Düğün Paketleri Mondi Düğün Paketi

Mondi Home Vital Düğün Paketi

tam size göre! Mondi Home Düğün Paketi, yatak odası takımı, yemek odası ve koltuk takımı olmak üzere üçlü bir set halinde sunuluyor. Bu sayede evinizin her köşesinde uyumlu ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Vital Düğün Paketi'nin en büyük avantajı ise Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.  Böylece hem konforlu hem de ekonomik bir alışveriş yapmış oluyorsunuz. Hep birlikte Mondi Home Vital Düğün Paketi'ni satıl alalım.

Mondi Home Vital koltuk takımı serisi; Gri ve Yeşil olmak üzere iki farklı renk  kombinasyon ile karşımıza çıkıyor. Mondi Home düğün paketi tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı, kumaşı kolay temizlenebilir, silinebilir ve yumuşak dokulu olup, leke tutmaz.

Mondi Home Koltuk Takımı'nın yüksek ayakları sayesinde, altını kolayca temizliye bilirsiniz. Vital takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık tasarımları ile gözümüzü kamaştırıyor. Koltuk takımının bir diğer özelliği de yatak olma fonksiyonudur. Misafirleriniz geldiğinde, koltuğunuzu rahat bir yatağa dönüştürebilirsiniz. .

Vital serisinin; koltukların farklı renkleri de mevcuttur.

] Mondi Home Vital Düğün Paketi – Gül Kurusu

  Mondi Home Vital Düğün Paketi – Krem 

Mondi Home Vital Düğün Paketi – Gri Koltuk ayaklarında yüksek olması ve kullanılan beyaz detaylar, salonunuzu oldukça şık ve zarif bir görünüm oluşturuyor.

Mondi Home Vital Koltuk Takımı serisi, 2 adet üçlü koltuk + 1 adet tekli koltuk gibi farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 10 Temmuz 2023 fiyatı 15.525,00 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Mondi Home Vital Yemek Odası Takımı, klasik tasarımı ve özelleştirilebilir özellikleriyle evinizin en şık köşesi olmaya aday. Yeşil ve Gri tonlarının yer aldığı yumuşak dokulu sandalyeleri ile dikkat çekiyor. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre.

Mondi Home Vital Düğün Paketi – Yeşil Mondi Home Vital Düğün Paketi – Gri 


Konsol, dört kapaklı. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahiptir. Beş ayak mevcuttur

Mondi Home Vital Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 10 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 9.957,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, masa + dört sandalye + konsol bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home, Vital yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Mondi Home Yatak Odası

Mondi Home Vital yatak odası takımı, hem modern hem şık hem de kullanışlı parçaları ile dikkatleri üstüne çekiyor.

Takım içeriğinde altı kapaklı, beş kapaklı ve dört kapaklı olmak üzere üç farklı gardırop çeşidi yer alıyor.


Mondi Home Vital Düğün Paketi – Beş kapaklı gardırop Mondi Home Vital Düğün Paketi – Altı kapaklı gardırop

Mondi Home Vital Düğün Paketi – Dört kapaklı gardırop 

 

Mondi Home Vital yatak odası takımında yer alan gardıroplar, rafları ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları ile sizlere kolaylık sağlıyor.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile gönülleri fetheden makyaj masası ve aynası, gardıroplar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış. Kapaklı bölmesi ve bir adet çekmecesi ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler, bir çekmeceye ve rafa sahip  şık ve zarif  bir görünüm oluşturulmuştur.

Mondi Home  Vital yatak odası takımında yer alan  yatak başlığı, Yeşil rengi ile karşımıza çıkıyor. Üzerinde simetrik çizgilerin yer aldığı yatak başlığı, silinebilir kumaşı ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Mondi Home Vital Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 10 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 13.846,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde beş kapaklı gardırop(aynasız)+ makyaj masası + makyaj aynası + iki adet komodin + yatak başlığı (150 cm) bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home Vital yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir