Düğün Paketleri Modalife Düğün Paketi

Modalife Lexus Düğün Paketi

Yeni evlenenler ve evini yeniden dizenlerin mobilya seçimleri uzun süre alabilmektedir. Bu süreçde sizlere yardımcı olabilmek için aşağıdaki yazımızda  Modalife düğün paketleri içerisinde yer alan Lexus koleksiyonunu tanıtacağız. Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı konseptinden oluşmaktadır. Yatak+Baza Hediye, 24 ay garantili şekilde satışa sunulmuştur. Sizler için hemen Lexus düğün paketi incelememize geçelim…

 

 

MODALİFE LEXUS KOLTUK TAKIMI

Evimizde en fazla zamanı geçirdiğimiz salonlarımız, oturma odalarımız elbette koltuklar ve oturma takımlarıyla anlam kazanıyor. Modern tasarım çizgisini dinamik detaylarla buluşturan yeni Lexus koltuk takımı, çağdaş dekorasyon anlayışının şık bir örneğini sunmaktadır. Lexus koltuk takımı, 2 adet 3'lü koltuk 1 adet berjer'den oluşmaktadır. Takıma isteğe bağlı olarak orta sehpa da eklenebilir.
 Üründe son teknoloji nakış makineleri kullanılarak, özel yuvarlak desenli nakış dikiş uygulaması yapılmış. Son yılların moda ve trendlerinden olan metal pirinç kaplama detayı, Lexus'un özel tasarım zarif ayaklarında kullanılmış. Üçlü koltuklarında bulunan mekanizmanın 180 derece dönebilmesi sayesinde ister rahat geniş bir oturum, isterseniz de misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceğiniz bir yatak elde edebilirsiniz.
Berjerinin sırt kısmında son teknoloji nakış makineleri kullanılarak, özel yuvarlak desenli nakış dikiş uygulaması yapılmış. Kum rengi ile Gold kombinin yanı sıra berjerin yanlarında, koltuk yastıklarında deri desen kullanılarak bütünlük oluşturulmuş. Zengin detayları ile göze hitap ederken aynı zamanda vücut şekline ve ağırlığına göre mükemmel adapte olur ve vücut kıvrımlarını destekleyerek doğru omurga desteği sağlıyor, bu sayede size ultra rahat bir oturum ve yaslanma sunuyor.
 Ayrıca sırt kısmında bulunan mermer efektli suntalam sayesinde ürünü bir sehpa gibi kullanabilirsiniz. Özel tasarım yüksek ayağı sayesinde, ürünü yerinden çekmeden bulunduğu zemini temizleme imkanı sunuyor. Ayrıca ürünün daha uzun süreli kullanılması için gizli ayaklar ile ağır yüke karşı desteklenmiştir. Ürün 2 yıl garantilidir.
MODALİFE LEXUS YEMEK ODASI TAKIMI
Yemek odası; ailenizle ve sevdiklerinizle en güzel sofraları paylaştığınız anların en yakın tanıdığıdır. Modalife en özel parçalarından öylesine şık ve iddialı bir tasarım hazırlamış ki görür görmez çok etkilenecek ve sizlerde bu tasarıma hayran kalacaksınız. Her yeni sofrada en güzel anılarınıza bir yenisini daha ekleyeceğiniz Lexus yemek odası takımını incelemeye geçebiliriz.
 Lexus yemek odası, tabuları yıkan çizgi dışı tasarımıyla, mekana zarafet ve şıklık katmaktadır. Takımımız konsol, tv ünitesi masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya dayanıklı olup, kolay temizlenme özelliğine sahiptir.
Ünite kapaklarında, yavaşlatıcı siastem kullanılmış olup hızlı çarpmalar engellenmiştir. Estetik işlemeleri ile öne çıkan yüzeyler tasarıma özgün bir dokunuş katarken, detaylarda kendini gösteren gold renk ise yumuşak form geçişleriyle ürüne zarafet katmaktadır.
Tv ünitesine iki adet geniş çekmece eklenerek ferah bir depolama alanı oluşturulmuştur. Üründe yerden yüksek ayak kullanılmış olup  temizlik kolaylığı sağlanmıştır. Ürün 2 yıl garantilidir.
Geniş ailelerin rahatlıkla, uzun sohbetler eşliğinde yemek yiyebileceği masa, takımın yapısına uyumlu olarak oval biçimde tasarlanmıştır. Sandalyelerinde özel yuvarlak desenli nakış dikişi uygulaması yapılması serinin kusursuz işçiliğini ortaya çıkarmaktadır.
MODALİFE  LEXUS YATAK ODASI TAKIMI
Klasik detaylar, zarif, modern ve konforlu tasarımın birleştiği Bella yatak odası takımı tam size hitap eden bir model olacak, küçük alanlar için kurtarıcı özelliklere sahip sürgülü dolabı, konforlu yatak bazası, şık şifonyer ve komidinden oluşan Lexus yatak odası takımını inceleyelim…
Lexus yatak odası, beyazın göz alıcı güzelliği ile odanıza şıklık katacak. Takım gardırop, şifonyer, başlık ve 2 adet komodin'den oluşmaktadır. Renk konfigürasyonunda genel itibariyle KIRIK BEYAZ renk kullanılmış  olup TAŞ DESENLİ renk uygulaması ile kombine edilmiştir.
Malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya karşı dayanıklıdır. Üründe yerden yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır. Ünite kapaklarında frenli sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği artırılmıştır.
 Gardırop yükseltilmiş gold tabla detayı ve bronz renkli aynaları ile şık bir görünüme sahiptir.Kullanışlı depolama alanlarına sahip gardırop üniteleri ürüne ekstra fonksiyonellik kazandırmıştır. Dolabın içerisinde dört bölümden oluşan ve harekete duyarlı led aydınlatmalı askılıklar sayesinde kıyafetlerinizi kolaylıkla seçebilirsiniz.
 Şifonyere üç adet geniş çekmece eklenerek ferah bir ürün depolama alanı oluşturulmuştur. Yatak Başlığı Travers, 150 lik baza, 160 lık baza ve kendinden baza sistemine uyumlu olarak tasarlanmıştır. Başlık kenarıdaki kalınlaştırmalı taç uygulaması ürünle kombine edilmiş ve estetik görünüm kazandırılmıştır. Yatak odası takımı ile baza hediye olarak sunulmuş. Tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Lexus yatak odası takımını, Lexus yemek odası ve koltuk takımı ile kombine ederek evinizde şıklık ve bütünlük oluşturabilirsiniz.
MODALİFE  LEXUS DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ
MODALİFE  LEXUS DÜĞÜN PAKETİ FİYATI
Lexus Düğün Paketi (Yatak+Baza Hediye) promosyonu 28 Mayıs itibariyle fiyatı 36.970,00 TL  %22 indirimle 28.990,00 TL'ye satışa sunulmuştur. Fiyatta değişiklikler olabilir. Modalife resmi sitesi üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir