Düğün Paketleri Mobilya Kampanyaları 2023 Mondi Düğün Paketi

Mondi Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları 2022

Oturma odası için dekorasyon her zaman önem verilen noktalardan biri olmuştur. Misafirlerinizi ağırladığınız, gün içinde ailenizle keyifli vakit geçirdiğiniz oturma odanızda nasıl bir dekorasyon istersiniz? Bu süreçte dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunuyor. Eğer oturma odanız için bir oturma grubu almayı planlıyorsanız bu süreçte salonunuzun boyutunu da göz önünde bulundurmalısınız. Aynı zamanda pencerelerin konumu, salonun ışık aldığı alanlar ve salonun şekli de önemli bir rol oynuyor.

Kendi tarzınıza uygun bir şekilde oturma odanızı dekore edebilirsiniz. Bu süreçte en çok önem verilen kategorilerin başında ise oturma grupları yer alıyor. Mondi Mobilya oturma grupları birçok farklı dekorasyon fikrini uygulamanıza olanak tanıyor. Klasik tarzda ya da daha modern bir oturma grubunu Mondi Mobilya’da rahatlıkla bulabilirsiniz. Üstelik Mondi oturma grubu fiyatları 2022 yılında oldukça uygun meblağlar üzerinden sunuluyor.

Mondi Mobilya Oturma Grupları

Mondi Mobilya oturma grupları hem farklı alternatifleri bulundurması hem de her oturma odası için uygun oturma grupları olması bakımından ilgi görüyor.

Fiyatlandırma bakımından da uygun bir meblağda olmasından dolayı tercih edebileceğiniz alternatifler arasında bulundurabilirsiniz.

Eğer küçük bir oturma odanız varsa, daha minimal bir köşe takımı veya oturma grubu alabilirsiniz. Bununla birlikte çok fazla misafir ağırlıyorsanız, kanepe takımları ile hem kullanışlı hem de şık bir salon dekorasyonuna ulaşabilirsiniz.

Oturma grupları bakımından zengin içeriklere sahip olan Mondi Mobilya, 2022 yılında sunduğu oturma grubu modelleriyle de dikkat çekiyor.

Berjer, köşe takımı ya da direkt olarak oturma grubu bulabilmeniz mümkün. Farklı renk seçenekleri ve modellerle Mondi Mobilya’da kendi tarzınızı yakalayabilirsiniz.

Tüm bunların öncesinde salonunuzun ihtiyacına yönelik türden bir oturma grubu tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Mondi Mobilya 2022 Oturma Grubu Fiyatları

Alabileceğiniz oturma grubu modelleri Mondi Mobilya’da farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Köşe koltuk takımı veya direkt olarak koltuk takımı şeklinde klasik ve modern tarzda ürünler bulunuyor.

Bununla birlikte oturma odanız için berjer veya kanepe de alabilirsiniz. Dilediğiniz kumaş renginde ve modelinde konforlu oturma grupları bulabilmeniz mümkün. 2022 yılında Mondi Mobilya bünyesinde yer alan oturma grubu fiyatları 12.994,00 TL şeklinde belirtiliyor. Bunun yanı sıra berjer modelleri ise 2.109,00 TL şeklinde karşımıza çıkıyor. Diğer oturma grubu fiyatları da güncel bir şekilde açıklanıyor.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir