Düğün Paketleri Mondi Düğün Paketi

Mondi Home Veyron Düğün Paketi

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Mondi Home Düğün Paketi – Veyron sizleri bekliyor. Bu paket ile evinizin her köşesini şık ve konforlu bir şekilde döşeyebilir, yeni hayatınıza mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Mondi Home Düğün Paketi ile evliliğinize veya yeni evinize güzel bir başlangıç yapın. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Mondi Home Veyron koltuk takımı serisi; Yeşil ve Krem olmak üzere iki farklı Yeşil-Krem ve Krem-Bordo renk  kombinasyon ile karşımıza çıkıyor. Mondi Home düğün paketi tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı, kumaşı kolay temizlenebilir, silinebilir ve yumuşak dokulu olup, leke tutmaz.

Mondi Home Koltuk Takımı'nın yüksek olması sayesinde, yeni nesil robot süpürgeler ile altını kolayca temizliye biliriz. Veyron takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık tasarımları ile gözümüzü kamaştırıyor.Koltuk takımının bir diğer özelliği de yatak olma fonksiyonudur. Misafirleriniz geldiğinde, koltuğunuzu rahat bir yatağa dönüştürebilirsiniz.

Mondi Home Veyron Koltuk Takımı serisi, iki adet üçlü koltuk + iki adet berjer koltuk gibi farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 12 Temmuz 2023 fiyatı 42.858,00 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mondi Home Veyron Yemek Odası Takımı, klasik tasarımı ve özelleştirilebilir özellikleriyle evinizin en şık köşesi olmaya aday. Yeşil ve Krem tonlarının yer aldığı yumuşak dokulu sandalyeleri ile dikkat çekiyor. İki seçenek mevcuttur. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre.

Mondi Home Veyron Yemek Odası Takımı, hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek, masanın köşelerinin oval olması çocuklu evler için mükemmel bir tercih olacaktır.

Konsol, dört kapaklı, kapakların üzerindeki ve ayaklarda gold detaylar şık ve modern bir hava katmış. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahiptir. Beş ayak mevcuttur.

Mondi Home Veyron Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 12 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 25.734,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, sabit yemek masası + dört sandalye + konsol bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home, Veyron yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu yatak odası takımı, her detayıyla göz kamaştırır. Ayrıca rahat bir uyku deneyimi sunan büyük bir yatak ve bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar.

Takım içeriğinde  beş kapaklı gardırop bulmaktadır. Ayrıca altı kapaklı ve sürgülü gardırobumuz da mevcuttur. Mondi Home Veyron yatak odası takımında yer alan gardırop, rafları, çekmece ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları ile sizlere kolaylık sağlıyor.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile hanımefendilerin gönülleri fetheden makyaj masası ve aynası, gardıroplar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış. Bir çekmece ve iki kapaklı bölüm ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor. Ayıca takılarınızın birbirlerine karışmaması için onlara ait bir bölüm mevcuttur.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler gold detayları ile şık ve zarif  bir görünüm oluşturulmuştur. Komodin bir çekmeceye sahiptir. Bizlere geniş saklama alanı sunmaktadır.

Mondi Home Veyron Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 12 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 36.970,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde beş kapaklı gardırop + makyaj masası + makyaj masası aynası + iki adet komodin + yatak başlığı bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home Veyron yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir