Modalife Düğün Paketi

Modalife Step Midi Düğün Paketi

Modalife markası, mobilya sektöründe sunduğu ürünlerle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Özellikle, Step Midi Düğün Paketi gibi farklı kombinasyonlarda sunduğu ürünleriyle dikkat çekiyor. Step Midi Düğün Paketi, evlenecek çiftlere özel olarak tasarlanmış bir paket. Paket içerisinde bir koltuk takımı, bir yatak odası takımı ve bir yemek odası takımı yer alıyor. Bu sayede, evlenecek çiftlerin tüm mobilya ihtiyaçları bu paket ile karşılanıyor. Koltuk takımı, modern tarzıyla dikkat çekiyor. Soft renkleriyle evinize ferah bir hava katacak olan koltuk takımı, ergonomik tasarımıyla da konforlu bir oturma deneyimi sunuyor. Yatak odası takımı, şık tasarımı ve kaliteli malzemeleriyle öne çıkıyor. Yemek odası takımı ise, minimal tasarımı ve rahat kullanımıyla beğeni topluyor.  Her bir parçası, özenle seçilmiş malzemelerle üretilerek uzun ömürlü kullanım sağlar. Ayrıca, paket içerisindeki ürünler uyumlu tasarımlarıyla evinize şık bir görünüm kazandırır.

Düğün Paketi

Modalife'ın bu düğün paketinde sizleri minimal bir tasarım karşılıyor. Bununla birlikte sade tasarım ve iç açıcı renkleriyle evinizi dizayn ederken rahatlıkla bu düğün paketini tercih edebilirsiniz.

Step Midi koltuk takımını inceleyecek olursak, koltuk takımının kollarındaki retro görüntünün ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Bu tasarım aynı zamanda modern fikirlerle birlikte tasarlanarak müşterilerin beğenisine sunulmuş. Koltuk takımının yatak ve sandık olabilmesi de sizler için oldukça önemli bir avantaj. Aynı zamanda mobilyaların yapıldığı malzemeler yanmaya ve sürtünmeye karşı dayanıklı olmasıyla da müşterilerin beğenisini kazanıyor. Siz de minimal yaşam tarzını seviyorsanız bu koltuk takımını tercih edebilirsiniz.

Modalife Step Midi konseptiyle minimal ve sade yaşam tarzını benimseyenler için oldukça güzel bir düğün paketi sunuyor. Bu düğün paketinin içerisinde yemek odası takımı da bulunmakta. Yemek odası takımında ilk olarak göze minimal bir ahşap tasarım ön plana çıkıyor. Malzemeler dışardan kolay yanabilir gibi gözükse de sürtünmeye ve yanmaya karşı oldukça dayanıklı malzemeler kullanılıyor. Bununla birlikte bu yemek odası takımında 1 sabit masa ve 4 sandalye bulunmakta.

Modalife Step Midi Yatak Odası Takımı

Step Midi yatak odası takımı da düğün paketinin içerisinde yer alan diğer takımlar gibi modern çizgide hazırlanan tasarımları içeriyor. Bununla birlikte minimal ve sade bir yaşam tarzını temsil eden renklerle birlikte sizlerin karşısına çıkıyor. Yatak odası takımı içerisinde şifonyer, başlık, 2 komodin, berjer, kapaklı çekmeceli gardırop gibi eşyalar bulunmakta. Siz de sade, şık ve modern bir tasarım arıyorsanız Modalife Step Midi yatak odası takımı tam olarak size göre.

1 Mayıs 2023 tarihi itibariyle Modalife Step Midi düğün paketinin fiyatı 39.906,00 TL olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda Modalife, 24 ay süreyle garanti hizmeti sunmaktadır. Bununla birlikte evinizi dizayn ederken düğün paketi içerisindeki eşyaların sayısını ve ölçülerini merak ediyor olabilirsiniz. Sizler için bu bilgileri aşağıdaki tabloda paylaşıyoruz:

 

 

 

Düğünpaketleri.net içerik editörüdür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir