Modalife Düğün Paketi

Modalife Düğün Paketi Avrupa Midi

Koltuk Takımı + Yatak Odası Takımı + Yemek Odası Takımı konseptinden oluşmaktadır. Modalife “Türkiye'nin Düğün Paketçisi” sloganıyla düğün paketleri satışı yapmaya devam eden ve uygun fiyat politikasıyla rağbet gören bir firmadır. Bu yazımızda da sizlere Modalife Avrupa Midi Düğün Paketi konseptini ele aldık. 24 ay garantili Modalife Avrupa Midi Düğün Paketi içerisinde neler yer alıyor ve fiyatı ne kadar? Hemen incelemeye başlayalım.

MODALİFE AVRUPA MİDİ DÜĞÜN PAKETİ

Avrupa midi düğün paketi farklı renk seçenekleri, rahatlık ve şıklığı birleştiren tasarımıyla evlerinizdeki yerini bekliyor.

 

 

 

Avrupa düğün paketi sadece mobilya ihtiyacınızı karşılamıyor, çok daha fazlasını sizlerle buluşturuyor. Minimal eşya kullanımını destekleyen Avrupa Midi koltuk takımı ile sehpa kullanımına gerek kalmadan rahat bir oturum sağlanıyor.

 

Genişleyen sırt bölgesi ile misafirlerimizi ağırlamak çok kolay. Yine geniş kullanım alanına sahip yatak ve yemek odası takımı da evinize konforu ve şıklığı getirecek.

 

Avrupa düğün paketini tercih etmenin sebebi sadece tasarımı değil aynı zamanda kalitesi de. Şık ve kullanışlı Avrupa düğün paketine modalife.com internet sitemizden ve mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

MODALİFE AVRUPA MİDİ DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Ürün Fiyatı : 47.200,00 TL (11 Nisan 2023 itibariyle geçerli olan fiyattır. Güncel fiyat için modalife.com sitesini ziyaret etmeniz gereklidir.)

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir