Düğün Paketleri Mondi Düğün Paketi

Mondi Home Dorea Düğün Paketi

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Mondi Home Düğün Paketi – Dorea sizleri bekliyor. Bu paket ile evinizin her köşesini şık ve konforlu bir şekilde döşeyebilir, yeni hayatınıza mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Dorea  Koltuk Takımı, modern tasarımı ve rahat oturumu ile salonunuzu güzelleştirecek. Yemek Odası Takımı, geniş ve fonksiyonel dolapları, zarif sandalyeleri ve şık masası ile yemek keyfinizi artıracak. Yatak Odası Takımı ise ferah ve huzurlu bir uyku ortamı sunacak. Mondi Home Düğün Paketi ile evliliğinize veya yeni evinize güzel bir başlangıç yapın. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Mondi Home Dorea koltuk takımı serisi; Antrasit ve Lacivert olmak üzere iki farklı renk  kombinasyon ile karşımıza çıkıyor. Mondi Home düğün paketi tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı, kumaşı kolay temizlenebilir, silinebilir ve yumuşak dokulu olup, leke tutmaz.

‘nın yüksek olması sayesinde, yeni nesil robot süpürgeler ile altını kolayca temizliye biliriz. Dorea takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık tasarımları ile gözümüzü kamaştırıyor.

Mondi Home Dorea Koltuk Takımı serisi, iki adet üçlü koltuk + iki adet berjer koltuk gibi farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 12 Temmuz 2023 fiyatı 36.194,00 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mondi Home Dorea Yemek Odası Takımı, klasik tasarımı ve özelleştirilebilir özellikleriyle evinizin en şık köşesi olmaya aday. Mavi tonlarının yer aldığı yumuşak dokulu sandalyeleri ile dikkat çekiyor. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre.

Mondi Home Dorea Yemek Odası Takımı, hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek, masanın köşelerinin oval olması çocuklu evler için mükemmel bir tercih olacaktır.

Konsol, iki kapaklı ve iki çekmecelidir, çekmece kısmının cam detayı şıklık katmıştır. Kapakların üzerindeki gold detaylar farklı bir hava katmış. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahiptir. Sekiz ayak mevcuttur.

Mondi Home Dorea Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 12 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 26.262,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde, sabit yemek masası + dört sandalye + konsol bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home, Dorea yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu yatak odası takımı, her detayıyla göz kamaştırır. Ayrıca rahat bir uyku deneyimi sunan büyük bir yatak ve bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar.

Takım içeriğinde  beş kapaklı gardırop bulmaktadır. Ayrıca altı kapaklı gardırobumuz da mevcuttur. Mondi Home Dorea yatak odası takımında yer alan gardırop, rafları, çekmece ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları ile sizlere kolaylık sağlıyor.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile hanımefendilerin gönülleri fetheden makyaj masası ve aynası, gardıroplar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış. Üç çekmece ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor. Ayıca takılarınızın birbirlerine karışmaması için onlara ait bir bölüm mevcuttur.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler gold detayları ile şık ve zarif  bir görünüm oluşturulmuştur. Komodin bir çekmeceye sahiptir. Bizler geniş saklama alanı sunmaktadır.

Mondi Home Dorea Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 12 Temmuz 2023 tarihi itibariyle 31.544,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde beş kapaklı gardırop + makyaj masası + makyaj masası aynası + iki adet komodin + yatak başlığı bulunuyor. Bunlara ek olarak Mondi Home Dorea yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Mondi Home resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek. Ayrıca Mondi Home' dan yapılacak belirli tutardaki alışverişlerde indirim kazanılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir