Düğün Paketleri Mondi Düğün Paketi

Mondi Home Still Düğün Paketi

tam size göre! Mondi Home Düğün Paketi yatak odası takımı, yemek odası ve koltuk takımı olmak üzere üçlü bir set halinde sunuluyor. Bu sayede evinizin her köşesinde uyumlu ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Still Düğün Paketi'nin en büyük avantajı ise Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.  Böylece hem konforlu hem de ekonomik bir alışveriş yapmış oluyorsunuz. Hep birlikte Mondi Home Still Düğün Paketi'ni satıl alalım.

Mondi Home Still koltuk takımı serisi; Kahve tonlarının  kombinasyonu ile karşımıza çıkıyor. Mondi Home düğün paketi tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı, kumaşı kolay temizlenebilir, silinebilir ve yumuşak dokulu olup, leke tutmaz.

Mondi Home Koltuk Takımı'nın yüksek ayakları sayesinde, altını kolayca temizliye bilirsiniz. Still takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık tasarımları ile gözümüzü kamaştırıyor.

Mondi Home Still Koltuk Takımı serisi, iki adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk gibi farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 11 Temmuz 2023 fiyatı 20.259,00 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mondi Home Still Yemek Odası Takımı, klasik tasarımı ve özelleştirilebilir özellikleriyle evinizin en şık köşesi olmaya aday. Gri tonlarının yer aldığı yumuşak dokulu sandalyeleri ile dikkat çekiyor. İki seçenek mevcuttur. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre.

Mondi Home Still Yemek Odası Takımı hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek, açılabilir masa olması geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Konsol, dört kapaklı. Kapağın üzerindeki cam detayı farklı bir hava katmış. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahiptir. Beş ayak mevcuttur.

Mondi Home Still Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 11 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 17.474,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, açılır yemek masası + dört sandalye + konsol bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home, Still yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Zarif ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu yatak odası takımı, her detayıyla göz kamaştırır. Ayrıca rahat bir uyku deneyimi sunan büyük bir yatak ve bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanları sunar. Gardırop hem fonksiyonel hem şık bir parça.

Takım içeriğinde  beş kapaklı gardırop bulmaktadır. Takıma ekstra gardırop eklemek isterseniz sürgülü ve altı kapaklı gardırobumuz da  mevcuttur. Mondi Home Still yatak odası takımında yer alan gardırop, rafları ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları ile sizlere kolaylık sağlıyor. Ayrıca boy aynası odayı daha ferah gösteriyor.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile gönülleri fetheden makyaj masası ve yuvarlak aynası, birbiriyle  uyumlu bir şekilde tasarlanmış. Kapaklı bölmesi ve çekmece ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler, iki çekmeceye sahip  şık ve zarif  bir görünüm oluşturulmuştur. Bizlere geniş saklama alanı sunmaktadır.

Mondi Home Still Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 11 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 25.042,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde beş kapaklı gardırop + makyaj masası + makyaj masası aynası + iki adet komodin + yatak başlığı  bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home Still yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir