Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Düğün Paketi- Lena Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası Takımı

İstikbal düğün paketi seçenekleri arasında dikkatleri çeken Lena Serisi, yeni evlenecekler ve evlerini yenileyecekler için modern ve şık görünümü ile tercih edilmektedir. İstikbal düğün paketi fiyatları ve seri içerisinde yer alan tüm ürünlerin detaylı incelemesi yazımızda…

İstikbal Lena Koltuk Takımı

İstikbal koltuk takımı Lena serisi; Antrasit, bej, gri ve gül kurusu olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Farklı renk kombinasyonları ile salonların atmosferini değiştiren Lena koltuk takımı, kazayağı desenleri ile oldukça şık görünüyor.

İstikbal Lena Koltuk Takımı- Antrasit

Zengin renk alternatifleri ile her eve uyum sağlayabilen Lena koltuk takımı, antrasit ve gül kurusu seçeneklerinde, üçlü koltuklardan biri kazayağı deseninde tasarlanmış.

Üzerlerinde yer alan kırlentler ise, takım ile uyumlu desenli kumaşlardan üretilmiş.

İstikbal Lena Koltuk Takımı- Gül Kurusu

İstikbal koltuk takımında yer alan koltuk ayakları, tüm renk seçeneklerinde ahşap renginde üretilmiş. Ortama sıcaklık veren ahşap tonları, her salona uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış.

İstikbal Lena Koltuk Takımı- Bej

Sağlığa zarar vermeyen süngerlere ve S yay sistemine sahip olan İstikbal Lena koltuk takımı, sizler ve sevdikleriniz için ekstra konfor sağlamak amacıyla üretilmiş. Ayrıca koltuk takımında kullanılan yüksek ayaklar, son teknoloji robot süpürgeler ve kolay temizlik için oldukça kullanışlı bir hale getirmiş.

İstikbal Lena Koltuk Takımı-Gri

İstikbal koltuk takımı modelleri arasında Lena serisi, farklı renkleriyle her tarza hitap edebilmesi ve işlevsel oluşu ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Lena koltuk takımları, silinebilir kumaş yapısı ile oldukça kolay bir kullanım sunmaktadır.

İstikbal koltuk takımı, açılabilir özelliği ile yatak olabilmektedir. Yatılı misafirler için oldukça kullanışlı bir ürün olan koltuk takımı, yumuşak dokulu kumaşları ve süngerleri ile ekstra konfor sunmaktadır.

Zengin renk seçeneklerinin yer aldığı İstikbal koltuk takımı, modern ve şık görünümü ile evlerinde hem görüntüye hem de işlevselliğe önem verenler için ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal koltuk takımı fiyatı, temmuz 2023 tarihi itibari ile; iki adet üçlü koltuk ve iki adet berjer olmak üzere 36.788,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İstikbal Lena Yemek Odası Takımı

İstikbal yemek odası takımı, ahşap detayları ve kazayağı desenleri ile son moda trendleri ile uyumlu görünüyor. Ahşabın sıcak yapısı, pencereli sandalyeler ile yemek odalarında modern bir görünüm sunuyor.

İstikbal yemek odası takımında tercih edilebilecek üç farklı masa çeşidi mevcut. Ayakları verev olan sabit masa, açılabilir mini ve açılabilir büyük masa seçeneklerinden kullanımınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

İstikbal yemek odası takımında, pencereli sandalyeler haricinde düz model sandalyelerde mevcut. Zevkinize ve tarzınıza uygun sandalyeler ile masaları takım yapabilirsiniz. Ayrıca sandalyelerde tercih edebileceğiniz iki farklı kumaş bulunuyor. Kazayağı desenli ve düz antrasit renk kumaştan üretilen sandalyeleri ister tek renk, ister birlikte kombinleyebilirsiniz.

Silinebilir kumaşı ile kolay bir kullanım sağlayan sandalyeler, yumuşak dokulu yapısı ile ekstra konfor sağlayacaktır. Ayrıca ahşap ayakları, takım ile oldukça uyumlu görünüyor.

İstikbal yemek odası takımı içerisinde yer alan konsol, beyaz rengi ile karşımıza çıkıyor. Ahşap ayaklara sahip olan konsol, üst yüzeyinde yer alan gri çizgili detayları ile takım ile oldukça uyumlu görünüyor.

Konsol üzerinde yer alan desenli ayna, farklı tarzı ile oldukça şık bir görünüm sunuyor. Dört kapaklı bölmesi ile yemek takımları ve diğer ürünler için oldukça geniş saklama alanı sunan konsol, yüksek ayakları ile temizliğin kolaylaşmasını sağlıyor.

İstikbal yemek odası takım içerisine eklenebilecek bir de vitrini mevcut. Dekoratif ürünlerin sergilenmesi için oldukça ideal görünen vitrin, konsol ile uyumlu cam detaylı bir tasarıma sahip.

İstikbal yemek odası takım içeriğine eklenebilecek diğer ürünlerden biri de TV sehpası. Evlerinde tam bir uyum yakalamak isteyenler için İstikbal yemek odası takımındaki diğer ürünler ile uyumlu TV sehpası, krem, gri ve ahşap renkleri ile karşımıza çıkıyor. Kapaklı bölmeleri ve rafları ile geniş saklama alanları sunan TV sehpası, sade ve yalın görünümü ile her eve uyum sağlayacaktır.

Sade ve bir o kadar şık bir yemek odası oluşturmak isteyenler için İstikbal Lena Yemek Odası takımı ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yemek odası takımı fiyatı, temmuz 2023 tarihi itibari ile bir adet açılır yemek masası, altı adet sandalye, bir adet konsol ve bir adet konsol aynası ile toplam 35.210,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

İstikbal Lena Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımı, modern ve şıklığın birleşimi bir tasarım isteyenler için Lena serisi doğal renkleri ile karşımıza çıkıyor.

İstikbal yatak odası takım içeriğinde; sürgülü, beş ve altı kapaklı olmak üzere üç farklı gardırop modeli bulunuyor. Ayrıca altı kapaklı gardırop da iki kapağı camdır ve led mevcuttur. Sürgülü ve beş kapaklı gardırop modelin de boy aynası yer alan gardıroplar, oldukça kullanışlı görünüyor.

İstikbal Lena yatak odası takımında yer alan  yatak başlığı, Antrasit rengi ile karşımıza çıkıyor. Üzerinde simetrik çizgilerin yer aldığı yatak başlığı, silinebilir kumaşı ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Gardıroplar, içerisinde yer alan raflar, çekmeceler ve askılıklar ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş depolama alanları sunuyor.

İstikbal yatak odası takımında yer alan makyaj masası, beyaz, gri ve ahşap renklerin uyumu ile karşımıza çıkıyor. Sade bir tasarıma sahip olan makyaj masası. Yuvarlak aynasıyla, şık kulpları ve yerden yüksek olması ile dikkat çekiyor.

Daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar için takım içeriğine eklenebilecek bir de şifonyer mevcut. Beş adet çekmecesi bulunan şifonyer, takımda yer alan diğer ürünler ile oldukça uyum içerisinde.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler, beyaz ve gri renklerin birleşiminden oluşuyor. İki adet çekmeceye sahip komodinler, yüksek ayakları ile dikkat çekiyor.

Takım içeriğinde yer alan sandalye, ahşap ayaklara sahip sandalye silinebilir kumaştan ve doğa dostu süngerlerden üretilmiş.

İstikbal yatak odası takımı fiyatı, haziran 2023 tarihi itibari ile; bir adet altı kapaklı gardırop, bir adet yatak başlığı, iki adet komodin, bir adet makyaj masası ve bir adet makyaj aynası ile toplam 33.860,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklik için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir