Düğün Paketleri Vivense Düğün Paketi

Vivense Düğün Paketi – Siyah Mobilyalar

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Vivense de. Bu paket de Siyah renkleri ile evinizin her köşesini şık ve konforlu bir şekilde döşeyebilir, yeni hayatınıza mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Vivense  Düğün Paketi ile evliliğinize veya yeni evinize güzel bir başlangıç yapın.

Vivense Ova koltuk takımı serisi; Siyah renk ile karşımıza çıkıyor. Berjer rahat ve minimal alanları kolayca tamamlayan bir parça. Evinizde sadelik ve şıklık istiyorsanız bu düğün paketi tam size göre.

Vivense Koltuk Takımı siyah ayakları ile yüksek olması sayesinde, altını kolayca temizliye bilirsiniz. Koltuk takımının bir diğer özelliği de yatak olma fonksiyonudur. Misafirleriniz geldiğinde, koltuğunuzu rahat bir yatağa dönüştürebilirsiniz.

Vivense Ova Koltuk Takımı serisi, bir adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk gibi farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 14 Temmuz 2023 fiyatı 9.899 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Vivense resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sofralarınıza renk katacak bir zarafet… Son zamanların moda rengi olan Siyah tonlarıyla beğeninize sunulan Orenda yemek odası serisi, modern tasarımıyla göz kamaştırıyor.

Yemek odanızın vazgeçilmez masa ve sandalyeleri ile zarif bir dizayna imza atan bu seriyi kaçırmak istemezsiniz. Hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek, masanın köşelerinin oval olması çocuklu evler için mükemmel bir tercih olacaktır. Açılabilir masa olması geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Konsol, dört kapak mevcuttur. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahiptir.

Vivense Orenda Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 14 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 27.135 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, açılır yemek masası + dört sandalye + konsol + ayna bulunuyor. Bunlara ek olarak Vivense, Orenda yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Vivense resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vivense Prada Yataka Odası Takımı

Modern tasarımın, trend  Prada yatak odası serisi ile evinizin en özel bölümüne estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Prada Yatak Odası Takımı; gardırop 6 kapaklı, raf, çekmece ve askılıklardan oluşmaktadır.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile hanımefendilerin gönülleri fetheden makyaj masası ve aynası şık bir hava katmış. 3 çekmece  bölümü ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor.

'nın fiyatı, 14 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 59.649 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde 6 kapaklı gardırop + şifonyer + şifonyer aynası + iki adet komodin + bazasız karyola bulunuyor. Bunlara ek olarak Vivense Prada yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Vivense resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz nakliye ve montaj edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir