Düğün Paketleri

İstikbal Düğün Paketleri

Geniş ürün yelpazesi ve kalitesi ile bilinen istikbal mobilya firması yeni evlenecek çiftlerin en önde gelen tercihlerindendir. Evlenecek çiftlere özel olarak birbirinden şık ve kolay ödeme seçenekleri ile istikbal sunmaktadır.

Yeni çiftler ya da evini yenilemek isteyen çiftler için yatak odası, salon takımları, yemek odası ve oturma odası sunulmaktadır. İstikbal düğün paketleri fırsatlarından çok uygun fiyata yararlanabilirsiniz. Yapmış olduğu kampanyalar sayesinde uygun fiyatlara bu paketlere sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve şık tasarımları ile evlenecek çiftlere özel sunulan paketler, çiftlerin zevkleri doğrultusunda istedikleri model ve istedikleri renkleri tercih edebilirler.

İstikbal mobilya kampanya üstüne kampanya yaparak yeni evlenecek çiftlerin yüzünü güldürür. Uygun fiyatlara alabilecekleri düğün paketlerinde kendilerine kalan paralarıda istikbalden çiftlere düğün hediyesi niteliğindedir. Çok uzun seneler gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz şık istikbal mobilyaları ile hem şık hemde kalitesi tasarımları sahip olabilirsiniz.

Tekli Düğün Paketleri

İstikbal'de düğün paketleri ve avantajları kapsamında yalnızca paket halinde ürünler bulunmamaktadır. Tekli mobilyalar, yemek odası, yatak odası ya da oturma gibi tek ürünler de düğün yapacak bireyler için avantajlı olarak çiftlere sunulmaktadır. Yani tek olarak mobilya almak isteyen bireyler için de birbirinden farklı düğün ürünleri kampanyalı olarak İstikbal'de  yer almaktadır. İstikbal düğün paketi , aynı zamanda uzun yıllar kullanılabilen sağlam ve kaliteli parçalar olduğu için de  yeni evlenecek çiftlerin dikkatini çekmektedir. Düğün paketleri alternatifi adına birbirinden farklı mobilyaların yer aldığı İstikbal'de birbirinden farklı uygun ve kolay ödeme seçenekleri ile maddi açıdan da destek sağlamaktadır. 

Farklı Tarz Düğün Kombinleri

Düğün paketleri denildiğinde, çok sayıda ürünlerin bulunması, çiftlerin kafası oldukça karışmaktadır. Böyle bir kafa karışıklığı oluşmaması adına İstikbal'de birbirinden farklı tarz ve zevke hitap eden mobilyalar bulunmaktadır. Bireylerin bütçesine de hitap eden farklı istikbal düğün paketleri, içerisinde birbirinden farklı ürünleri barındırma nedeniyle de oldukça alternatifli seçenekler oluşturmaktadır. İstikbal düğün paketi koleksiyonunda sezonun trend parçaları, kullanışlı mobilyalar ve modern dokunuşları yer almaktadır. Aynı zaman da bireyler zevklerine göre düğün paketleri içerisinde mobilyaların renk ve döşemelerinde de çeşitlilikten yararlanabilmektedirler. Ürünlerin neredeyse çoğu özel tasarım ürünler olduğu için sezonun gerisinde kalan hiçbir ürüne düğün paketlerinde yer verilmemektedir. 

İstikbal Düğün Paketi Fiyatları

Mobilyaların fiyatları evlenecek çiftler için oldukça önem taşır. Çünkü çok fazla masraf vardır ve her şeye yetişmek oldukça zordur. Bu nedenle bütçeye en uygun olan seçimlerin yapılabilmesi gereklidir. Düğün hazırlığında kampanyaları takip etmek bu nedenle çok fayda sağlar. Genelde üçlü olan paketlerin parça fiyatları, var olan modellere göre değişiklik gösterir. İstikbal düğün paketi fiyatı 7900 TL ile 29000 TL aralığında fiyatlara sahiptir. Değişken rakamlar söz konusudur. Kişiler bu aralıktan kendi bütçelerine en uygun olana karar vererek seçim yapmalıdırlar. Tüm evlenecek çiftlere mutluluklar diliyoruz.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir