Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Düğün Paketi- Mary Koltuk Takımı, Yemek Odası ve Yatak Odası Takımı

İstikbal düğün paketi, yeni evlenecek çiftler ve evini yenilemek isteyenler için göz kamaştıran tasarımı ve renkleri ile karşımıza çıkıyor. İstikbal Mary düğün paketi içerisinde; koltuk takımı, yatak odası ve yemek odası takımı yer alıyor. Oldukça modern ve kullanışlı olan ürünlerin tüm detayları ve fiyatları…

İstikbal Mary Koltuk Takımı

İstikbal koltuk takımı, hardal sarısı ve gri rengi ile görenleri kendine hayran bırakan bir takım olarak karşımıza çıkıyor. Hem spor hem şık modeli ile oldukça modern bir görünüme sahip.

İstikbal koltuk takımı, görüntüsü ile göz doldurmaya yetiyor. Kendinden desenli kumaşları, sağlığa zarar vermeyen süngerleri ve yüksek oturumlu yapısı sayesinde oldukça konforlu bir kullanım sunuyor.

 

Üçlü koltuklarda kullanılan açık gri renk ve berjerlerde kullanılan hardal sarısı, yumuşak bir uyum yakalayarak modern bir görünüm sunuyor. Üçlü koltuklar üzerinde yer alan kırlentler, berjerler ile uyumlu farklı desenlerde tasarlanmış ve oldukça hoş görünüyor.

Koltuk ayaklarında kullanılan siyah renk metaller, koltukların sağlamlığı için fazlaca kullanılmış. Ayrıca temizliğin kolaylaşması adına koltuk ayakları yüksek boyutta tutulmuş.

İstikbal koltuk takımında kullanılan kumaşlar, silinebilir özelliği ile oldukça kolay bir kullanım sunuyor. Aileniz ve sevdikleriniz ile konforlu zamanlar geçirebileceğiniz İstikbal Mary oturma grubu, görüntüsü ile misafirlerinizin gözlerini kamaştıracak güzellikte.

İstikbal koltuk takımı fiyatı, haziran 2023 tarihi itibari ile; iki adet üçlü koltuk ve iki adet berjer ile toplam 39.560,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklik yapmak için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İstikbal Mary Yemek Odası Takımı

İstikbal yemek odası takımı, gri, hardal sarısı, ahşap ve siyah rengin bir kombinasyonu ile karşımıza çıkıyor.

İstikbal yemek odası takım içerisinde yer alan açılabilir yemek masası, ahşap görünümü ile göz doldururken, geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı görünüyor.

Hardal ve gri renklerden oluşan sandalyeler, oval tasarımları ile hem çok modern hem de çok konforlu görünüyor. Siyah sandalye ayakları ise takımda yer alan diğer mobilyalar ile oldukça uyumlu. Kendinden desenli kumaşa sahip sandalyeler, silinebilir özelliği ile oldukça kolay bir kullanım sunuyor.

İstikbal yemek odası takım içeriğinde yer alan konsol, farklı tasarımı ile dikkat çekiyor. İki adet çizgili ahşap ve iki adet siyah aynalı olmak üzere dört adet kapaklı bölmesi bulunan konsol, yemek takımları ve diğer ürünler için oldukça geniş saklama alanları sunuyor. Ayrıca konsol üzerinde yer alan daire biçimindeki ayna, oldukça şık bir görünüme sahip.

İstikbal yemek odası takım içeriğine eklenebilecek bir de TV sehpası mevcut. Ahşap ve siyah renkler ile tasarlanmış TV sehpası, iki adet çekmecesi ile saklama alanları da sunuyor.

Yemek odalarında modern ve şık bir görünümün yanında kullanışlı ürün isteyenler için İstikbal Mary yemek odası takımı ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yemek odası takımı fiyatı, haziran 2023 tarihi itibari ile; bir adet açılır masa, altı adet sandalye, bir adet konsol, bir adet konsol aynası ile toplam 37.440,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İstikbal Mary Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımı, ahşap ve siyah renkler ile karşımıza çıkıyor. Modern gardıroplar, odada dikkat çeken parçaların başında geliyor.

İstikbal Mary yatak odası takımında yer alan gardırop modelini, zevkinize ve kullanımınıza uygun tercih edebilirsiniz. Modüller halinde satışta olan gardırop ile ister köşe detaylı ister beş ya da altı kapaklı bir gardırop oluşturabilirsiniz. Gardırop seçenekleri arasında bir de aynalı ve sürgülü model yer alıyor.

Kaliteli ahşap malzemelerden üretilen gardıroplar, siyah renk ile kombinlenerek modern bir tasarım haline dönüşmüş. Modül halinde bulunan siyah cam dolaplar ise oldukça yenilikçi ve şık bir tasarıma sahip.

İstikbal yatak odası takımında yer alan yatak başlığı, antrasit rengi ile dikkat çekiyor. Ayrıca yumuşak dokulu parlak kumaşı, görenleri kendine hayran bırakıyor. Silinebilir özelliği ile temizliği de kolay bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Yatak baş uçlarında kullanılan komodinler, siyah cam detayları ile dikkatleri çekiyor. Ahşap malzemeden üretilen komodinler, siyah cam yüzeyler ve kulplar ile birleştirilerek gardıropla uyumlu hale getirilmiş.

Hanımefendiler için İstikbal yatak odası takımın en dikkat çekici parçalarından biri de takım içerisinde yer alan makyaj masası. Ahşap yapıya sahip olan masa, komodinler ile aynı tasarıma sahip. Ayrıca masa ile üzerinde yer alan daire biçimindeki siyah çerçeveli ayna, uyumlu görünüyor. Üç adet çekmecesi ve bir adet kapaklı bölmesi ile, makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için geniş saklama alanları sunan masa, aynı zamanda aksesuarlar için ayrılmış özel camlı bir bölmeye sahip.

Daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar için, takım içeriğine eklenebilecek bir de şifonyer bulunuyor. Takım ile tam bir uyum içerisinde olan şifonyer, beş kapaklı çekmecesi ile geniş saklama alanları sunuyor.

Yatak odalarında modern ve şık bir görünüm isteyenler için İstikbal Mary yatak odası takımı, cam detaylı gardıropları ve kullanışlı ürünleri ile ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yatak odası takımı fiyatı, haziran 2023 tarihi itibari ile; bir adet sürgülü gardırop, bir adet yatak başlığı, iki adet komodin, bir adet makyaj masası ve bir adet makyaj aynası ile toplam 48.500,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir