Düğün Paketleri Modalife Düğün Paketi

Modalife Düğün Paketi Demre

Modalife düğün paketleri içerisinde yer alan Demre koleksiyonunu bu yazımızda sizlere tanıtmış olacağız. Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı konseptinden oluşmaktadır. 24 ay garantili şekilde satışa sunulmuştur.  Mobilya düşünenler için güzel bir takım olduğunu düşünmekteyiz. Sizler için hemen Demre düğün paketi analizine geçelim…

MODALİFE  DEMRE YATAK ODASI TAKIMI

Modern tasarım algısına hizmet eden Demre, yatak odanıza ışıltı katabilir. Takım; gardırop, şifonyer, başlık ve 2 adet komodin'den oluşmaktadır. Yatak odası takımlarında baza hediye olarak sunulmuş. Ürünlerde insan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya dayanıklı olup, kolay temizlenme özelliğine sahiptir.

Dolap altı kapaklı dizayn edilmiş olup kapak yüzeyindeki profil desen ürüne eşsiz bir hava katmaktadır. Dolap içi ihtiyaçlara uygun olarak düzenlenmiş olup, geniş ve ferah bir kulanım alanı sunmaktadır. Gardırop ve şifonyer kapaklarında frenli sistem ve yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği artırılmıştır. Şifonyer ve komodin'de yerden yüksek ayak kullanılmış olup siz değerli müşterilerimize temizlik kolaylığı sağlanmıştır.


Şifonyere üç adet geniş çekmece eklenerek ferah bir ürün depolama alanı oluşturulmuştur. Yatak Başlığı Travers, 150 lik baza, 160 lık baza ve kendinden baza sistemine uyumlu olarak tasarlanmıştır. Estetik işlemeleri ile öne çıkan yüzeyler, tasarıma özgün bir dokunuş katarken, detaylarda kendini gösteren gold renk ise ürüne zarafet katmaktadır.

MODALİFE  DEMRE YEMEK ODASI TAKIMI

Sofralarınıza Işık tutacak büyüleyici bir takım; Demre yemek odası takımı konsol, tv ünitesi, masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya dayanıklı olup, kolay temizlenme özelliğine sahiptir.

Tv ünitesinde üç adet çekmece bulunmaktadır. Çekmece klapalarında altın renginde silindir kulp kullanılarak ürüne estetik bir hava katılmıştır. Ünite çekmece raylarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır. Estetik işlemeleri ile öne çıkan yüzeyler tasarıma özgün bir dokunuş katarken, detaylarda kendini gösteren gold renk ise yumuşak form geçişleriyle ürüne zarafet katmaktadır.

Köşeler, çarpma durumunda zarar görülmemesi için ovalleştirilmiştir. Ürünümüzde yerden yüksek ayak kullanılmış olup siz değerli müşterilerimize temizlik kolaylığı sağlanmıştır.

MODALİFE  DEMRE KOLTUK TAKIMI

Tasarımı ve tarzıyla büyülü bir atmosfer oluşturmayı amaçlayan Demre, geniş oturum alanı ile size en rahat oturumu vaat ediyor. Takım 2 adet 3'lü koltuk 1 adet berjer ve opsiyonel puf'tan oluşmaktadır. Demre midi koltuk takımında, bu senenin en çok beğenilen gold görünümlü biye uygulamasını görebilirsiniz. Son yılların moda ve trendlerinden olan metal pirinç kaplama detayı, ‘Demre'nin ayaklarında da kullanılmıştır. Ayrıca pirinç kaplamanın altın metal görünümü sayesinde, evinize şıklık katmaktadır.

İnce işciliği ile dikey kapitone detaylarını üçlü kollarında,berjerin sırt alt kısmında görebilirsiniz. Üçlü koltuklarında bulunan mekanizmanın 180 derece dönebilmesi sayesinde ister rahat geniş bir oturum, isterseniz de misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceğiniz bir yatak elde edebilirsiniz. Ayrıca sırt kısmında bulunan mermer efektli suntalam sayesinde ürünü bir sehpa gibi kullanabilirsiniz. Süper yumuşak tuşeli kumaşları ve mükemmel çift renk kontrast geçişleri sayesinde rahatlık ve şıklığı bir araya getirmeyi amaçlamıştır.

Modern hatlı berjeri vücut şekline ve ağırlığına göre şekil almasına mükemmel adapte olur ve vücut kıvrımlarını destekleyerek doğru omurga desteği sağlar. Özel tasarım yüksek ayağı sayesinde, ürünü yerinden çekmeden bulunduğu zemini kolayca temizleme imkanı sunar. Ayrıca ürünün daha uzun süreli kullanılması için gizli ayaklar ile ağır yüke karşı desteklenmiştir.

MODALİFE  DEMRE DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Demre Düğün Paketi (Yatak+Baza Hediye) promosyonu 18 Mayıs itibariyle fiyatı 27.970,00 TL'den indirimle 21.990,00 TL'ye satışa sunulmuştur. Fiyatta değişiklikler olabilir. Modalife resmi sitesi üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir