Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Düğün Paketi- Blanca Koltuk Takımı, Yemek Odası ve Yatak Odası Takımı

İstikbal düğün paketi arayışında olan yeni evlenecek ya da evlerini yenilemek isteyen çiftler için bu yazımızda İstikbal Blanca serisini inceleyeceğiz. İhtişamlı görünümü ile görenleri hayran bırakan takım, gümüş detayları ile dikkat çekiyor. İstikbal düğün paketi içeriğinde yer alan Blanca koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımı fiyatları ve tüm detayları..

İstikbal Blanca Koltuk Takımı

İstikbal koltuk takımı, lacivert rengi ile salonlara ihtişamlı bir görünüm sağlamak için tasarlanmış. Chester model koltuk takımı, rengi ve kumaş yapısı ile oldukça dikkat çekiyor.

Gümüş renk ayakları ile dikkat çeken İstikbal koltuk takımı, kırlentlerde ve berjerlerde kullanılan farklı desenli kumaşı ile şık bir görünüm sunuyor. Sağlığa zarar vermeyen süngeri ve silinebilir kumaşı ile oldukça konforlu bir kullanım sağlıyor.

 

Berjerlerin dış yüzeyinde kullanılan kumaş, deri görünümlü yapısı ile takıma benzersiz bir görünüm kazandırmış. Ayrıca takım, temizliği kolaylaştıran yüksek ayaklara sahip.

İstikbal Blanca koltuk takımı, canlı lacivert rengi, farklı desenlerde kırlentleri ve krom detay tasarım ayakları ile evlerinde hem şık hem de modern bir görünüm isteyenler için ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal koltuk takımı fiyatı, mayıs 2023 tarihi itibari ile; bir adet üçlü, bir adet ikili koltuk ve iki adet berjer ile toplam 54.745,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İstikbal Blanca Yemek Odası Takımı

İstikbal yemek odası takımı, lacivert ve beyaz rengin uyumu ile karşımıza çıkıyor. Chester modelin kullanıldığı lacivert sandalyeler, beyaz masa etrafında oldukça modern bir görünüm sunuyor.

İstikbal yemek odası takımında yer alan sandalyeler, diğer mobilyalar ile uyumlu beyaz ayaklara sahip. Ayrıca sağlığa zarar vermeyen süngeri, yumuşak dokulu ve silinebilir kumaş yapısı ile oldukça konforlu görünüyor.

Parlak beyaz açılabilir yemek masası, modern görünümünün yanı sıra geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı bir yapıya sahip.

İstikbal yemek odası takımında yer alan beyaz renk konsol, farklı tasarımı ve gümüş detayları ile göz kamaştırıcı görünüyor.

Yemek takımları ve diğer ürünler için dört kapaklı bölmesi ile oldukça geniş saklama alanları sunuyor. Ayrıca kaşık çatal bıçak takımları için özel bir çekmeceye de sahip.

Konsol üzerinde yer alan iki adet gümüş detaylı tasarım ayna, yemek odalarında ihtişamlı görünümü ile oldukça dikkat çekiyor.

Evlerinde tam bir uyum yakalamak isteyenler için Blanca serisinde bir de TV sehpası bulunuyor. Konsol ile aynı tasarıma sahip olan TV sehpası, iki adet büyük çekmecesi ile saklama alanları da sunuyor.

Modern ve şık bir yemek odası takımı arayışında olanlar için, lacivert ve beyazın gümüş detaylar ile süslendiği İstikbal yemek odası takımı ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yemek odası takımı fiyatı, mayıs 2023 tarihi itibari ile; bir adet açılır masa, altı adet sandalye, bir adet konsol ve bir adet konsol aynası ile toplam 49.990,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İstikbal Blanca Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımı, krem ve antrasit renklerin hakim olduğu şık bir tasarıma sahip. Takım içeriğinde tercih edebileceğiniz iki farklı gardırop modeli bulunuyor.

Zevkinize ve kullanımınıza uygun tercih edebileceğiniz, boy aynalı ve düz dolap olmak üzere iki farklı, altı kapaklı gardırop seçeneği yer alıyor.

Kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için oldukça geniş saklama alanları sunan gardırop, içeriğinde bolca raf ve askılığın yanı sıra, pantolon ve kravatlar için de özel bir askılık bulunduruyor. İstikbal yatak odası takımında yer alan gardırop, içerisindeki gizli çekmecelerle de oldukça kullanışlı görünüyor.

Antrasit renk yatak başlığı, chester modeli ile oldukça modern bir görünüm sergiliyor. Ayrıca silinebilir yumuşak dokulu kumaşı ile ekstra rahatlık sağlıyor.

Yatak başuçlarında yer alan komodinlerde iki farklı model seçeneği mevcut. Biri aydınlatmalı model, diğeri ise aydınlatmasız düz model. Aydınlatma seçeneği, gece lambası görevi görerek oldukça işlevsel bir kullanım sunuyor.

İstikbal yatak odası takımında yer alan makyaj masası, krem rengi ile oldukça sade ve şık görünüyor. Gümüş kulplar ve ayaklar, makyaj aynasıyla da oldukça uyumlu.

Üç adet çekmecesi bulunan makyaj masasının en üst çekmecesinde, aksesuarlar için özel kaplamalı bir bölüm mevcut.

Daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar için İstikbal Blanca yatak odası takımında bir de şifonyer mevcut. Gardırop ve diğer mobilyalar ile aynı tasarıma sahip olan şifonyer, beş adet çekmecesi ile oldukça geniş saklama alanları sunuyor.

İstikbal Blanca yatak odası takımı, sade ve bir o kadar şık görünümü ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Gümüş detaylar ile süslenmiş yatak odası takımı, modern bir görünüm isteyenler için ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yatak odası takımı fiyatı, 2023 yılı mayıs ayı itibari ile; bir adet altı kapaklı gardırop, bir adet yatak başlığı, iki adet komodin, bir adet makyaj aynası ve bir adet makyaj masası ile toplam 65.990,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir