Düğün Paketleri Mondi Düğün Paketi

Mondi Home Düğün Paketi- Adriana Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası Takımı

Hayalinizdeki evi tasarlamanız için Mondi Home Düğün Paketi-Adriana sizleri bekliyor. Bu paket ile evinizin her köşesini şık ve konforlu bir şekilde döşeyebilir, yeni hayatınıza mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Adriana Koltuk Takımı, modern tasarımı ve rahat oturumu ile salonunuzu güzelleştirecek. Yemek Odası Takımı, geniş ve fonksiyonel dolapları, zarif sandalyeleri ve şık masası ile yemek keyfinizi artıracak. Yatak Odası Takımı ise ferah ve huzurlu bir uyku ortamı sunacak. Mondi Home Düğün Paketi ile evliliğinize veya yeni evinize güzel bir başlangıç yapın.

Mondi Home Adriana Koltuk Takımı

Mondi Home Adriana koltuk takımı serisi; Mavi ve Yeşil olmak üzere iki farklı renk  kombinasyon ile karşımıza çıkıyor. Mondi Home düğün paketi tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı, kumaşı kolay temizlenebilir, silinebilir ve yumuşak dokulu olup, leke tutmaz.

'nın yüksek ayakları sayesinde, robot süpürge ile altını kolayca süpürebilirsiniz. Koltuk takımının bir diğer özelliği de yatak olma fonksiyonudur. Misafirleriniz geldiğinde, koltuğunuzu rahat bir yatağa dönüştürebilirsiniz.

Adriana takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık tasarımları ile gözümüzü kamaştırıyor.

Mondi Home Adriana Koltuk Takımı – Yeşil

 

 

Koltuk ayaklarında yüksek olması ve kullanılan broz detaylar, salonunuzu oldukça şık ve zarif bir görünüm oluşturuyor.

Mondi Home Adriana Koltuk Takımı serisi, 2 adet üçlü koltuk + 2 adet tekli koltuk gibi farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 10 Temmuz 2023 fiyatı 44.794,00 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Mondi Home Adriana Yemek Odası Takımı, klasik tasarımı ve özelleştirilebilir özellikleriyle evinizin en şık köşesi olmaya aday. Mavi ve krem tonlarının yer aldığı yumuşak dokulu sandalyeleri ile dikkat çekiyor. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre.

Mondi Home Adriana Yemek Odası Takımı – Krem

 

 

Konsol, üç kapaklı ve iki çekmecelidir. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahiptir. Altı ayak mevcuttur

Mondi Home Adriana Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 10 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 24.974,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, masa + dört sandalye + konsol bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home, Adriana yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Mondi Home Adriana yatak odası takımı, hem modern hem şık hem de kullanışlı parçaları ile dikkatimizi üstüne çekiyor.

Takım içeriğinde altı kapaklı, beş kapaklı ve sürgülü olmak üzere üç farklı gardırop çeşidi yer alıyor.

Mondi Home Adriana Yatak Odası Takımı- Sürgülü gardırop da raf, askılık ve çekmece bulunmaktadır. Mondi Home Adriana Yatak Odası Takımı- Sürgülü gardırop da raf, askılık ve çekmece bulunmaktadır.

 

Mondi Home Adriana yatak odası takımında yer alan gardıroplar, rafları, çekmeceli ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları ile sizlere kolaylık sağlıyor.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile gönülleri fetheden makyaj masası ve aynası, gardıroplar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış. Kapaklı bölmesi ve iki adet çekmecesi ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için oldukça geniş saklama alanları sunuyor.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler, iki çekmeceye sahip bronz detaylarıyla şık ve zarif  bir görünüm oluşturulmuştur.

Mondi Home Adriana yatak odası takımında yer alan  yatak başlığı, Mavi rengi ile karşımıza çıkıyor. Üzerinde simetrik çizgilerin ve bronz detayının yer aldığı yatak başlığı, silinebilir kumaşı ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Mondi Home Adriana Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 10 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 33.603,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde beş kapaklı gardırop + makyaj masası + makyaj aynası + iki adet komodin + yatak başlığı (150 cm) bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home Adriana yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir