Doğtaş Düğün Paketi Düğün Paketleri

Doğtaş Matılda Düğün Paketi 2023

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Doğtaş Düğün Paketi – Matılda sizleri bekliyor. Yeni evlenecek çiftlere veya mobilyalarını yenilemek isteyenlere Doğtaş Matılda Düğün Paketine göz  atmalısınız.

Doğtaş Matılda Koltuk Takımı serisi, 1adet üçlü koltuk + 1 adet berjer koltuk ile farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 19 Temmuz 2023 tarihi 64.830 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doğtaş Matılda Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 19 Temmuz 2023 tarihi 55.145 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde,  sabit yemek masası + 4 sandalye + konsol  bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doğtaş Matılda Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 19 Temmuz 2023 tarihi 71.875 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde 6 kapaklı gardırop + şifonyer + 2 adet komodin + karyola bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir