Düğün Paketleri Mondi Düğün Paketi

Mondi Home Siena Düğün Paketi

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Mondi Home Düğün Paketi – Siena sizleri bekliyor. Bu paket ile evinizin her köşesini şık ve konforlu bir şekilde döşeyebilir, yeni hayatınıza mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Siena Koltuk Takımı, modern tasarımı ve rahat oturumu ile salonunuzu güzelleştirecek. Yemek Odası Takımı, geniş ve fonksiyonel dolapları, zarif sandalyeleri ve şık masası ile yemek keyfinizi artıracak. Yatak Odası Takımı ise ferah ve huzurlu bir uyku ortamı sunacak. Mondi Home Düğün Paketi ile evliliğinize veya yeni evinize güzel bir başlangıç yapın. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Mondi Home Siena Koltuk Takımı

Mondi Home Siena koltuk takımı serisi; Gri ve Antrasit olmak üzere iki farklı renk  kombinasyon ile karşımıza çıkıyor. Mondi Home düğün paketi tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı ile evinize ferahlık ve huzur gelecek.

'nın gümüş ayakları ve yüksek olması sayesinde, altını kolayca temizliye bilirsiniz. Siena takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık tasarımları ile gözümüzü kamaştırıyor. Misafirleriniz geldiğinde, koltuğunuzu rahat bir yatağa dönüştürebilirsiniz.

Siena berjer rahat ve minimal alanları kolayca tamamlayan bir parça.

Mondi Home Siena Koltuk Takımı serisi, iki adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk gibi farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 13 Temmuz 2023 fiyatı 40.273,00 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mondi Home Siena Yemek Odası Takımı, klasik tasarımı ve özelleştirilebilir özellikleriyle evinize ferahlık ve huzur gelecek. Antrasit tonlarının yer aldığı yumuşak dokulu sandalyeleri ile dikkat çekiyor. Sizleri etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre.

Mondi Home Siena Yemek Odası Takımı, açılabilir masa mevcuttur. Hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek, açılabilir masa olması geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Masanın köşelerinin oval olması çocuklu evler için mükemmel bir tercih olacaktır.

Konsol, dört kapaklı. Kapakların üzerindeki Gümüş detaylar farklı bir hava katmış. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahiptir. Altı ayak mevcuttur.

Mondi Home Siena Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 13 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 27.302,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, açılır yemek masası + dört sandalye + konsol bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home, Siena yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu yatak odası takımı, her detayıyla göz kamaştırır. Ayrıca rahat ve huzurlu bir uyku deneyimi sunan büyük bir yatak ve bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar.

Takım içeriğinde  beş kapaklı gardırop bulmaktadır. Takıma ekstra gardırop eklemek isterseniz sürgülü ve altı kapaklı gardırobumuz da  mevcuttur. Mondi Home Siena yatak odası takımında yer alan gardırop, rafları ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları ile sizlere kolaylık sağlıyor.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile hanımefendilerin gönülleri fetheden makyaj masası ve aynası, gardıroplar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış. Kapaklı bölmesi ve üç çekmece ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler yer alan gümüş detaylar şıklık katmıştır. Yatak başlığı 160 cm'dir. Komodin bir çekmeceye sahiptir. Bizler geniş saklama alanı sunmaktadır.

Mondi Home Siena Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 13 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 40.984,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde beş kapaklı gardırop + makyaj masası + makyaj masası aynası + iki adet komodin + yatak başlığı (160 cm) bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home Siena yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz nakliye ve montaj edilecek. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir