Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Misty Düğün Paketi

İstikbal Misty Koltuk Takımı, Yemek Odası Takımı, TV Ünitesi, Berjer gibi birçok mobilya ürünlerini müşterileri ile paylaştı.

Tarzıyla hayran bırakan İstikballer, KDV oranında indirimle sizleri bekliyor. Acele edin, bu fırsatı kaçırmayın.

Evinize çok yakışacak İstikballer şimdi %40’a varan indirimlere ilave KDV oranında indirim avantajıyla!

Üstelik Mavi Noktalı ürünler %60’a varan indirim fırsatı İstikbal Mağazalarında…Sloganı ile kampanya paylaşıldı.  İşte İstikbal’in düğün paketi kampanya detayları…

 

 

İSTİKBAL  MİSTY KOLTUK TAKIMI

Asil duruşuyla şıklığın öncüsü olacak Misty Koltuk Takımı, yaşam alanınıza yepyeni bir hava katacak. Modern tarzın yalın ve incelikli çizgilerini taşıyan Misty Koltuk takımı görsel açıdan oldukça şık ve farklı bir tasarıma sahiptir. Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.

 

 

Ürün şık tasarımı, ikili, üçlü ünitelerin kol kısmında yer alan çift kol uygulamaları ve kol kenarında yer alan kapitone uygulamaları ile son derece şık tasarım detaylarına sahiptir. İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya dayanıklı olup, kolay temizlenme özelliğine sahiptir.

 

 

Üçlü ünitede kullanılan yatak mekanizması ile ürüne ekstra fonksiyonellik kazandırılmıştır. Konforlu oturum yapısı ile yaşam alanlarına ekstra güzellik katmaktadır. Renk uyumu, tarzı, ince zevklere hitap eden detayları ve estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Misty Yemek Odası Takımı ve TV Ünitesine konsept olarak tasarlanmıştır.

 

 

İSTİKBAL  MİSTY  YEMEK ODASI TAKIMI

Modernliği ve eşsiz renk uyumuyla Misty Yemek Odası Takımı, hayatın lezzetini sizlere sunuyor. Modern tarzı ile görsel açıdan oldukça şık ve farklı bir tasarıma sahiptir.

 

 

İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya dayanıklı olup, kolay temizlenme özelliğine sahiptir.

 

 

Temperli cam sayesinde, hem cam dayanıklılık kalitesi artırılmış, hem de kırılma anında dağılma özelliği sayesinde doğabilecek zarar minumum seviyeye indirgenmiştir. Ünite kapaklarına yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.

 

 

Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır. Led aydınlatmalı büfe aynası ile görsellik zenginleştirilmiştir. Konsol iç kısmında karolajlı kaşıklık iç çekmece uygulaması sayesinde üniteye fonksiyonellik kazandırılmıştır.

 

 

Sizlerin beğeni ve fiyat tercihlerine göre sabit masa ve kitabeli masa alternatifleri bulunmaktadır. Açılır masa özelliği sayesinde masa, kapalı iken 6 kişilik, açıldıktan sonra ise 8 kişilik olabilmektedir.

 

 

Renk uyumu, tarzı, ince zevklere hitap eden detayları ve estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Takımın tasarımsal çizgisine uygun tasarlanan, duvar ünitesi ve plazma tv sehpası 140 ekran(55 İnch ) tv kullanım alanına sahip olup takımı kimliğine uygun Kapaklı dolap ünitesi tüketici tercihine göre duvar monteli kullanılabilecektir.

 

 

Modern tarzı ile görsel açıdan oldukça şık ve farklı bir tasarıma sahiptir.Ünite kapaklarına yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır Renk uyumu, tarzı, ince zevklere hitap eden detayları ve estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Takımın tasarımsal çizgisine uygun tasarlanan, duvar ünitesi ve tv sehpası 140 ekran(55 İnch ) tv kullanım alanına sahip olup kapaklı dolap ünitesi tercihe göre duvar monteli kullanılabilecektir.

 

 

İSTİKBAL  MİSTY YATAK ODASI TAKIMI
Yalın görünümüyle loft tarzın ön plana çıktığı Misty Yatak Odası Takımı, güne enerjik uyanmanızı sağlıyor. Modern ve etkileyici tasarımını seriye özel kulp ve ayak tasarımı ile antrasit renk ve ahşap tonlarının kombinasyonu ile tamamlamıştır.

 

Sürgü kapaklı ve 6 kapaklı dolapta ledli askılık uygulaması, depolama alanlarına sahip gardıropları ile Misty Yatak Odası Takımı tarzı ve hayatı kolaylaştıran fonksiyonelliği ile yaşamınıza renk katacaktır.

 

 

Sürgü kapaklı ve 6 kapaklı dolapta pantolonluk uygulaması ile fonksiyonellik artırılmıştır. Kullanışlı ve depolama alanlarına sahip gardırop üniteleri sayesinde ürüne ekstra fonksiyonellik kazandırılmıştır.

 

 

5 Kapaklı, 6 Kapaklı ve Sürgü Kapaklı olmak üzere 3 dolap alternatifi bulunmaktadır.Başlık ünitesi üzerinde dokunmatik Led aydınlatma sistemi bulunmaktadır.

 

 

Renk uyumu, tarzı, ince zevklere hitap eden detayları ve estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. 6 kapaklı ve Sürgü Kapaklı dolap dış kısmında çekmece kullanılmış olup, fonksiyonellik arttırılmıştır.

 

 

Ünite kapaklarına yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır. Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.

 

 

Makyaj masası üst kısmında led aydınlatmalı aksesuar bölmesi yer almaktadır. İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya dayanıklı olup, kolay temizlenme özelliğine sahiptir.

 

İSTİKBAL  MİSTY DÜĞÜN PAKETİ ÖLÇÜLERİ

İSTİKBAL  MİSTY DÜĞÜN PAKETİ FİYATI

İstikbal resmi sitesi üzerinden  veya İstikbal yetkili mağazalarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 23 Haziran  2021 tarihi itibari ile güncel fiyat listesi aşağıdadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir