Doğtaş Düğün Paketi Düğün Paketleri

Doğtaş Larına Düğün Paketi 2023

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Doğtaş Düğün Paketi – Larına sizleri bekliyor. Bu paket ile evinizin her köşesini şık ve konforlu bir şekilde döşeyebilir, yeni hayatınıza mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Yaşam alanlarında tercihiniz iddialı ve konforlu tasarımlardan yanaysa Larına serisi ile hayalinizdeki dekorasyona imza atabilirsiniz!

Doğtaş düğün paketi tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı, kumaşı kolay temizlenebilir, silinebilir ve yumuşak dokulu olup, leke tutmaz. Modern formları zarif tasarım çizgileriyle buluşturan Larına koltuk takımı, odanızda etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Koltuk Takımı'nın ayaklarının yüksek olması sayesinde, yeni nesil robot süpürgeler ile altını kolayca temizliye biliriz. Larına takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık tasarımları ile gözümüzü kamaştırıyor. Koltuk takımının bir diğer özelliği de yatak olma fonksiyonudur. Misafirleriniz geldiğinde, koltuğunuzu rahat bir yatağa dönüştürebilirsiniz.

Doğtaş Larına Koltuk Takımı serisi, bir adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk ile farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 19 Temmuz 2023 tarihi 26.140 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doğtaş Larına Yemek Odası, asil duruşu ile hayat bulan Larına yemek odası takımı, hem zarif hem de iddialı bir görünüm sunmayı başarıyor. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre.

Doğtaş Larına Yemek Odası Takımı, hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek. Doğtaş Larına Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 19 Temmuz 2023 tarihi 23.415 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde,  yuvarlak yemek masası + dört sandalye + konsol bulunuyor. Bunlara ek olarak Doğtaş, Larına yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu yatak odası takımı, her detayıyla göz kamaştırır. Ayrıca rahat bir uyku deneyimi sunan büyük bir yatak ve bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar. Yalınlığın zarafetini ve doğallığın sıcaklığını yatak odanıza taşımak için Larına yatak odası takımı sizi bekliyor!

Takım içeriğinde beş kapaklı gardırop bulmaktadır. Doğtaş Larına yatak odası takımında yer alan gardırop, rafları ve  askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları ile sizlere kolaylık sağlıyor.

Doğtaş Larına Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 19 Temmuz 2023 tarihi 34.910 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde 5 kapaklı gardırop + şifonyer + iki adet komodin + yatak başlığı + karyola kasa + ayakucu puf-bank bulunuyor. Bunlara ek olarak Doğtaş Larına yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir