Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Elizya Düğün Paketi

Uzun zamandır sizler için tanıtmak istediğimiz İstikbal Elizya Düğün Paketi modelini bu yazımızda ele alacağız.  İstikbal Elizya deluxe koltuk takımı, İstikbal Elizya tv ünitesi, İstikbal Elizya yatak odası takımı ve yemek odası takımı yer alan bu pakette yok yok diyebiliriz. Sizleri daha fazla bekletmeden İstikbal düğün paketi 2022 modeline giriş yapalım.

İSTİKBAL ELİZYA KOLTUK TAKIMI

2021 düğün paketleri içerisinde ilk akla gelen koltuk takımları oluyor. İstikbal Elizya Deluxe Takım, göz kamaştırıcı renkleri ile evinize renk katacak. Renk detaylarıyla oturma odanızı güzelleştirebilirsiniz. Koltuğun rahatlığı, minderlerin yumuşaklığı bu koltuk takımı ön planda tutuyor.

İstikbal Elizya Deluxe Takım ürünü; Elizya Yemek Odası ürünümüzün konsept koltuk takımı olarak tasarlanmıştır.

Üründe yer alan modern çizgiler, alt klapa ve ayak renk tonları ile Elizya Ürün gurubumuz ile konsept uyumu sağlanmıştır.

İstikbal Elizya berjerlerin kol kısmında yer alan kapitone sayesinde üçlü ve ikili ünitesi ile konsept bütünlüğü sağlanmıştır. Elizya Koltuk Takımı modern görünümüne katkı sağlaması amacıyla, yüksek yapılı ayak kullanılmıştır.

Elizya üçlü ve ikili üniteleri Zero-Wall mekanizmasına sahip olup, son derece kolay bir şekilde sandık ve yatak konumuna getirilebilmektedir.

İstikbal Elizya TV Ünitesi

Elizya TV Ünitesi renk konfigürasyonunda meşe ve opak beyaz folyo kullanılmış olup, İskandinav tarzı ile görsel açıdan oldukça şık ve farklı bir tasarıma sahiptir.


Beyaz ile meşenin uyumu, tasarımı ve farklı malzemelerin bir arada kullanımı ile farklı bir tasarıma sahiptir. Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.


İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.
TV Ünitesi ve TV sehpası yer almaktadır.

İstikbal Elizya Yatak Odası Takımı 

İstikbal Elizya Yatak Odası Takımı modeli açık ve koyu ahşabın güzelliği ile geldi. Yatak başlığındaki çapraz tasarım dokunuşları ile Elizya Yatak Odası, dikkatleri çekiyor.

Elizya Yatak Odası Takımı renk konfigürasyonunda meşe ve opak beyaz folyo kullanılmış olup, İskandinav tarzı ile görsel açıdan oldukça şık ve farklı bir tasarıma sahiptir.


Birbirini tamamlayan altın renk detay uygulamaları, farklı tasarıma sahip ayak yapısı ve şık kulp detayları ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.


Dolap kapakları üzerinde yer alan çerçeve görünümü ve degrade geçiş uygulamaları ile takım ön plana çıkmaktadır.
Dolap, içerisinde elbiseleri depolanabilmesine olanak sağlayan, iç çekmece raflı bölmeler ve elbise askılıkları kullanılarak fonksiyonellik arttırılmıştır.


İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya dayanıklı olup, kolay temizlenme özelliğine sahiptir.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.


Ünitelerde yerden yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır. 5 Kapaklı, 6 Kapaklı ve Sürgü Kapaklı olmak üzere 3 dolap alternatifi bulunmaktadır.


Sürgü Kapaklı Dolap kapakları üzerinde çerçeve ve çerçeve aralarında çapraz oluşturacak şekilde yer alan klapalar sayesinde görsellik arttırılmıştır.

İstikbal Elizya Yemek Odası Takımı

İstikbal Elizya Yemek Odası Takımı renk konfigürasyonunda meşe ve opak beyaz folyo kullanılmış olup, İskandinav tarzı ile görsel açıdan oldukça şık ve farklı bir tasarıma sahiptir.


Beyaz ile meşenin uyumu, tasarımı ve farklı malzemelerin bir arada kullanımı ile farklı bir tasarıma sahiptir. Konsol ön kapak üzerindeki laser uygulamaları, altın sarısı fitil ve kulp uygulamaları ve Retro tarzdaki yerden ayak yüksek yapısı ön plana çıkmaktadır.


Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır. Açılır masa özelliği sayesinde masa, kapalı iken 6 kişilik, açıldıktan sonra ise 8 kişilik olabilmektedir. Ayrıca daha küçük mekanlar için mini açlılır masa alternatifide serimize dahil edilmiştir.


Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.


İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır. Temperli cam sayesinde hem cam dayanıklık kalitesi arttırılmış hem de kırılma anında dağılma özelliği sayesinde doğabilecek zarar minumum seviyeye indirgenmiştir.


Konsol ünitesi ön kapak üzerindeki laser uygulamaları, altın sarısı fitil ve kulp uygulamaları ve Retro tarzdaki yerden ayak yüksek yapısı ön planaçıkmaktadır.


Konsol ve açılır masa gibi ünite üst tablalarında mermer görünümlü folyo kullanılmış olup, görsellik arttırılmıştır
Takımda TV Ünitesi ve TV sehpası yer almaktadır.

İstikbal Elizya Düğün Paketi Fiyatı

İstikbal Elizya düğün paketi fiyatı hakkında en güncel bilgiyi İstilbal şubelerinden ya da internet sitesinden alabilirsiniz.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir