Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Düğün Paketi- Arena Koltuk Takımı, Yemek Odası ve Yatak Odası Takımı

İstikbal düğün paketi, yeni evlenecek çiftler ve evini yenilemek isteyenler için Arena Serisi ile karşımıza çıkıyor. Arena serisinde İstikbal koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası yer alıyor. Modern tasarımları ile İstikbal düğün paketinin tüm detayları ve fiyatları yazımızda..

İstikbal Arena Koltuk Takımı

İstikbal koltuk takımı, lacivert ve krem rengi ile karşımıza çıkıyor. Tasarımı ile göz kamaştıran koltuk takımı, farklı kumaşları ile de dikkat çekiyor.

Zevkinize uygun tercih edebileceğiniz üçlü ve ikili koltuk sırtlarında kapitoneli ve çizgili olmak üzere iki model mevcut.

İstikbal Koltuk Takımı’nda kullanılan kumaşlar, yumuşak dokuya ve silinebilir özelliğe sahip. Üzerinde yer alan üç farklı kırlent modeli, koltuk takımını oldukça gösterişli bir hale getirmiş. Ayrıca koltuklarda kullanılan ayaklar, temizliğin kolaylaşmasına yardımcı olacak şekilde yüksek tasarlanmış.

İstikbal koltuk takımında yer alan berjerler, lacivert rengi ile karşımıza çıkıyor. Berjerlerin  iç kısmında kullanılan yumuşak dokulu düz renk kumaş, yanlarda kullanılan zebra desenler ile hareketlendirilmiş. Kırlentlerin bu desenlerle uyumu da gözden kaçmıyor.

Sağlığa zarar vermeyen yumuşak süngerleri ile ekstra konfor sağlayan İstikbal koltuk takımı, yatak olma özelliği ile yatılı misafirleriniz için de oldukça kullanışlı görünüyor.

Parlak renkleri, farklı tasarımı ve ihtişamlı yapısı ile İstikbal koltuk takımı, salonlarında şık ve modern bir görünüm sağlamak isteyenler için ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal koltuk takımı fiyatı, mayıs 2023 tarihi itibari ile; bir adet üçlü, bir adet ikili koltuk ve iki adet berjer ile toplam 51.690,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

İstikbal Arena Yemek Odası Takımı

İstikbal yemek odası takımı, gösterişli yapısı ile görenleri kendine hayran bırakıyor. İki farklı model masası, sandalyeleri ve ek mobilyaları ile oldukça dikkat çekiyor.

İstikbal yemek odası takımında, açılabilir ve sabit olmak üzere iki farklı beyaz masa modeli bulunuyor. Sabit masanın ayaklarında yer alan çizgili detaylar oldukça şık görünüyor. Ayrıca kapaklı bölmesi ile saklama alanları sunan farklı bir tasarıma sahip.

Diğer bir masa modeli, açılabilir masa olarak karşımıza çıkıyor. Geniş aileler ve kalabalık misafirler için oldukça kullanışlı olan ürün, çizgili detayları ile de dikkat çekiyor.

İstikbal yemek odası takımında yer alan sandalyeler, iki farklı renk kombinasyonu ile karşımıza çıkıyor. Lacivert ve krem renkten oluşan sandalyelerde, zevkinize ve tarzınıza uygun tercih edebileceğiniz gümüş ve beyaz ahşap olmak üzere iki farklı ayak çeşidi bulunuyor.

Takım içeriğinde yer alan konsol, gümüş detayları, yüksek ayakları ve çizgili tasarımı ile oldukça dikkat çekiyor.

 

Konsol üzerinde yer alan iki adet ışıklı ayna ise, yemek odalarında oldukça şık bir görünüm sunuyor.

İstikbal yemek odası takımında bulunan konsol, yemek takımları ve diğer ürünler için iki kapaklı ve üç çekmeceli yapısı ile oldukça geniş saklama alanları sunuyor.

Ayrıca çatal kaşık ve bıçak takımları için özel bir çekmeceye sahip.

İstikbal Arena yemek odası takımında, daha fazla saklama alanına ihtiyaç duyanlar ve dekoratif ürünleri sergilemek isteyenler için takım içeriğine eklenebilecek bir vitrin mevcut.

Konsol ile aynı tasarıma sahip olan vitrin, içerisinde üç adet cam ve üç adet ahşap olmak üzere toplam altı raf bulunduruyor.

Yemek odalarında ihtişamlı ve kullanışlı ürüne sahip olmak isteyenler için modern ve şık görünümü ile İstikbal Arena yemek odası takımı ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yemek odası takımı fiyatı, mayıs 2023 tarihi itibari ile; bir adet açılır masa, altı adet sandalye, bir adet konsol ve bir adet konsol aynası takımı ile toplam 44.140,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 Ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler yapmak için resmi web sitesine göz atmanızı öneririz.

İstikbal Arena Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımı, sakinliğin ve şıklığın birleşimi bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Ekru rengin hakim olduğu takım, odaları çok daha aydınlık ve geniş gösterecektir.

İstikbal yatak odası takım içeriğinde, sürgülü, beş ve altı kapaklı olmak üzere üç farklı gardırop modeli bulunuyor. Her gardırop modelinin üzerinde yer alan boy aynası, oldukça kullanışlı görünüyor.

Gardırop içlerinde yer alan askılıklar, çekmeceler ve raflar, kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için oldukça geniş saklama alanları sunuyor.

Ekru renk yatak başlığı, gümüş detaylar ile oldukça şık görünüyor. Ayrıca yumuşak dokulu zengin görünümlü kumaşı, silinebilir özelliği ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Yatak başuçlarında yer alan ekru renk komodinler, çizgili tasarımı ve gümüş detayları ile modern bir görünüm sunuyor. Ayrıca iki adet çekmecesi ile saklama alanları sunuyor.

Güzelliğinize güzellik katacağınız makyaj masası, komodinler ve gardırop ile aynı çizgili tasarıma sahip. Dikdörtgen aynası ve farklı tasarımı ile dikkatleri çekiyor.

İstikbal yatak odası takımında yer alan makyaj masası, modern ve şık görünümünün yanı sıra, işlevselliği ile de ön plana çıkıyor. Üç adet çekmecesi bulunan masada bir de aksesuarlar için cam kapaklı özel bir bölüm mevcut.

Yatak odalarında sakin renkler, şık ve ihtişamlı bir görünüm arıyorsanız Arena yatak odası takımı sizler için ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal yatak odası takımı fiyatı, mayıs 2023 tarihi itibari ile; bir adet altı kapaklı gardırop, bir adet yatak başlığı, iki adet komodin, bir adet makyaj masası ve bir adet makyaj aynası ile toplam 60.990,00₺ olarak karşımıza çıkıyor. 24 ay garantisi bulunan ürünlerin güncel fiyatları ve takım içeriğinde değişiklikler için resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir