Düğün Paketleri Modalife Düğün Paketi

Modalife Urla Düğün Paketi

Evleniyor veya evinizi yeniden dizayn ediyorsunuz, bu süreçte en doğru seçimi yapabilmek için araştırma yapıyorsunuz bizde bu araştırmanıza yardımcı olmak için sizlere aşağıdaki yazımızda  Modalife düğün paketleri içerisinde yer alan Urla koleksiyonunu tanıtacağız. Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı konseptinden oluşan Yatak+Baza Hediye, 24 ay garantili şekilde satışa sunulmuştur. Sizler için hemen Urla düğün paketi incelememize geçelim…

MODALİFE URLA MİDİ KOLTUK TAKIMI

Koltuk takımı kuşkusuz bir evin atmosferini değiştiren en önemli unsurdur. Uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz için seçeceğiniz koltuk takımının stilinizi yansıtmasına özen göstermeli, konfor ve kalitesinden de emin olmalısınız.Modalife kaliteli, konforlu ve şık Urla koltuk takımı modeli ile göz alıcı bir ev dekorasyonuna imza atmanız için istediğiniz tüm bu özellikleri bizlere sunuyor…
Günlük hayatın içinde vaktinizin çoğunu geçirdiğiniz, misafirlerinizi ağırladığınız koltuk takımı seçiminiz, size hem konfor sağlaması hem de zevkinizi dekorasyonunuza yansıtması açısından oldukça önemli.Sizlere tanıtacağımız  Urla Midi Koltuk Takımı Modalife Mobilya güvencesiyle tüm bu özellikleri karşılıyor.
Urla Midi Koltuk takımımız 3+3+1 şeklinde.Urla midi koltuk takımı sadece yataklıdır. Kolay temizlenebilen ve yumuşak dokulu kumaşlarla ürünler kaplanmaktadır.
Koltuklar konforu evlerinizde daha fazla yaşamanız düşünülerek tasarlanmış.

Urla oturma takımının berjeri kibar ve zarif duruşu gold ayakları ile göze hitap ederken aynı zamanda vücut şekline ve ağırlığına göre mükemmel adapte olur ve vücut kıvrımlarını destekleyerek doğru omurga desteği sağlar, bu sayede size ultra rahat bir oturum ve yaslanma sunar.

Özel tasarım gold tonlarındaki yüksek ayağı sayesinde, ürünü yerinden çekmeden bulunduğu zemini temizleme imkanı sunar. Aynı zamanda zarif ve asil görüntüsü ile göz doldururken misafirleriniz içinde oldukça konforlu bir yatağa dönüşen Urla koltuk takımı  2 yıl garantilidir.

MODALİFE URLA YEMEK ODASI TAKIMI

Sıcak ve samimi bir atmosfer yaratmak için Urla yemek odası takımı modelini tercih edebilirsiniz. Şık ve zarif tasarımı modern hatlarla birleştiren takım, beğeninize sunuluyor. Zarif görünümüyle evinizde baş köşeyi alacak bu yemek odası takımı, fonksiyonel detaylarıyla da yemek vakitlerini keyifli hale getiriyor. Zarif ve kusursuz bir tasarıma sahip olan Urla yemek odası takımı; konsol, tv ünitesi masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır.Kullanılan malzemeler çizilme ve sürtünmeye karşı dayanıklıdır.

Dolaplı ve çekmeceli konsolu yemek takımlarının yanı sıra diğer eşyalarınız için de geniş ve düzenli saklama alanları barındırıyor. Üzerine yerleştireceğiniz dekoratif objeler, fotoğraflar ile ortama şıklık katabilirsiniz. Renk konfigürasyonunda genel itibariyle BUTE SİYAH renk kullanılmış  olup mermer desenli SİNİ renk uygulaması ve GOLD SİYAH birleşimi çekmece ve dolap kulpları ile kombine edilmiştir.

Özel tasarım aynası sayesinde odanın daha aydınlık ve ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. Urla yemek odası takımında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olması, hızlı çarpmaları engelleyerek ürün fonksiyonelliğini arttırmıştır. Konsolun içindeki gizli çekmecesini isterseniz misafirleriniz için ayırdığınız çatal bıçak setinizi mufaza edebilirsiniz.

Konsol aynası, modül üzerine montaj yapılabilir aynı zamanda duvara asılabilir olarak tasarlanmıştır. Yemek masası geniş ailelerin uzun sohbetler eşliğinde rahatça yemek yiyebilmeleri için açılır olarak tasarlanmıştır. BUTE SİYAH renk kullanılmış  olup mermer desenli SİNİ renk uygulaması bütün parçalarda GOLD detaylar ile özenle tasarlanmıştır.
 Üründe kullanılan malzemeler çizilme, sürtünme ve yanmaya karşı dayanıklıdır. Renk konfigürasyonunda genel itibariyle BUTE SİYAH renk kullanılmış  olup mermer desenli SİNİ renk uygulaması ile kombine edilmiştir. Tv ünitesinin üst kısmında dvd, uydu alıcısı konulabilmesi için boş alan bırakılmıştır. Üründe yerden yüksek ayak kullanılmış olup  temizlik kolaylığı sağlanmıştır. Ürün 2 yıl garantilidir.
MODALİFE  URLA YATAK ODASI TAKIMI
Detaylarındaki estetik ile Urla, yatak odalarına eşsiz bir şıklık katıyor. Takım gardırop, şifonyer, başlık ve 2 adet komodin'den oluşmaktadır.Kullanılan malzemeler çizilme ve sürtünmeye karşı dayanıklıdır.Renk konfigürasyonunda genel itibariyle BUTE SİYAH renk kullanılmış  olup mermer desenli SİNİ renk uygulaması ile kombine edilmiştir.
Gardırop içi, ihtiyaçlara uygun olarak düzenlenmiş ve geniş bir kullanım alanı oluşturulmuş. Gardırop'ta 36 mm yükseltilmiş kalın alt tabla kullanılmış. Küçük alanlar için kurtarıcı özelliklere sahip sürgülü dolabı, konforlu yatak bazası, şık şifonyer ve komidinden oluşan Urla yatak odası takımını bizler çok beğendik…

Yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği artırılmıştır. Renk konfigürasyonunda genel itibariyle BUTE SİYAH'ın asaleti  kullanılmış  olup mermer desenli SİNİ renk uygulamasıyla modern görünüm kazandırılmış GOLD çekmece kulpları ile  kombine edilmiştir.

 Komodin de bulunan kablosuz şarj etme özelliği sayesinde telefonunuzu kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Üründe yerden yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır. Urla yatak odası, zarafetini şık detaylarda gizleyen tasarımıyla sizleri bekliyor…
 Yatak Başlığı Travers, 150 lik baza, 160 lık baza ve kendinden baza sistemine uyumlu olarak tasarlanmıs. Yatak odası takımı ile baza hediye olarak sunulmuş. Tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Urla yatak odası takımını, Urla yemek odası ve koltuk takımı ile kombine ederek evinizde şıklık ve bütünlük oluşturabilirsiniz.
MODALİFE  URLA DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

MODALİFE  URLA DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Urla Düğün Paketi (Yatak+Baza Hediye) promosyonu 26 Mayıs itibariyle fiyatı 26.970,00 TL  %19 indirimle  21.845,00 TL'ye satışa sunulmuştur. Fiyatta değişiklikler olabilir. Modalife resmi sitesi üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir