Düğün Paketleri İstikbal Düğün Paketi

İstikbal Betty Düğün Paketi

Yeni evlenecek olanlar ya da evini yeniden dizayn edecek olanlar için bugün sizlere incelemesi yapacağız. Bu yazımızda İstikbal Betty Düğün Paketi içerisinde yer alan Betty koltuk takımı, yemek odası takımı, yatak odası takımı ve TV ünitesini inceleyeceğiz.  İstikbal markasının bu paketini beğeneceğinize inanıyoruz. İşte karşınızda İstikbal Betty Düğün Paketi…

İstikbal Betty Koltuk Takımı

İstikbal Betty Koltuk Takımı modern görünümü, şık ve fonksiyonel tasarımı ile ön plana çıkan ürünler arasındadır. Salonlara 3'lü ve 2'li koltuk seçeneği ile göz alıcı ve şık bir hava kazandırdığı gözlenmektedir. Yüksek konforlu oturum ve ergonomik sırt minderi uygulaması ile ön plana çıkmaktadır.

Tasarımı tamamlayan farklı ve şık metal ayak yapısı ile görsel zenginlik arttırılmıştır. Renk uyumu, tarzı, ince zevklere hitap eden detayları ve estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Üçlü ve ikili koltuk sırt ve kol kısımlarında dikey desenli çizgisel kapitone uygulanmış olup şık bir bütünlük oluşturulmuştur.

Zengin kumaş ve kırlent uygulamaları ile farklı renk alternatifleri sunmaktadır. Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.

Bu üründe üçlü koltuğunda sırt mekanizması ile yatak olma özelliği bulunmaktadır. Betty Yemek Odası Takımı ve TV Ünitesine konsept olarak tasarlanmıştır.

İstikbal Betty Yemek Odası Takımı

Betty Yemek Odası Takımı ahşap rengin sıcaklığının hakim olduğu tasarımda altın renk detay uygulamalar ile akşam yemeklerinize ışıltı katıyor. Betty Yemek Odası takımı, görsel zenginliğin yanında işlevselliği ve fonksiyonu da beraberinde sunacak bir takımdır. Tasarımı tamamlayan ve takıma özgü metal ayak ve kulp tasarımı ile görsel zenginlik arttırılmıştır.


Renk uyumu, tarzı, ince zevklere hitap eden detayları ve estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır . Kapak üzerinde yer alan ayna uygulaması ile ışıltı ve zerafeti bir arada sunmaktadır. İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.

Temperli cam sayesinde hem cam dayanıklılık kalitesi arttırılmış hem de kırılma anında dağılma özelliği sayesinde doğabilecek zarar minimum seviyeye indirgenmiştir. Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.

Açılır masa özelliği sayesinde masa, kapalı iken 6 kişilik, açıldıktan sonra ise 8 kişilik olabilmektedir.

Konsol içerisinde kaşık, çatal ve bıçaklar için karolaj uygulaması kullanılarak fonksiyonellik arttırılmıştır. Sabit masa ve açılır masa alternatifleri bulunmaktadır.

İstikbal Betty TV Ünitesi

Betty TV Ünitesi ahşap rengin sıcaklığının hakim olduğu tasarımda altın renk detay uygulamalar ile akşam keyfinize artırıyor. Betty TV Ünitesi çağdaş görünümü, şık ve fonksiyonel tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Tasarımı tamamlayan ve takıma özgü metal ayak ve kulp tasarımı ile görsel zenginlik arttırılmıştır.


Renk uyumu, tarzı, ince zevklere hitap eden detayları ve estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Kapak üzerinde yer alan ayna uygulaması ile ışıltı ve zerafeti bir arada sunmaktadır. İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.


Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır Betty Koltuk Takımına konsept olarak tasarlanmıştır. Ünite ölçüleri 140 ekran TV boyutuna kadar kullanım kolaylığı sunmaktadır.

İstikbal Betty Yatak Odası Takımı

Betty Yatak Odası Takımı ahşap rengin sıcaklığının hakim olduğu tasarımda altın renk detay uygulamalar ile yatak odalarına ışıltı katıyor Betty Yatak Odası takımı, tüketicilerimize görsel zenginliğin yanında işlevselliği ve fonksiyonu da beraberinde sunacak bir takımdır.


Tasarımı tamamlayan ve takıma özgü metal ayak ve kulp tasarımı ile görsel zenginlik arttırılmıştır. Renk uyumu, tarzı, ince zevklere hitap eden detayları ve estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır.

Kapak üzerinde yer alan ayna uygulaması ile ışıltı ve zerafeti bir arada sunmaktadır.

Ünite kapaklarına yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır. Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.

Kullanışlı ve depolama alanlarına sahip gardırop üniteleri sayesinde ürüne ekstra fonksiyonellik kazandırılmıştır.


Makyaj masası içerisinde aksesuarlar için karolaj uygulaması kullanılarak fonksiyonellik arttırılmıştır.

Sürgü ve 6 Kapaklı Dolap ledli askılık uygulaması, pantolonluk uygulaması, depolama alanlarına sahip dolapları ile Betty Yatak Odası Takımı tarzı ve hayatı kolaylaştıran fonksiyonelliği ile yaşamınıza renk katacaktır.

İstikbal Betty Düğün Paketi Fiyatı

İstikbal Betty Düğün Paketi fiyatı kampanyalara göre ve sezona göre değişebilmektedir. Bu düğün paketi fiyatını öğrenmek için İstikbal'in resmi sitesi üzerinden detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir