Düğün Fikirleri

Wedding Ring Tattoo Ideas

Geleneksel alyansların yakın zamanda kaybolmasını beklemesek de, pırlanta ve altın bantların ötesinde birçok eğlenceli alternatif yüzük seçeneği var. Böyle bir seçenek, aşkınızı sonsuza kadar sergilemenin harika bir yolu olan bir alyans dövmesidir. Yüzük parmağı dövmelerinin de pek çok faydası vardır. Genellikle geleneksel alyanslardan daha düşük maliyetlidirler, onları asla kaybetmezsiniz ve benzersiz kişiliğinize uyacak şekilde tamamen özelleştirebilirsiniz.

 İster klasik bir tasarımı, ister aşkınızı simgeleyen mikro dövmeyi tercih edin, aşkınızı mürekkeple anmanın sonsuz yolu vardır. Düğün parmak dövmelerini düşünüyorsanız, yardım etmek için buradayız. Aşağıda, alyans dövmelerinin artılarını ve eksilerini inceleyeceğiz ve size yaratıcı tarafınıza ilham verecek bazı dövme tasarımları göstereceğiz.

Yüzük Dövmesi Yapmanın Artıları ve Eksileri

Bir alyans dövmesi yapmadan önce bazı önemli hususlar vardır. Ne de olsa bir dövme [neredeyse] kalıcıdır.

Alyans Dövmelerinin Artıları

Bir alyans dövmesine sahip olmanın birçok faydası vardır, örneğin:

 • Bir dövmeyi kaybedemezsin . Bu, sürekli olarak araba anahtarlarını, diş fırçalarını veya mücevherlerini kaybedenler için önemli bir faktördür. 

 • Ne yaparsanız yapın, her zaman giyebileceksiniz . İnşaat, sağlık ve imalat gibi birçok meslek, çalışırken alyans takmayı tehlikeli veya imkansız hale getirir. Bir dövmenin güzelliği, onu her zaman takabilmenizdir.
 • Daha uygun fiyatlı . Gelinlerin Amerikan Düğünü Araştırmasına göre , çiftler 2020'de nişan yüzüklerine ortalama 3.756 Dolar harcadı. Dövme tasarımına ve sanatçısına bağlı olarak yaklaşık 50-300 Dolar harcayabilirsiniz.
 • Bu, sevginizin gerçekten eşsiz bir ifadesidir . Hiçbir dövme birbirine benzemez ve bu fikir moda olsa da sevginizi göstermenin şık bir yoludur. 
 • Yine de istediğin zaman yüzük takabilirsin . Alyansınızı dövmenizin üzerine özel günlerde veya dilediğiniz zaman takabilirsiniz. Bir dövme yüzüğü size geleneksel bir yüzükle elde edemediğiniz esnekliği sunar.

Alyans Dövmelerinin Eksileri

Göz önünde bulundurulması gereken halka dövmelerinin bazı eksileri vardır, örneğin:

 • Mürekkep bulanıklaşabilir veya patlayabilir . Yüzük parmağı dövmeleri bir bilim değil, bir sanattır ve dövmenin hayal ettiğiniz gibi çıkmaması her zaman bir risktir. Cildinizin dövme mürekkebine nasıl tepki verdiği oldukça bireyseldir, bu nedenle alyans dövmesi yapmadan önce başka bir yerde dövme yaptırmanızı öneririz. Ayrıca, alyans dövmeleri konusunda deneyimli ve bunu kanıtlayacak bir portföyü olan bir sanatçı ile gitmenizi öneririz. Tarzının hoşunuza gidip gitmediğini görmek için olası bir sanatçının çalışmasına önceden göz attığınızdan emin olun. Deneyimsiz bir sanatçı patlamalar ve bulanıklıklar yaratabilir, bu nedenle deneyimli birini bulmak daha iyidir.
 • Herhangi bir dövme gibi solacaktır . Ellerdeki ve diğer açıkta kalan vücut kısımlarındaki dövmeler, güneşe maruz kalma ve diğer unsurlar nedeniyle daha hızlı soluyor. İyi haber şu ki, her zaman rötuş yapabilirsiniz.
 • Dövmeler acıtabilir . El ve parmak dövmeleri bazıları için daha acı verici olabilir. Bunun nedeni, parmakların daha az yağ içermesi ve bu da işlemi daha acı verici hale getirmesidir.
 • Tasarımını beğenmezseniz dövmeleri düzeltmek zordur . Yapılacak en iyi şey, fikirlerini erkenden keşfetmek. Hoşunuza giden bir fikir bulduğunuzda biraz bekleyin. Randevunuzu birkaç ay sonraya planlayın. Randevunuz yaklaşırken bu fikri hala seviyorsanız, muhtemelen dövmeyi yıllarca seveceksiniz.
 • Dövmelerin iyileşmesi zaman alır . O zaman göstermek istiyorsanız, randevunuzu büyük günden yaklaşık bir ay önce planlayın.

Alyssa ve Chris'in Mountain View Ranch'te Dövmeli Düğünü

Mountain View Ranch'te dövmeli güzel bir gelin // fotoğraf: Sweet Justice Photography

Alyans Dövmelerine Nasıl Hazırlanırsınız?

Yukarıda belirtildiği gibi, yüzük parmağı dövmesi yaptırmak diğer dövmelere göre daha fazla acıtabilir. Ancak dövme randevusunu daha az acı verici hale getirebilirsiniz. İşte randevunuza nasıl hazırlanacağınız.

 • İlham almak. Tarzınıza ve havanıza uyan bir yüzük dövmesi bulmak için aşağıdaki listemize göz atın. Beğendiğiniz birini bulduğunuzda, ne düşündüklerini görmek için müstakbel eşinizle bunun hakkında konuşun. Sonra birkaç hafta veya bir ay boyunca düşünün. Hâlâ istiyorsanız, dövme tasarımınızı bulmuşsunuz demektir. Ekstra emin olacaksanız, konsültasyon randevunuzu birkaç ay sonrasına planlayın, böylece üzerinde düşünmek için zamanınız olur. Randevu tarihi yaklaştığında tasarımı hala isteyip istemediğinizi anlayacaksınız.
 • Dövme portföylerine bakın. Tüm dövme sanatçılarının çevrimiçi veya mağazalarında bir portföyü vardır. Onlara göz atın ve sevdiğiniz sanatçıları not alın. Parmak dövmesi yapmış ve nasıl iyi yapılacağını bilen sanatçılara baktığınızdan emin olun.
 • Bir konsültasyon planlayın. Dövme tasarımınızı ve sorularınızı getirin. Müstakbel sanatçınızla konuşurken nasıl hissettiğinizi not edin. Seni sakinleştiriyorlar mı? Ya da daha gergin? Bakım sonrası süreci ve hangi ürünleri önerdiklerini sorun.
 • Uyuşturma kremini sorun. Sanatçınız, önerilen markalar da dahil olmak üzere size tüm bilgileri vermelidir.
 • Randevunuzu düğünden bir ay önce planlayın. Bu, dövmeye iyileşmesi için bolca zaman verecektir, böylece en iyi şekilde görünecektir. Bu aynı zamanda dövmenin düğün fotoğraflarınızda en iyi şekilde görünmesine yardımcı olur.
 • Alkolden kaçının. Randevunuzdan önceki gece veya hemen öncesinde çok fazla içmeyin. Siz ve müstakbel eşiniz çakırkeyif gelirseniz, sanatçınız randevuyu anında iptal edebilir. Sarhoşken dövme yaptırmak asla iyi bir fikir değildir, çünkü bu dövme sürecinin birkaç farklı unsurunu etkileyebilir.
 • İyi bir uyku çek. Kötü uyku, randevu sırasında daha fazla sinirlilik ve kaygıya yol açabilir. Sahip olduğunuz daha fazla endişe, dövme sırasında daha fazla acı hissetmenize neden olabilir.
 • Önceden protein açısından zengin bir yemek yiyin. Aç veya susuzken dövme yaptırmak, deneyimi daha acı verici hale getirebilir. Bu nedenle birçok sanatçı, önceden protein açısından zengin bir yemek yemeyi ve bol su içmeyi öneriyor. Randevunun biraz uzun süreceğini düşünüyorsanız atıştırmalıklar ve spor içeceği getirin. Ayrıca, dengeli bir diyet yemeye çalışın. Vitamin eksikliği, kendinizi hasta hissetmenize neden olabilir ki bu dövme randevusu sırasında isteyeceğiniz bir şey değildir.

Bu 30 Alyans Dövme Fikirlerinden İlham Alın 

Alyans dövmeleriyle ilgili önemli bilgilerin üzerinden geçtiğimize göre artık ilham alma zamanı. Bu fikirler, sektörde gördüğümüz birçok yeni düğün trendinden sadece biri. Aşağıda dikkate alınması gereken 30 yüzük dövmesi var. Hangi yüzüğün dövmeli takınız olabileceğini görün.

 1. Düğün Tarihi Yüzüğü Dövmeleri

Yüzük parmağınıza önemli bir tarihin dövmesini yaptırmak, sevgilinize olan bağlılığınızı göstermenin duygusal bir yoludur. Tarih, düğününüz, ilk randevunuz, tanıştığınız gün veya ilişkinizdeki herhangi bir özel an olabilir.

 1. Bay ve Bayan Yüzük Dövmeleri

Şakacı Bay ve Bayan dövmeleri, sevgilinizi kutlamanın tatlı bir yoludur. Yeni mürekkebiniz için güzel bir yazı tipi seçmeyi düşünün. Bu dövme yüzüğünü yüzük parmağının içinde görmeyi çok seviyoruz.

 1. Sembolik Yüzük Dövmesi

Alyans dövmeniz için bir sembol seçmek, kendiniz ve eşiniz arasındaki ortak ilgiyi kutlamak için eğlencelidir. Örneğin, gurme olduğunu iddia eden biriyseniz, çatal ve bıçak dövmeleri benzersiz bir seçenektir. İlk randevunuzda içtiğiniz bir içkiyi bile seçebilirsiniz.

 1. Ağaç Yüzük Dövmeleri

Doğayı seviyorsanız ve onu müstakbel eşinizle aranızda özel buluyorsanız, basit bir ağaç dizisi mükemmel dövme olabilir. Tanım için ağaçların altına bir çizgi ekleyin ve silinmez mürekkebiniz var.

 1. Sade Çizgi Yüzük Dövmeleri

Sade ve tatlı, sade bir çizgi dövme yüzüğü, minimalist çift için mükemmel bir seçenektir. Bu mütevazı dövme yüzüğü, yeni gelininizi veya damadınızı onurlandırmanın zarif bir yoludur.

 1. Yüzük Dövmeleri

Yazı tipleriyle biraz eğlenmenin başka bir yolu da ilk dövme yüzüğü kullanmaktır. Sevdiğiniz bir yazı tipi (veya yazı karakterleri) seçin ve yüzük parmağınıza sevgilinizin baş harflerini dövme yapın. Hem ilk hem de son baş harfi veya yalnızca ilk baş harfini seçebilirsiniz.

 1. Sonsuzluk Yüzüğü Dövmeleri

Ölümsüz aşkınızı ifade etmenin bir sonsuzluk dövme yüzüğünden daha iyi bir yolu var mı? Tasarıma sevdiğiniz kişinin baş harflerini veya düğün tarihinizi ekleyerek sonsuzluk yüzüğü dövmenize kişisel bir dokunuş katın.

 1. Anlamlı Sözler Yüzük Dövmeleri

Sizin için çok şey ifade eden bir kelime veya küçük bir cümle var mı? İstediğiniz herhangi bir kelime veya cümle olabilir. Örneğin, bir Star Wars hayranıysanız, parmağınızda “Seni seviyorum” yazısı olabilir ve partnerinizin yüzük parmağında “Biliyorum” dövmesi olabilir. Prenses Leia ve Han Solo arasında en önemli anınızı somutlaştırabilecek harika bir andı: evliliğiniz.

 1. Tam İsim Yüzük Dövmeleri

Baş harfler harika, ancak büyük olmak istiyorsanız, birbirinizin isimlerini yüzük parmaklarınıza koymayı seçebilirsiniz. Alyans için sadece adı seçebilir veya son ve ilk harfleri birleştiren basit bir çizgi ekleyebilirsiniz. Dövmenizin sahip olabileceği tüm yazı tipi seçenekleriyle sonsuz seçenek var.

 1. çiçekli yüzük dövmeleri

Bu çiçek severler için. Yüzük parmağınıza birbirinizin en sevdiği çiçeği veya sizin için çok şey ifade eden bir çiçeği koymayı tercih edebilirsiniz. Güzel ve Çirkin filminin hayranları parmaklarına bakıp bir gül görmeye bayılacaklar.

 1. Güneş ve Ay Yüzük Dövmeleri

İkiniz de gökyüzüne bakmayı seviyorsanız, parmağınızdaki güneşi ve ayı seveceksiniz. Her ikisi de parmağınızda olabilir. Veya aya sahip olabilirsiniz ve eşiniz güneşe sahip olabilir ve bunun tersi de geçerlidir. Güneşinizin ayı olduklarını söylemenin tatlı bir yolu.

 1. Astrolojik Burç Yüzük Dövmeleri

Bazıları aşka giden yollarının yıldızlarda yazılı olduğunu söyler. Kulağa hoş geliyorsa, astrolojik bir işaret alyans dövmesi sizin için olabilir. Olmanız gerektiğini göstermek için işaretleri değiştirebilir veya hem sizin hem de ortaklarınızın parmağınızda olmasını sağlayabilirsiniz.

 1. Romen Rakamları Yüzük Dövmeleri

Yüzük parmağınıza bir tarih dövmesi yaptırmakla ilgileniyorsanız, ancak yaratıcı olmak istiyorsanız, roma rakamlarını düşünün.

 1. Serbest El Dövmeleri

Dövme sanatçıları, serbest el işleri yapmayı sever. Yaratıcı olurlar, neler yapabileceklerini gösterirler ve genellikle ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Öyleyse neden serbest dövmeleri düşünmüyorsunuz? Sevginizi ve sanatçınızın yapabileceği en iyi işlerden bazılarını sergileyen bir dövme yaptıracaksınız.

 1. Eşleşen Çapa Yüzüğü Dövmeleri

Gelecekteki eşiniz dünyaya olan çapanız mı? Çapa dövmesi, size ve eşinize ömür boyu bağlı olduğunuzu göstermenin eğlenceli bir yolu olacaktır.

 1. Soundwave Yüzük Dövmeleri

Hiç bir bilgisayar veya telefon uygulamasıyla sesinizi kaydettiniz mi? Kaydedilmiş seslerinizin görsel temsilini görmek her zaman güzeldir. Öyleyse neden sizi ve eşinizi “Seni seviyorum” veya “Seviyorum” derken kaydetmeyesiniz? Sonra ses dalgasının ekran görüntüsünü alırsınız ve bunu yüzük parmağınıza dövme yaptırırsınız. Sevginizi göstermenin eşsiz bir yolu. Herkes bu güzel kelimeleri farklı söylediği için ses dalganız kopyalanamaz.

 1. Kelt Düğüm Yüzük Dövmeleri

Evliliğinizi ve Celtic ile ilgili her şeye olan sevginizi bir Celtic düğüm halkasıyla kutlayın. Bir Kelt düğümünün başı ya da sonu yoktur, çünkü ölümsüz sadakati sembolize eder. Bu, Kelt köklerinizi ve eşinizin hiç bitmeyen sevgisini göstermenin harika bir yolu olabilir.

 1. Claddagh Yüzük Dövmeleri

Klasik Claddagh yüzüğünü seviyorsanız, neden yüzük parmağınıza dövme yapmıyorsunuz? Kelt düğüm yüzüğü gibi, bu yüzük de sonsuza dek sadık olduğunuzu ve partneriniz için her şeyi yapacağınızı gösterir. Ayrıca Kelt yüzüğü gibi, sevginizi göstermenin zarif bir yolu.

 1. Gölgeli Kalpler Yüzük Dövmeleri

Klasik video oyunları hayranı olan herkes gölgeli bir kalbi tanıyacaktır. Çoğu oyunda, karakterinizin bazı sağlık noktalarına ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Ancak bir alyans dövmesinde, siz ve eşiniz saf ve bütün bir aşk yaratmak için bir araya geliyorsunuz. Birlikte her şeyle yüzleşebilirsiniz çünkü birbirinize sahipsiniz.

 1. Basit Noktalı Yüzük Dövmeleri

Minimalist sanattan hoşlanıyorsanız, basit bir nokta dövmesi sizin için olabilir. Kırmızı, siyah veya istediğiniz herhangi bir renk olabilir. Grup için bir çizgi ile eşleştirebilir veya sadece noktaya sahip olabilirsiniz. Bunun gibi dövmelerin güzelliği, tamamlanması ve hızlı iyileşmesi için daha az zaman almasıdır.

 1. Hiç Bitmeyen Yüzük Dövmeleri

Aşkınız hiç bitmeyecekmiş gibi mi hissediyorsunuz? Öyleyse neden yüzük parmağınıza hiç bitmeyen bir dövme yaptırmıyorsunuz? Bu dövmeler, kesintisiz tek satır olmaları, ancak birçok döngüye sahip olmaları açısından sonsuzluk sembolü gibidir. Size tarihler veya mektuplar gibi küçük dokunuşlar ekleme özgürlüğü veren yaratıcı bir dövme. Ya da havanız buysa daha minimal olabilirler.

 1. Yin ve Yang Yüzük Dövmeleri

Partnerinizin yang'ının yin'i misiniz? O zaman bir yin ve yang dövmesi tam olarak aradığınız şey olabilir. Birlikte harika olduğunuzu, birbirinizi iyi tamamladığınızı ve her zaman birlikte çalıştığınızı gösteren klasik bir görüntü.

 1. Plaj ve Okyanustan İlham Alan Yüzük Dövmeleri

Siz ve eşiniz okyanus kenarında romantik randevuların tadını çıkardınız mı? Mehtaplı bir yürüyüşe ne dersiniz? Ya da belki içeceklerle rahatlatıcı bir plaj günü geçirdiniz. Neden bunu bir kumsal ya da okyanus dövmesiyle anmıyorsun? Parmağınızın etrafında dönen bir dalga halkası seçebilirsiniz. Ya da küçük bir deniz kabuğu ya da elmasın olabileceği bir sahil camı.

 1. Antik Ankh Yüzük Dövmeleri

Kadim tarihi seven insanlar, bu sembolün yaşam anlamına geldiğini bilirler. Bir ankh halkası dövmesinden çok hayatların birleşmesini sembolize etmenin harika bir yolu. Hayatınızın daha iyiye doğru değişmek üzere olduğunu göstermenin güzel bir yolu.

 1. Filmden Esinlenen Yüzük Dövmeleri

Siz ve gelecekteki eşiniz için çok şey ifade eden bir film var mı? Belki bir randevuda ya da rahatlatıcı bir gecede gördüğünüzdür. Neden alyans dövmeniz olarak o filmden bir sembol almıyorsunuz? Birlikte geçirdiğiniz ve ömür boyu yaşamaya devam edeceğiniz zamanları onurlandırmanın harika bir yolu.

 1. Oval Yüzük Dövmeleri

Oval şekilli yüzükleri seviyorsanız oval bir alyans dövmesine bayılacaksınız. Sadece oval ile sade hale getirebilir veya dövme derinliğini vermek için gölgelendirebilirsiniz.

 1. Gezegenden İlham Alan Yüzük Dövmeleri

Hiçbir şey benim için gezegenden ilham alan bir alyans dövmesinden daha önemli olduğunu söyleyemez. Gerçekten bu dünyanın dışında olan bir dövme için klasik Dünya'yı veya Satürn'ü seçebilirsiniz.

 1. Pırlantadan Esinlenilen Yüzük Dövmeleri

Pırlanta yüzüğünüzü asla kaybetmemenizi sağlamanın bir yolu, onu yüzük parmağınıza dövme yaptırmaktır. Sadece pırlantaya sahip olmayı ya da onunla uyumlu basit bir kordonu tercih edebilirsiniz. Klasik bir yüzüğün yeni bir versiyonu.

 1. Satrançtan Esinlenilen Yüzük Dövmeleri

Satranç hayranları, yüzük parmaklarına bir papaz veya vezir taşı dövmesi yaptırmayı çok sevecekler. Sonsuza kadar sürecek zarif bir aşk sembolü.

 1. Kalp Atışı Yüzüğü Dövmeleri

Birbirinizin kalbine sahip olduğunuzu göstermenin bir yolu, yüzük parmağınıza birbirinizin kalp atışlarını dövme yaptırmaktır. Maksimum sevgiyi göstermenin minimal bir yoludur.

Dövme Fikirleri: Çift Tasarımları

Her Zaman İstediğiniz Düğünü Planlayın

Alyans dövmeleri sonsuza kadar sürebilen tek şey değildir. Mükemmel düğününüzün anısı da sonsuza dek sürecek. En özel düğün yolculuğunuza başlamak için bugün Wedgewood Weddings ile iletişime geçin.

***

Yüzük Dövmeleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bir alyans seçmek eğlenceli bir süreçtir. Bir düğün dövmesi veya ilk yüzük dövmesi düşünüyorsanız, bazı sorularınız olabilir. İşte bazı sık sorulan sorular ve cevaplar.

Alyans Dövmeleri Ne Kadar?

Yüzük parmağı dövmelerinin maliyeti tasarıma bağlıdır. Tasarım ne kadar basit olursa, o kadar ucuz olur. Karmaşık bir tasarım seçerseniz, genel maliyet 50-300 ABD Doları arasında olabilir veya 2.000 ABD Dolarına kadar çıkabilir. Alanında iyi bilinen ünlü ve deneyimli bir sanatçıyı seçerseniz fiyat da yükselir. Tasarımınıza en uygun olanı bulmak için etrafa göz atın ve vizyonunuzu hayata geçirebilecek bir sanatçı seçmek için bütçenizle kendinize biraz esneklik tanıyın.

Alyans Dövmesi Acıtır mı?

Bütün dövmeler acıtır. Dövme yerleştirme, ne kadar acıtacağını etkiler. Örneğin, ön kola dövme yaptırmak, göğüs kafesi gibi diğer bölgelere göre daha az acı verir. Göğüs kafesi dövmelerinin daha fazla acıtmasının ana nedeni, alyans parmağı dövmelerinin de acıtmasının ana nedenidir: vücut yağının daha az olduğu ve kemiğin hemen üzerinde olduğu bölgelerdedir. Buna rağmen, çoğu yüzük dövmesi çok uzun sürmeyecek. Tasarıma bağlı olarak, sandalyede yaklaşık bir saat veya daha az kalabilirsiniz. Yani, bunu şu şekilde düşünün: aşkınızı sergilemek için bir saat veya daha az acı.

Hala ağrı konusunda endişeleriniz varsa, yardımcı olmak için yapabileceğiniz bazı şeyler var.

 • İyi bir gece uykusu alın. Önceki gece kötü uyku kaygı olasılığını artıracaktır. Dövmelerle ilgili kaygı normaldir, ancak çok fazla olması onları olması gerekenden daha acı verici hale getirir.
 • Önceden yüksek proteinli bir yemek yiyin ve randevu sırasında acıkırsanız bol bol sağlıklı atıştırmalıklar yiyin. Ayrıca, bol su için ve randevu için sporcu içeceği getirmeyi düşünün. Düzgün su içmek randevunun daha iyi geçmesini sağlayacaktır. Ayrıca sporcu içeceği içmek elektrolitlerin yenilenmesine yardımcı olabilir ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.
 • Vitamin yüklü sebze ve meyveler yiyin. Vitamin eksikliği, dövme randevusu sırasında istemediğiniz bir şey olarak kendinizi hasta hissetmenize neden olabilir.
 • Randevu öncesi ve sırasında alkol almayınız. Dövme sanatçınızın sizi geri çevirmesi, ağrının artması ve dövmenin uygulanmasını zorlaştırması riskini alırsınız.

***

Alyssa ve Chris'in Mountain View Ranch'te Dövmeli Düğünü

Mountain View Ranch'te rustik bir sevgili masa öpücüğü // fotoğraf: Sweet Justice Photography

 

Bir Yüzük Dövmesi Her Yere Gitmeli mi?

Bu size kalmış, istemiyorsanız parmağınızın etrafında dolaşmak zorunda değil. Kararsızsanız, sanatçınızla iyi konuşun ve ne önerdiklerini görün.

Alyans Dövmeleri Ne Kadar Sürer?

Tıpkı tüm dövmelerin acıttığı gibi, tüm dövmeler zamanla solar. Yıkama ve güneşe maruz kalma, ellerinizi vücudun diğer bölgelerine göre daha fazla etkiler. Bu, bir alyans dövmesinin diğer dövmelerden daha hızlı solabileceği anlamına gelebilir. Ancak, onları rötuşlayabilirsiniz. Daha önce bu tarz dövmeler yaptırmış bir sanatçı seçerseniz kalıcılığı hakkında bir fikir vermelidir. Yüzük parmağı dövmesinin uzun ömürlü olmasını sağlamanın en iyi yolu, dövme sanatçınızın size verdiği bakım sonrası talimatları takip etmek ve dövmenizin üzerine daima güneş kremi sürmektir .

***

Sonsuz aşkı sembolize etmenin gerçekten sonsuza kadar sürecek bir alyans dövmesinden daha iyi bir yolu var mı? İster klasik bir yüzük dövme tasarımı, ister aşkınızı simgeleyen mikro dövmeyi tercih edin, aşkınızı mürekkeple anmanın sonsuz yolu vardır.  

60 harika alyans dövmesi - WeddingOMania

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir