Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Düğün Paketi-Roxy Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası Takımı

İstikbal düğün paketi arayışında olan yeni evlenecekler ve evlerini yenileyecekler için bu yazımızda İstikbal Roxy düğün paketini inceleyeceğiz. İstikbal Roxy serisinde, koltuk takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımı yer almaktadır. İstikbal düğün paketinde yer alan tüm ürünlerin detaylı incelemesi ve fiyatları yazımızda…

İstikbal Roxy Koltuk Takımı

İstikbal koltuk takımı Roxy serisi; Antrasit, koyu gri, gri, krem, su yeşili ve yeşil olmak üzere altı farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Farklı renk kombinasyonları ile salonların atmosferini değiştiren Roxy koltuk takımı, modern ve şık görünümünü sevenler için mükemmel bir tercih.


İstikbal koltuk takımı modelleri arasında Roxy serisi, farklı renkleriyle ve işlevsel oluşu ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Roxy koltuk takımları, silinebilir kumaş yapısı ile oldukça kolay bir kullanım sunmaktadır.


İstikbal koltuk takımı, açılabilir özelliği ile yatak olabilmektedir. Yatılı misafirleriz için oldukça kullanışlı bir ürün olan koltuk takımı, yumuşak dokulu kumaşları ve süngerleri ile ekstra konfor sunmaktadır.


İstikbal koltuk takımında yer alan koltuk ayakları şık ve modern bir görünümü, her salona uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış.

Alacağınız koltuğun uzun süre kullanılmasını istiyorsanız kesinlikle süngerli modellere yönelmelisiniz sağlığa zarar vermeyen süngerlere ve yay sistemine sahip olan İstikbal Roxy koltuk takımı, sizler ve sevdikleriniz için ekstra konfor sağlamak amacıyla üretilmiş. Ayrıca koltuk takımında kullanılan yüksek ayaklar, son teknoloji robot süpürgeler ve kolay temizlik için oldukça kullanışlı bir hale getirildi.

İstikbal koltuk takımı fiyatı, 5 Temmuz 2023 tarihi itibari ile; iki adet üçlü koltuk ve iki adet berjer olmak üzere 37.216,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İstikbal Roxy Yemek Odası 

İstikbal yemek odası takımı, gri ve antrasit renkleri ile karşımıza çıkıyor. Modern ve şık bir görünüme sahip olan yemek odası takımı, detayları ile dikkat çekiyor.

Açılabilir masa ise, geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Konsol, temizliğin kolaylaşmasını sağlayan  yüksek ayaklara sahip. Konsol üzerinde yer alan daire biçimdeki ayna dikkat çekici ve şık görünüyor. Ayrıca su geçirmez ve yanmaz özelliklere sahip özel bir kâğıt ile kaplanması dikkat çekiyor.

Takım içeriğinde yer alan sandalyeler, iki farklı renkten oluşuyor. Gri ve Antrasit. Dilerseniz tek renk ya da çift renk olarak kullanabilirsiniz. Beyaz ayaklara sahip sandalyeler, silinebilir kumaştan ve doğa dostu süngerlerden üretilmiştir. Sizler ve sevdikleriniz için ekstra konfor sunmak amacıyla takım içeriğine eklenmiş.

Evlerinde tam bir uyum yakalamak isteyenler için, takım içeriğine eklenebilecek bir de TV sehpası mevcut. Konsol ile aynı tasarıma sahip TV sehpası bulunmaktadır.

Yemek odalarında modern bir görünüm isteyenler ve açık  renklerin asilliğinden hoşlananlar için İstikbal Roxy yemek odası takımı, ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yemek odası takımı fiyatı, 5 Temmuz 2023 tarihi itibari ile bir adet açılır masa, altı adet sandalye, bir adet konsol ve bir adet konsol aynası olmak üzere toplam 25.530,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İstikbal Roxy Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımı, antrasit rengin asaleti ile karşımıza çıkıyor. Hem modern hem de kullanışlı parçaları ile dikkatimizi çekiyor.

Takım içeriğinde altı kapaklı ve sürgülü olmak üzere üç farklı gardırop çeşidi yer alıyor. Gardıropların her üçünde  de boy aynası bulunuyor.

İstikbal yatak odası takımında yer alan gardıroplar, rafları ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları sağlıyor.

İstikbal yatak odası takımının  Hanımefendiler için en dikkat çekici parçalarından biri de takım içerisinde yer alan makyaj masası, komodinler ve şifonyer ile aynı tasarıma sahip. Ayrıca masa ile üzerinde yer alan daire biçimindeki ayna odaya şıklık katıyor. Üç adet çekmecesi ve bir adet kapaklı bölmesi ile, makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için geniş saklama alanları sunuyor.

Yatak odalarında modern ve şık bir görünüm isteyenler için İstikbal Roxy yatak odası takımı ve kullanışlı ürünleri ile ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yatak odası takımı fiyatı, 5 Temmuz 2023 tarihi itibari ile; bir adet sürgülü gardırop, bir adet yatak başlığı, iki adet komodin, bir adet makyaj masası ve bir adet makyaj aynası ve şifonyer ile toplam 27.920,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir