disney themed wedding cake topper
Düğün Fikirleri

Gösterişli Düğün Kekleri ve Pastaları

Yıllar boyunca nişanlı çiftlerimizle paylaşmak zorunda kaldığımız pek çok sevimli, yaratıcı ve eğlenceli pasta ustası gördük. İster muhteşem bir çiçek parçasıyla gidiyor olun, ister sizinle ve sizinkiyle figürinler gibi bir açıklama yapıyor olun, size ilham verecek çeşitli fikirlerimiz var! Kendi çiftlerimiz tarafından seçilen favorilerimizden bazılarına bir göz atın.

ışıltılı düğün pastası kaban

Bu çift, tavus kuşu tüyü temasıyla gitti, ancak tavus kuşundan ilham alan muhteşem bir aranjmanla pastalarının görünümünü gerçekten geliştirdi!

düğün pastası ve cupcakes üzerinde kek kaban

Bunun gibi göz kamaştırıcı bir pasta kabı ile düğün pastanıza ışıltı ve ışıltı katın! Çok güzel renklerde gelirler ve genellikle bunları kendi seçtiğiniz kelimelerle özelleştirebilirsiniz. Muhteşem!

Monogram kek toppers her zaman klas ve harika bir seçim! Bunlar asla modası geçmez ve mükemmel düğün gününüzün bir hatırası olarak kabanınızı saklayabilirsiniz!

Pasta kabının tarihi, zamanın sisi içinde kaybolur. Bazıları, yüzyıllar önce bir fırıncının kızının birlikteliğinden o kadar gurur duyduğunu ve çiftin aşkını belirtmek için fondan bir kaban yaptığını söylüyor!

Günümüzde, bir pasta genellikle bir kaban olmadan çıplak görünüyor. Haydi Wikipedia’ya bu friperie’nin tarihi hakkında daha fazla soru soralım: 

“Düğün pastası kaban 1950’lerde Amerika Birleşik Devletleri düğünlerinde beraberliği temsil ettiği için baskındı. Bugün, bu dekoratif figürinler genellikle çiftin dekoratif temasının veya düğün resepsiyonu tarzının bir parçasıdır.”

Onlarca yıldır sizi ve yeni eşinizi temsil eden figürleri pastanızın üzerine koymak bir trenddi ve daha sonra imajınızda yapılan veya kişiliklerinizi gösteren figürinlerle bir adım daha ileri gitti. Bugün monogramlardan, süper kahramanlardan, taçlardan, alıntılardan ve taze çiçeklerden birçok stil var. 

DÜĞÜN PASTALARI

çizgi film gelin ve damat pastası kaban

Bu karakterler ne kadar eğlenceli?! Çok keyifli ve eğlenceli! Bu sevimli pasta süsleri gibi küçük dokunuşlarla düğününüzü kişiselleştirmenin çok yaratıcı bir yolu!

Disney hayranları için özel gününüz için o kadar çok seçenek var ki! Bunlar, burada öne çıkan Disney pasta kabımızda da görebileceğiniz gibi özelleştirilebilir!

disney temalı düğün pastası kaban

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir