuruluşlarından Erciyes Anadolu Holding ailesinin ferdi Mondi, 1993 yılından itibaren tanınmaya başladı.

8- VİVENSE

Vivense'nin ana yatırımcısı Türkiye'deki yatırımlara odaklanmış en büyük özel sermaye şirketi olan Actera Group'tur. Actera'nın yatırımcıları, Kuzey Amerika, Avrupa, Uzakdoğu ve Ortadoğu merkezli emeklilik fonları, kalkınma bankaları ve devlet yatırım kurumları da dahil olmak üzere, dünyanın önde gelen büyük uluslararası kurumsal yatırımcılarıdır.

9- MODA LİFE

Markalaşma yolculuğumuz 1990'lı yıllara dayanan, kısa zamanda Ankara'da bir atölyeden toplamda 150 bin metrekareye varan kapalı alana sahip 3 adet fabrikaya, tek bir mağazadan Türkiye genelinde 140'dan fazla şube ve bünyemizde 2000'in üzerinde çalışan bulunan büyük bir yapıdır.

10- DOĞTAŞ MOBİLYA

Doğtaş, 1972 yılında Hacı Ali Doğan tarafından kurulan Doğan Mobilya'nın 1987'de anonim şirket haline dönüşmesiyle oluşturulan mobilya şirketidir. Çanakkale'nin Biga İlçesinde bulunan 200,000 m² açık, 70,000 m² kapalı üretim alanına sahip fabrikasında mobilya üretimi yapmaktadır.

Not: Oluşturulan liste tamamen öneri amaçlı kurulmuştur. Hiç bir resmi veriye dayanarak eklenmemiştir.

DİĞER MOBİLYA MARKALARI

Kaliteli bir mobilya firması olan Rapsodi Mobilya, yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmetlerine tüm hızıyla devam etmektedir. Birbirinden farklı oturma grubu modelleri ve renk seçenekleriyle salon, oturma odası, mutfak, yatak odası ürünü olarak ya da dekoratif anlamda sunduğu aksesuar seçenekleriyle Rapsodi Mobilya mağazaları oldukça keyifli bir hizmet ortamıdır. Türkiye'nin birçok noktasında satış birimi bulunan Rapsodi Mobilya, internet sitesi üzerinden de sizlere bu hizmeti sunar ve kolay bir şekilde aradığınız ürünü bulmanızı sağlar.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir