Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Leny Düğün Paketi

, yemek odası takımı, TV ünitesi, berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı. “Bellona'dan Anı Durduran Tasarımlar Şimdi Fiyatları da Durduruyor..! Üstelik %40'a varan indirimlere ek tüm ürünlerde % 10 indirim uygulaması yapılmıştır….” sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte Bellona'nın düğün paketi kampanya detayları…

 

BELLONA LENY KOLTUK TAKIMI

Leny Koltuk Takımı modeli 3-3-B-B ve 3-2-B takım yapısı ile seriye kazandırılmıştır. Sizlerin kullanım alanının genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi alabilecektir.

 

 

Leny yemek odası takımına konsept olarak çalışılan Leny koltuk takımı modelimiz sade çizgileri ve modern yapısı ile dikkat çekmektedir.

 

 

Leny koltuk takımı üçlü ve ikili koltuk ünitelerinin sırt kısmında ve kol önlerinde çizgisel desenli kapitone dikişler yer almaktadır. Rahat ve keyifli bir oturum konforu sunan ürünün üçlü ve ikili koltuk font kısmında 32 Dns soft sünger üzeri 24 Dns Soft sünger, berjer font kısmında 28 Dns soft sünger üzeri 24 Dns soft sünger kullanılmıştır.

 

 

Yeni modelimiz P kol yapısı, yüksek ayaklı tasarımı ve açık-koyu renkli ikili kumaş uygulamaları ile yalın bir çizgi ve ferah bir salon ortamı oluşturacaktır.

 

Üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde sırtın geriye doğru dönmesi ile ürünün yatak konumuna gelmekte ve sizlerin fonksiyonel beklentilerini de karşılamaktadır.

 

 

Leny berjer ünitesi de kol üzerinde yer alan makrome dikiş uygulaması ve sırt kısmındaki yarma detayı ile takımın şıklığını tamamlamaktadır.

 

BELLONA LENY YEMEK ODASI TAKIMI

Modern tarzda tasarlanan Leny Yemek Odası Takımı' nın renk konfigürasyonun da beyaz ve tekstil desen renkler tercih edilmiştir. Takımın kulplarında, ayakların alt ve üst kısımlarında son dönemin trend renkleri olan metalik gri renkli yüzey kullanılmıştır.

 

Yine tamamlayıcı aksesuar olarak takımın genelinde metalik gri renkte fitiller kullanılarak görsellik üst seviyelere taşınmıştır.

 

 

Ürüne değer kazandırmak ve kullanım kolaylığı sağlamak amacı ile kapaklarında yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır.

 

 

Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Yeni modelin vitrin ünitesi takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmış olup, cam raflı ve kapaklı alanlar kullanılarak, hem şık sergileme alanları hem de geniş depolama özelliği kazandırılmıştır.

 

 

Dekoratif konsol aynası takımın kimliğine uygun olarak tasarlanmıştır.

 

 

Takımın tasarımsal çizgisine uygun tasarlanan, tv ünitesi ve tv sehpası 140 ekran(55 inch) tv kullanım alanına sahiptir. Tv ünitesin de yer alan çekmece uygulaması yavaşlatıcı mekanizmasına sahip olup, kutu ve raflı alanlar sayesinde hem fonksiyonellik kazadırılmış hem de geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur.

 

 

BELLONA LENY YATAK ODASI TAKIMI

Modern tarzda tasarlanan Leny Yatak Odası Takımı'nın renk konfigürasyonun da beyaz ve tekstil desen renkler tercih edilmiştir. Takımın kulplarında, ayakların alt ve üst kısımlarında son dönemin trend renkleri olan metalik gri renkli yüzey kullanılmıştır.

 

 

Yeni üründe 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgülü gardırop olmak üzere 3 farklı gardırop alternatifi ile seriye dahil edilmiş olup gardırop iç düzeninde elbise askılıkları, raflı bölmeler uygulanarak fonksiyonellik kazandırılmıştır

 

 

Ürüne değer kazandırmak ve kullanım kolaylığı sağlamak amacı ile kapaklarında yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Takımın genelinde temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır.

 

 

Takımın genelinde metalik gri renkte fitiller kullanılarak görsellik üst seviyelere taşınmış olup, takımın kimliğine katkı sağlanmıştır. Takımın başlık kumaşı ile takıma özel hazırlanan puf çalışması sayesinde tasarımsal bütünlük sağlanmıştır.

 

 

Dekoratif makyaj aynası takımın kimliğine uygun olarak dekoratif nitelikte tasarlanmıştır.Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

BELLONA LENY DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

BELLONA LENY DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Bellona resmi sitesi üzerinden  veya Bellona yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 25 Nisan 2022 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir