Düğün Paketleri Modalife Düğün Paketi

Modalife Blueline Düğün Paketi

Modalife düğün paketleri içerisinde yer alan Blueline koleksiyonunu bu yazımızda sizler için tanıtacağız. Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı konseptinden oluşmaktadır. Yatak+Baza Hediye, 24 ay garantili şekilde satışa sunulmuştur. Sizler için hemen Blueline düğün paketi incelememize geçelim…

 

MODALİFE BLUELINE KOLTUK TAKIMI

Evimizde en fazla zamanı geçirdiğimiz salonlarımız, oturma odalarımız elbette koltuklar ve oturma takımlarıyla anlam kazanıyor. Estetik Detaylarıyla Göz alıcı Bir Tasarıma sahip olan Blueline koltuk takımı, 2 adet üçlü, 1 adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Takıma isteğe bağlı olarak orta sehpa da eklenebilir,  Özel üretilmiş kendine has tuşesi ile çok yumuşak ve ipeksi bir dokuya sahiptir. Üründe yumuşak tuşeli bronzing teknolojisi ile üretilen ithal nubuk efektli kumaşlar kullanılmıştır. Sırt bölümündeki mekanizmalar sayesinde, her bir modülü bağımsız şekilde hareket ettirerek ister rahat geniş bir oturum, isterseniz de misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceğiniz bir yatak elde edebilirsiniz.
Üçlü koltukların sırt ve dış kol kısımlarında, berjerinde ise sırt bel kısmında dikey desenli kapitone dikiş uygulaması yapılarak ürene görsel açıdan zenginlik kazandırılmıştır. Modern şık ve spor hatlı berjeri vücut şekline ve ağırlığına göre mükemmel adapte olur ve vücut kıvrımlarını destekleyerek doğru omurga desteği sağlar, bu sayede size ultra rahat bir oturum ve yaslanma sunar. Özel tasarım bakır ve ahşap kontrast tonlarındaki yüksek ayağı sayesinde, ürünü yerinden çekmeden bulunduğu zemini temizleme imkanı sunar.
Ayrıca ürünün daha uzun süreli kullanılması için gizli ayaklar ile ağır yüke karşı desteklenmiştir. Her türlü koşulda mukavemetinin tam ve ömrünün uzun olması için iskeletin ağırlık noktaları metal kutu profilden imal edilmiştir. Ürünün koltuklarında ve berjerinde ithal nubuk efektli kumaşlar uygulanmaktadır. Nubuk kumaş, yüzeyinde oluşan çay, kahve gibi lekelin yalnızca su ve hidrofil bir bez yardımıyla kolaylıkla temizlenebilmesini sağlar. Özel üretilmiş kendine has tuşesi ile çok yumuşak ve ipeksi bir dokuya sahiptir.
MODALİFE BLUELINE YEMEK ODASI TAKIMI
Modern dekorasyon anlayışı izlerinin görüldüğü Blueline yemek odası takımında samimi bir atmosfer oluşturulmak hedeflenmiş. Blueline Yemek Odası Takımı, konsol, tv ünitesi, masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Konsol içerisine gizli çekmece eklenerek ürün fonksiyonelliği artırılmıştır. Konsol aynası modül üzerine montaj yapılabilir aynı zamanda duvara asılabilir olarak tasarlanmıştır.
Özel tasarım yüksek ayağı sayesinde, ürünü yerinden çekmeden bulunduğu zemini temizleme imkanı sunar. Ünite kapak ve çekmecelerinde yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup hızlı çarpmalar engellenmiştir. Ünite kapaklarının yüzeyleri ahşap kabartmalar ve rose detaylarla süslenmiş ve ürüne zenginlik kazandırılmıştır. Geniş ailelerin uzun sohbetler eşliğinde rahatça yemek yiyebilmesi için masamız açılır olarak tasarlanmıştır. Malzemeler kullanım açısından, çizilme sürtünmeye dayanıklı olup, kolay temizlenme özelliğine sahiptir.
Takım renk konfigürasyonunda genel itibariyle İNDİGO MAVİ renk kullanılmıştır. CEVİZ renk uygulaması ile kombine edilmiştir. Üründe iki adet çekmece ve bir adet düşer mekanizmalı kapak iki adet üst dolaptan meydana gelmektedir. Üründe Roz kulp kullanılarak zenginleştirilmiştir.Çekmecenin üst kısmında dvd, uydu alıcısı konulabilmesi için boş alan fonksiyonellik arttırılmıştır. Dolabı kapakların yüzeyleri ahşap kabartmalar ve roz detaylarla süslenmiş ve ürüne zenginlik kazandırılmıştır. Ünitelerde yerden yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır. Ünite kapak ve çekmecelerinde yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.
MODALİFE BLUELINE YATAK ODASI TAKIMI
Blueline yatak odası takımı odanıza zarafet ve konforu getiriyor. Blueline yatak odası takımı, gardırop, şifonyer, başlık ve 2 adet komodin'den oluşuyor. Yatak odası takımı ile baza hediye olarak sunulmuş. Gardırop içerisinde elbiselerin depolanabilmesine olanak sağlayan, raflı bölmeler çekmeceler ve elbise askılıkları kullanılarak fonksiyonellik arttırılmıştır.
Gardırop ihtiyaca yönelik olarak 2 kapaklı sürgülü ve 3 kapaklı sürgülü olarak üretilmiştir. Blueline yatak odası takımı farklı olarak kapaklarının yüzeyleri ahşap kabartmalar ve rose detaylarla süslenmiş ve ürüne zenginlik kazandırılmıştır Ünite kapak ve çekmecelerinde yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.
Şifonyer ve komodin de yerden yüksek ayak kullanılmış olup bu sayede temizlik kolaylığı sağlanmıştır Yatak Başlığı Travers, 150 lik baza, 160 lık baza ve kendinden baza sistemıne uyumlu olarak tasarlanmıştır. Başlık kenarındaki kalınlaştırmalı taç uygulaması ürünle kombine edilmiş ve estetik bir görünüm oluşturulmuştur.
Blueline yatak odası takımını, Blueline koltuk takımı ve Blueline yemek odası takımı ile kombine ederek evinizde şıklık ve bütünlük oluşturabilirsiniz.
MODALİFE BLUELINE DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

MODALİFE  BLUELINE DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

Blueline Düğün Paketi (Yatak+Baza Hediye) promosyonu 25 Mayıs itibariyle fiyatı 27.970,00 TL'den %21 indirimle 21.990,00 TL‘ye satışa sunulmuştur. Fiyatta değişiklikler olabilir. Modalife resmi sitesi üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir