Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Düğün Paketi- İstikbal Cross Koltuk Takımı, Yemek Odası ve Yatak Odası Takımı

İstikbal düğün paketi arayışında olan yeni evlenecekler ya da evlerini yeni baştan yenilemek isteyenler için bu yazımızda İstikbal Cross Düğün Paketi'ni inceleyeceğiz. İstikbal düğün paketi içeriğinde, Cross , yemek odası ve yatak odası takımı yer alıyor. Baharın gelişi ile evinde yeni bir tarz yakalamak isteyen herkes için İstikbal mobilya seti fiyatları ve tüm detayları…

İstikbal Cross Koltuk Takımı

İstikbal düğün paketinin gözdesi Cross koltuk takımı, sadeliği ve şıklığı ile oldukça dikkatleri çekiyor. Kumaş dokusu ile kendine hayran bırakan koltuk takımında krem ve gri renk hakim.

İstikbal koltuk takımı, doğaya zarar vermeyen süngeri ve yumuşak dokulu kumaşı ile siz ve sevdikleriniz için ekstra konfor sağlamak amacıyla tasarlanmış. Ayrıca silinebilir kumaş yapısı, kolay temizlenebilir özellikte.

Berjerde kullanılan kırçıllı gri renk, siyah koltuk ayakları ile uyumlu ve modern bir görünüm sunuyor. Ekstra eklenmiş süngeri ile oldukça konforlu görünüyor.

İstikbal Koltuk Takımı, modern ve şık görünümünün yanı sıra oldukça kullanışlı ve işlevsel olarak tasarlanmış. Yatak olabilen üçlü koltuklar, yatılı misafirleriniz için konforlu bir kullanım sunuyor.

İstikbal Düğün Paketi içeriğine, koltuk takımı ile uyumlu ekleyebileceğiniz bir de TV sehpası mevcut. Yumuşak ahşap rengin, siyah metal ayaklar ve kulplar ile uyumu ortamı ısıtan bir görünüme sahip. Ayrıca kapaklı iki bölmesi ile saklama alanları da sunuyor.

Krem üçlü koltuklar ve gri berjerlerden oluşan İstikbal koltuk takımı, evlerinde sade ancak bir o kadar da şık bir görünüm isteyenler için oldukça ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal koltuk takımı fiyatı, 2023 mayıs ayı itibari ile; iki adet üçlü koltuk ve iki adet berjeri ile toplam 39.970,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca takım içeriğine ekleyeceğiniz TV sehpasının fiyatı ise 4.090,00₺'dir. Takım içeriği ile ilgili detaylı bilgi almak ve güncel fiyatlara ulaşmak için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İstikbal Cross Yemek Odası Takımı

İstikbal düğün paketi içeriğinde yer alan Cross Yemek Odası Takımı, koltuk takımı ile uyumlu şık ve modern bir görünüm sunuyor. Krem ve antrasit renkler, ahşap ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış.

 

İstikbal Cross Yemek Odası Takımı'nda sırtı şerit detaylı düz model ve kelebek modelinden oluşan iki farklı sandalye modeli bulunuyor. yumuşak dokulu sandalye modellerinden zevkinize ve kullanımınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Sandalye ve masa ayaklarında kullanılan siyah renk, yemek odası takımının birlikte bir uyum içerisinde olmasını sağlıyor. Ayrıca masada kullanılan ahşap ton, tüm takıma yumuşaklık katan modern bir renkte.

İstikbal yemek odası takımında yer alan yemek masası, modern görünümünün yanı sıra oldukça kullanışlı görünüyor. Açılabilir yemek masası, kalabalık aileler ve misafirler için işlevsel bir kullanım sunuyor.

içeriğinde yer alan Cross Yemek Odası Takımı'ndaki konsol, tüm takım ile uyumlu şık bir görünüm sunuyor. Konsol üzerindeki ayna ise, ahşap geçişli tasarımı ile oldukça dikkat çekici görünüyor.

İstikbal Yemek Odası Takımında yer alan konsol, şıklığının yanı sıra oldukça kullanışlı görünüyor. Dört kapaklı bölmesinde yer alan rafları ile, yemek takımları ve diğer ürünler için oldukça geniş saklama alanları sağlıyor.

Daha fazla depomala alanına ihtiyaç duyanlar için, takım içeriğine eklenebilecek bir de vitrini mevcut. Tam on iki rafı bulunan vitrin, ahşap görünümüyle konsol ile aynı tasarıma sahip.

Evlerinde İstikbal Düğün Paketi'nin tam bir uyumunu yakalamak isteyenler için, bir de kitaplık mevcut. Siyah ve ahşabın bir arada olduğu farklı tasarımı ile kitaplık, modern bir görünümün anahtarı olarak nitelendirilebilir.

Modern görünümü, farklı tercih edilebilir sandalye modelleri, açılır masası ve birçok saklama alanı sunan depolama alanları ile İstikbal Cross Yemek Odası Takımı, evlerinde şık bir görünüm yakalamak ve kullanışlı mobilyalar isteyenler için ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yemek odası takımı fiyatı, 2023 mayıs ayı itibari ile; Altı adet kelebek model sandalye, bir adet açılır masa, bir adet konsol, bir adet konsol aynası ile toplam 32.550,00₺ olarak karşımıza çıkmaktadır. Takım içeriğinde değişiklikler yapmak ve güncel fiyatlar için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İstikbal Cross Yatak Odası Takımı

İstikbal düğün paketi içeriğinde yer alan Cross yatak odası takımı, ahşap ve siyah renk ile karşımıza çıkıyor. Spor şık bir görünüme sahip olan takımda birçok farklı gardırop çeşidi yer alıyor.

İstikbal yatak odası takımı, sürgülü, mini sürgülü, dört, beş ve altı kapaklı olmak üzere beş farklı gardırop çeşidi sunuyor. Üzerinde yer alan boy aynaları ile odalarda ekstra bir boy aynasına ihtiyaç bırakmıyor.

İstikbal yatak odası takımının gardıropları, kıyafetler ve diğer tekstil ürünleriniz için, içerisinde yer alan rafları ve askılıkları ile geniş saklama alanları sunuyor.

Yatak başlığında kullanılan antrasit renk, ahşap mobilyalar ve siyah ayaklar ile oldukça uyumlu ve modern görünüyor. Ayrıca silinebilir kumaşı ile kolay bir kullanım sağlıyor.

Başuçlarında yer alan komodinler, gardıroplar ile uyumlu tasarıma sahip. Ayrıca iki çekmecesi ile saklama alanları da sunuyor.

Güzelliğinize güzellik katacağınız makyaj masaları, gardıroplar ve komodinler ile aynı ahşap tasarıma sahip. Kulplarda ve ayaklarda kullanılan siyah renk, modern bir görünüm sağlamış. Makyaj aynası ise, daire şekli ve ahşap detaylı tasarımı ile dikkat çekiyor.

Bir kapaklı bölmesi ve iki adet çekmecesi bulunan makyaj masası, içerisinde ve orta kısımda yer alan raflar ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünleriniz için oldukça kullanışlı görünüyor.

İstikbal yatak odası takımı içeriğine ekleyebileceğiniz bir de şifonyer mevcut. Beş adet çekmecesi ile, daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar için oldukça kullanışlı görünüyor.

Ahşap ve siyahın uyumlu olduğu İstikbal Cross Yatak Odası Takımı, yatak odalarında hem spor hem de şık bir görünüm isteyenler için ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yatak odası takımı fiyatı, mayıs 2023 tarihi itibari ile; bir adet beş kapaklı gardırop, bir adet yatak başlığı, iki adet konsol, bir adet makyaj masası, bir adet makyaj aynası ile toplam 26.990,00₺ olarak karşımıza çıkmaktadır. 24 Ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir