Bellona Düğün Paketi Düğün Paketleri

Bellona Carlino Düğün Paketi

, yemek odası takımı, TV ünitesi, berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı. “Bellona'dan Anı Durduran Tasarımlar Şimdi Fiyatları da Durduruyor..! Üstelik %40'a varan indirimlere ek tüm ürünlerde % 10 indirim uygulaması yapılmıştır….” sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte Bellona'nın düğün paketi kampanya detayları…

 

 

BELLONA CARLİNO KOLTUK TAKIMI

Bellona Carlino Koltuk takımı modeli Carlino yemek odası takımına uygun olarak tasarlanmış. Takımda 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı uygulanmış olup  odalarının genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi alınabilir. Carlino koltuk takımının bir başka özelliği; sırt ve kol kısmında uygulanan düğme çektirme uygulamasıdır.

 

 

Carlino Yemek Odası takımına konsept olarak çalışılan Carlino Koltuk takımı 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı ile koleksiyonumuza kazandırılmıştır. Kullanıcıların odalarının genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi tercih edebileceklerdir. Modern çizgilerin zarif metal detaylar ile birlikte yorumlandığı yeni tasarımda sırt kırlentlerinde ve dış kol kısımlarında biye dikiş uygulaması yapılmıştır.

 

 

Üçlü ve ikili koltuk ünitelerinin kol kısmında Carlino serisinde ön planda olan metal lama kullanılmış ve ürüne şık bir detay kazandırılmıştır. Carlino Koltuk takımı şık görselliğinin yanı sıra üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde bulunan Zero Wall makas sistemine sahip yatak fonksiyonu ile de tercih sebebi olacaktır.

 

 

Carlino Koltuk takımında konsept uyumunu destekleyen kol detayında uygulanan modern formdaki altın metal, tasarım çizgisinin devamı olarak ayaklarda da kullanılarak şık bir görsellik sunulmuştur. Carlino üçlü koltuk ünitelerinde iki renk kombin kumaş arası bordürlü kırlent ve tüy desenli altın renk nakışlı ortopedi kırlenti de kullanılmıştır.

 

 

Carlino Koltuk takımı rahat ve ergonomik bir kullanım sunan modern yapıda berjer ile takımlaştırılmış olup, berjer sırt orta kısmında yarma ve üst kısmında kullanılan şerit dikiş uygulaması ile tasarımsal bütünlük sağlanmıştır. Carlino Koltuk takımı ünitelerinin font kısmında 32 DNS soft sünger üzeri 24 DNS Soft sünger kullanılmış ve rahat bir oturum sağlanmıştır.

 

 

BELLONA CARLİNO YEMEK ODASI TAKIMI

Carlino Yemek Odası Takımı' nın renk konfigürasyonun da, antrasit gri ve altın renk kullanılmıştır. Konsol, vitrin ve sabit masa ayaklarında metal ayak tercih edilmiştir. Carlino Yemek Odası Takımı Bellona'nın yenilikçi ve modern algısını tam olarak yansıtacak tasarımsal çizgilere sahiptir.

 

 

Takımın genelinde tercih edilen altın renkli aksesuar detayları, metal ayaklar ile bütünleşen tasarım çizgisi takımın kimliğine katkı sağlamıştır. Carlino Yemek Odası Takımı göz dolduran detaylar, modern ve estetik görüntüsünün yanı sıra fonksiyonel birçok uygulaması ile tüketicilerine rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Yeni modelin büfe ve yemek masası üst tablalarında altın sarısı geçişlere sahip mermer desen efekti kullanılarak görsel bütünlük sağlanmıştır

 

 

Yeni ürünümüzün vitrin ünitesi içerisinde gün ışığı renginde spot led aydınlatma kullanılmıştır. Led aydınlatma açma/kapama sistemine sahip olup, hem kullanım kolaylığı sağlanmış hem de fonksiyonellik artırılmıştır.

 

 

Ayrıca vitrin alt kapaklarında bas-aç sistemi uygulanmıştır. Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır. Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

 

 

Konsol ve dekoratif konsol aynası takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, konsol iç çekmecesinde yer alan karolajlı kaşıklık uygulaması sayesinde fonksiyonellik üst seviyeye taşınmıştır. Takımın tüm ünite arkalıklarında ev tekstili desen uygulaması kullanılarak görsel zenginlik üst seviye taşınmıştır.

 

 

Konsol iç çekmece de bulunan teleskopik ray sistemi sayesinde çekmeceye tam açılabilme özelliği kazandırılarak tüketicilerimize rahat bir kullanım imkanı sağlanmıştır.  Ayrıca konsol kapaklarında sürgülü folding (katlanır kapak) sistemi kullanılmıştır.

 

 

Carlino Tv ünitesi ve plazma tv ünitesi 120 ekran(47 inch) tv kullanım alanına sahip olup, ünite de bulunan çekmeceler, raf modülleri ve yavaşlatıcı özellikte kapaklı dolap modülü sayesinde geniş bir kullanım alanı oluşturulmuştur.

 

 

BELLONA CARLİNO YATAK ODASI TAKIMI

Carlino Yatak Odası takımının renk konfigürasyonunda antrasit gri ve altın renkler kullanılmıştır. Carlino Yatak Odası takımı Bellona'nın yenilikçi ve modern tasarım anlayışının en son ve en yeni eseridir.

 

 

Takımın genelinde tercih edilen altın renkli aksesuar detayları, metal ayaklar ile bütünleşen tasarım çizgisi takımın karekteristik kimliğine katkı sağlamıştır.Carlino Yatak Odası takımı göz dolduran detaylar, modern ve estetik görüntüsünün yanı sıra fonksiyonel birçok uygulaması ile kullanıcılarına rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır.

 

 

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayaklar kullanılmıştır.

 

 

Üründe çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır. Yeni üründe 5 kapılı, 6 kapılı ve sürgülü gardırop olmak üzere 3 farklı gardırop alternatifi ile satışa sunulmuş olup, gardırop iç düzeninde çekmece, sensörlü led aydınlatmalı elbise askılıkları ve pantolonluk uygulaması kullanılarak takıma fonksiyonel zenginlik kazandırılmıştır.

 

 

Dekoratif makyaj aynaları ve makyaj masası takımın kimliğine uygun tarzda tasarlanmış olup, makyaj masası üst çekmecesi özel bölmeli aksesuar alanı olarak belirlenmiştir. Ayrıca makyaj masası kapaklarında bas-aç sistemi kullanılmıştır.Yeni modelin makyaj masası, komodin ve şifonyer üst tablalarında altın sarısı geçişlere sahip mermer desen efekti kullanılarak görsel bütünlük sağlanmıştır.

 

 

Takımın tüm ünite arkalıkları ve çekmece zeminlerin de ev tekstili desen uygulaması kullanılarak görsel zenginlik üst seviye taşınmıştır. Takıma özel hazırlanan puf çalışmasında tasarımın genelinde kullanılan metal ayak uygulaması tercih edilerek, tasarımsal bütünlük sağlanmıştır.

 

 

BELLONA CARLİNO DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

 

BELLONA CARLİNO DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Bellona resmi sitesi üzerinden  veya Bellona yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 29 Mayıs 2021 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

0 Yorum

  • Mine 8 Temmuz 2022

    Bunun fiyatı kaç tldir

  • Mine 8 Temmuz 2022

    Bunun fiyatı kaç tldir cevap verin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir