Dekorasyon

Alçıpan Tv Ünitesi

Alçıpan dan yapılan tv ünitelerinin her hangi hazır bir şablonu yoktur. Alçıpan tv ünitesi ustası ile zevkinize ve ihtiyacınıza göre bir model belirlemelisiniz. İnternetten bulduğunuz daha önceden yapılmış tv ünitelerini kendinize referans alabilir, kendi alanınıza göre tekrardan revize edebilirsiniz.

Genellikle bir alçıpan tv ünitesinin maliyeti nedir? sorusu müşterilerimizin sıkça sorduğu soruların başında gelir. Fakat ihtiyaç programını belirlemeden buna net bir cevap vermek kesinlikle mümkün değildir.
Fiyatı etkileyen faktörler; uygulama yapmak istediğiniz duvarınızın büyüklüğü çok önemlidir çünkü; duvarınızın büyüklüğüne ve uygulamak istediğiniz niş modeline göre alüminyum profil, alçıpan, alçı sıva maliyeti olacaktır, kullanmak istediğiniz spotların kalitesi ve fiyatı, nişlerin içerisindeki kullanacağınız doğal taş fiyatı gibi.

Evinizde ya da ofisinizde değişim zamanı geldi ise son trend olan dekoratif doğal taşlı alçıpan tv televizyon üniteleri ni incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Bu dekorasyon stilinde dolap yok, konsol yok. Şık olduğu kadar bir o kadar da işlevsel olan alçıpan  tv ünitelerinin en büyük artısı ise, şüphesiz size alandan kazandırdığı yer olacaktır. Sadece odanızda 12-15 cm lik bir çıkıntı ile televizyon üniteniz hazır.

Peki vereceğiniz paraya yaptırdığınız iş değer mi ? Kesinlikle değer. Hantal dolaplar yok, kaba üniteler yok duvarınıza asılı bir televizyon şık nişler. Size de büyük bir alan.

Kenarlarda yapılan bölmeleri kitaplık olarak kullanabilir ya da dekoratif objeler ile süsleyebilirsiniz. Nişlerin içerisine yapılan spot led aydınlatmalar ile ortama ışık katabilir, birini ya da bir kaçını yakarak gece lambası olarak kullanabilirsiniz.

Peki böyle bir düşünceniz var ve cebinizden sizin eviniz için ve ofisiniz için ne kadar para çıkacağını merak ediyorsunuz, öyle ki devir ayağını yorganına göre uzatma devri. Alçıpan tv ünitesi 10000-150000 arası değişmektedir. Çünkü istediğiniz modelin kalitesine göre fiyat aralığı değişmektedir. Bu yazıyı okurken Acaba nereye olur diye  bir gözünüzle duvarlarınızı kestiğinizi görür gibiyim, siz düşünün alçıpan tv ünitesi yaptırmaya karar verin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir