Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Düğün Paketi- Serra Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası Takımı

İstikbal düğün paketi arayışında olan yeni evlenecekler ve evlerini yenileyecekler için bu yazımızda İstikbal Serra düğün paketini inceleyeceğiz. İstikbal Serra serisinde, koltuk takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımı yer almaktadır. İstikbal düğün paketinde yer alan tüm ürünlerin detaylı incelemesi ve fiyatları yazımızda…

İstikbal Serra Koltuk Takımı

İstikbal koltuk takımı Serra serisi; Bej, mavi, siyah ve yeşil olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Farklı renk kombinasyonları ile salonların atmosferini değiştiren Serra koltuk takımı, modern ve şık görünümünü sevenler için mükemmel bir tercih.

İstikbal koltuk takımı modelleri arasında Serra serisi, farklı renkleriyle ve işlevsel oluşu ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Serra koltuk takımları, silinebilir kumaş yapısı ile oldukça kolay bir kullanım sunmaktadır.

İstikbal Serra Koltuk Takımı-Yeşil

İstikbal koltuk takımı, açılabilir özelliği ile yatak olabilmektedir. Yatılı misafirleriz için oldukça kullanışlı bir ürün olan koltuk takımı, yumuşak dokulu kumaşları ve süngerleri ile ekstra konfor sunmaktadır.

Takım içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen İstikbal koltuk takımı, modern tasarımları ile göz dolduruyor.

Koltuk ayaklarında kullanılan altın sarısı metaller, salonları oldukça şık bir görünüme kavuşturuyor.

İstikbal koltuk takımı fiyatı, 5 Temmuz 2023 tarihi itibari ile; iki adet üçlü koltuk ve iki adet berjer olmak üzere 49.982,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İstikbal Serra Yemek Odası

İstikbal yemek odası takımı, krem ve yeşil renkleri ile karşımıza çıkıyor. Modern, şık ve avangard bir görünüme sahip olan yemek odası takımı, detayları ile dikkat çekiyor.

Yeşil ve krem renklerinin  kombinlendiği yemek masası, mermer ve altın sarısı detaylar ile farklı bir tasarım sunuyor.

Dekoratif ürünler ve daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar için İstikbal Serra yemek odası takımına eklenebilecek bir de vitrin mevcut. Konsol ile aynı tasarıma sahip olan vitrin, cam bölmesi ile farklı bir görünüm sunuyor.

 Konsol modern ve avangard dokunuşların yer aldığı krem konsol, konsol üzerinde yer alan daire biçimdeki ayna dikkat çekici ve şık görünüyor. Altın sarısı detayları ile şık bir görünüm sunuyor.

Renkleri ve tasarımları ile dikkat çeken İstikbal Serra yemek odası takımı, şık ,modern ve avangard bir görünüm isteyenler için ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yemek odası takımı fiyatı, 5 Temmuz 2023 tarihi itibari ile bir adet açılır masa, altı adet sandalye, bir adet konsol ve bir adet konsol aynası olmak üzere toplam 36.426,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İstikbal Serra Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımı, krem ve yeşil rengin asaleti ile karşımıza çıkıyor. Hem modern hem de kullanışlı parçaları ile dikkatimizi çekiyor.

Takım içeriğinde altı kapaklı ve sürgülü olmak üzere iki farklı gardırop çeşidi yer alıyor. Gardıropların her ikisinde de boy aynası bulunuyor.

İstikbal yatak odası takımında yer alan gardıroplar, rafları, çekmeceleri ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları sağlıyor.

İstikbal yatak odası takımının  Hanımefendiler için en dikkat çekici parçalarından biri de takım içerisinde yer alan makyaj masası, komodinler ve şifonyer ile aynı tasarıma sahip. Ayrıca masa ile üzerinde yer alan  ayna odaya şıklık katıyor. İki adet çekmecesi ve bir adet kapaklı bölmesi ile, makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için geniş saklama alanları sunuyor.

Yatak odalarında modern, şık ve avangard bir görünüm isteyenler için İstikbal Serra  yatak odası takımı ve kullanışlı ürünleri ile ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yatak odası takımı fiyatı, 5 Temmuz 2023 tarihi itibari ile; bir adet sürgülü gardırop, bir adet yatak başlığı, iki adet komodin, bir adet makyaj masası ve bir adet makyaj aynası ve şifonyer ile toplam  49.868,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir