Modalife mobilya elden taksit yapıyor mu?

Modalife mobilya elden taksit yapıyor mu? Modalife mobilya elden taksit yapıyor mu?, Mobilyacılar elden taksit yapıyor mu?, Modalife ödeme nasil yapilir?, Modalife hangi banka ile çalışıyor?, Çetmen Mobilya elden taksit yapıyor mu?

Şuanda Modalife mobilya elden taksit yapıyor mu? isimli sayfayı görüntülüyorsunuz. Daha fazlası için  Sayfamızı sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Modalife mobilya elden taksit yapıyor mu?

Mobilyacılar elden taksit yapıyor mu?, Parçalı ödeme; alışveriş tutarının bir kısmını nakit, bir kısmını kartla yapabilirsiniz. Kefilsiz Senetsiz 36 Ay Taksit; Modalife mağazalarındaki ING Kredi Noktası'na gelin, kredinizi dilediğiniz zaman kullanın. Üstelik 36 ay vade seçeneği ile. Elden Taksit; ürünler borç bitimi teslim edilmektedir.

Mobilyacılar elden taksit yapıyor mu?

Mobilyacılar elden taksit yapıyor mu?, Parçalı ödeme; alışveriş tutarının bir kısmını nakit, bir kısmını kartla yapabilirsiniz. Kefilsiz Senetsiz 36 Ay Taksit; Modalife mağazalarındaki ING Kredi Noktası'na gelin, kredinizi dilediğiniz zaman kullanın. Üstelik 36 ay vade seçeneği ile. Elden Taksit; ürünler borç bitimi teslim edilmektedir.

Modalife ödeme nasil yapilir?

Modalife ödeme nasil yapilir?, Mobilyaların elden taksitli satış imkanı ile sahibi olabilmek oldukça kolaydır. Bazı firmalarda senetle Mobilya alma işleminde ayrıca özel olarak indirim yapılmaktadır. Özellikle bu uygulama elden taksitli satış ile birlikte yeni evlenen çiftlere ayrıca bir kolaylık imkanı sağlamış olur.

Modalife hangi banka ile çalışıyor?

Modalife hangi banka ile çalışıyor?, 5.3.https://www.modalife.com dan kredi kartı (Visa, MasterCard , vs. ) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Sipariş tarihinden itibaren bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

Çetmen Mobilya elden taksit yapıyor mu?

Çetmen Mobilya elden taksit yapıyor mu?, Bu kapsamda Fibabanka, Modalife'tan yapılan alışverişlerde geçerli olacak şekilde 6 aydan 36 aya varan vadelerde ve 250 TL- 40 bin TL arasında kullanılabilecek kredi imkânı sunuyor. Cazip koşullardaki alışveriş kredisinden yararlanmak için tüketicilerin MODALIFE yazıp bir boşluk bırakarak T.C.

Elden taksit yapılır mı?

Elden taksit yapılır mı?, Çetmen - Elden Taksit ile Mobilya Alışverişi. Online Elden Taksit Başvuru Süreci Nasıl Yapılır? Web sitemizden ''senetli alışveriş'' seçeneği ile ödeme aşamasında istediğiniz vadeleri seçerek, ücret ödemeden kolaylıkla senetli ön sipariş oluşturabilirsiniz.

Modalife kaç taksit yapıyor?

Modalife kaç taksit yapıyor?, Bankaların faiz oranlarına tabi olmadan, doğrudan satıcının belirlediği taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kredi notunuzun düşük olması ya da kredi kartı borcunuzun olması, elden taksitli ürün almanıza engel değildir.

Modalife hangi ülkenin markası?

Modalife hangi ülkenin markası?, Parçalı ödeme; alışveriş tutarının bir kısmını nakit, bir kısmını kartla yapabilirsiniz. Kefilsiz Senetsiz 36 Ay Taksit; Modalife mağazalarındaki ING Kredi Noktası'na gelin, kredinizi dilediğiniz zaman kullanın. Üstelik 36 ay vade seçeneği ile. Elden Taksit; ürünler borç bitimi teslim edilmektedir.

Modalife nin sahibi kimdir?

Modalife nin sahibi kimdir?, Modalife, Ankara merkezli bir mobilya markasıdır. 1990'lı yıllarda kurulan şirket, 2020 yılı itibarıyla 140'tan fazla şubeye sahiptir. Şirket, üretimini Kırıkkale'de gerçekleştirmektedir.

Modalife kac gunde teslim edilir?

Modalife kac gunde teslim edilir?, Modalife Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tonga, "2022 ciro hedefimiz 1,5 milyar TL" diyor. Kırıkkale'de beş çocuklu bir ailenin ortanca çocuğu olarak 1965 yılında dünyaya gelen Özcan Tonga, ev hanımı bir annenin ve esnaf bir babanın evladı.

Modalife mobilya kaç yıl garantili?

Modalife mobilya kaç yıl garantili?, Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-7 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir.

Modalife para iadesi yapıyor mu?

Modalife para iadesi yapıyor mu?, 1. Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır. 2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır.

Modalife mobilya hangi illerde var?

Modalife mobilya hangi illerde var?, Ürünlerimizi nasıl İade edebilir ve değiştirebilirsiniz? Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde www.modalife.com 'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.