Düğün Paketleri Mondi Düğün Paketi

Mondi Home İron Düğün Paketi

tam size göre! Paketin içinde koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımı olmak üzere üçlü bir set halinde sunuluyor. Bu sayede evinizin her köşesinde uyumlu ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. İron Düğün Paketi'nin en büyük avantajı ise Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.  Böylece hem konforlu hem de ekonomik bir alışveriş yapmış oluyorsunuz. Hep birlikte Mondi Home İron Düğün Paketi'ni satıl alalım.

Mondi Home İron koltuk takımı serisi; Krem ve Antrasit olmak üzere iki farklı renk  kombinasyon ile karşımıza çıkıyor. Mondi Home düğün paketi tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı, kumaşı kolay temizlenebilir, silinebilir ve yumuşak dokulu olup, leke tutmaz. Çocuklu evler için mükemmel bir tercih.

Mondi Home Koltuk Takımı'nın yüksek ayakları sayesinde, altını kolayca temizliye bilirsiniz. İron takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, şık tasarımı ile gözümüzü kamaştırıyor. Bu takım salonunuzu oldukça modern, şık ve zarif bir görünüm oluşturuyor.

Mondi Home İron Koltuk Takımı serisi, 2 adet üçlü koltuk + 2 adet berjer koltuk gibi farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 11 Temmuz 2023 fiyatı  33.640,00 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mondi Home İron Yemek Odası Takımı, klasik tasarımı ve özelleştirilebilir özellikleriyle evinizin en şık köşesi olmaya aday. Gri ve Antrasit tonlarının yer aldığı yumuşak dokulu sandalyeleri ile dikkat çekiyor.  Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre.

Mondi Home İron Yemek Odası Takımı,  hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek, açılabilir masa olması geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Konsol, üç kapaklı, iki çekmece ve açık iki raf mevcuttur. Gümüş kulp konsola sade ve şık bir hava katmış. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahiptir. Altı ayak mevcuttur.

Mondi Home İron Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 11 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 16.545,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, açılır yemek masası + dört sandalye + konsol bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home, İron yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu yatak odası takımı, her detayıyla göz kamaştırır. Ayrıca rahat bir uyku deneyimi sunan büyük bir yatak ve bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar.

Takım içeriğinde  dört kapaklı ve boy aynası olan gardırop bulmaktadır. Takıma ekstra gardırop eklemek isterseniz sürgülü, beş kapaklı ve altı kapaklı gardırobumuz da  mevcuttur. Mondi Home İron yatak odası takımında yer alan gardırop, rafları ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları ile sizlere kolaylık sağlıyor.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile gönülleri fetheden makyaj masası ve yuvarlak aynası, gardıroplar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış. iki kapaklı bölmesi, iki çekmece ve açık iki raf mevcuttur. Makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler, iki çekmeceye sahip  şık ve zarif  bir görünüm oluşturulmuştur. Bizler geniş saklama alanı sunmaktadır.

Mondi Home İron Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 11 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 24.188,00  TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde dört kapaklı gardırop + makyaj masası + makyaj aynası + iki adet komodin + yatak başlığı bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home İron yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir