Dekorasyon

Evim Şahane Başvuru Formu Nasıl Doldurulur? Ekip Şahane 2023

İlk olarak 2012 yılında yayınlanmaya başlayan Evim Şahane programı, Kanal D ekranlarının beğenilen programlarından biri olmuştur. Bülent Kaan tarafından hazırlanan program ilerleyen yıllarda yayından kaldırılmış olsa da programın sunucu mimar Selim Yuhay tarafından devam ettirildi diyebiliriz. TV 8 ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşan Evim Şahane programı daha sonrasında Teve 2 kanalına geçiş yaptı. Şu an ise Kanal D ekranında Ekip Şahane isimli programla devam etmektedir. Bu süreçte birçok kişi için de genel dekorasyon konusunda bilgilendiren program bir hayli ilgi çekmeyi başardı diyebiliriz. Peki, Evim Şahane programına nasıl başvuru yapabileceğinizi biliyor musunuz?

Evinizin herhangi bir odasını baştan sonra yeniden tasarlanmasını sağlayabileceğiniz program ile dekorasyon konusunda yaşadığınız problemleri de çözebilirsiniz. Sadece başvuru yapanlar değil, programı takip edenler de kendi evlerinde dekorasyon konusunda çeşitli fikirler edinebiliyor. Bu bağlamda Evim Şahane programı oldukça ilgi duyulmaya da devam ediyor.

Evim Şahane Başvuru Koşulları Nedir, Nasıl Başvuru Yapılır?

Gündüz programları arasında en beğenilenlerden biri haline gelen Evim Şahane programına başvuru yapmanız için bazı koşulları biliyor olmanız önemlidir. Aynı zamanda nasıl başvuru yapacağınızı öğrenerek kolay bir şekilde programa başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. için öncelikle belirtmeliyiz ki sizden herhangi bir ücret istenmez. Ayrıca Türkiye'nin her şehrinden veya ilçesinden de katılım mümkündür. Bu bağlamda nerede yaşarsanız yaşayın, Selim Yuhay ile siz de evinizi baştan tasarlamak ve dekore etmek istiyorsanız, programa başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvurunuzu online bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün. Aynı zamanda başvuru esnasında sizden ekstrem bir koşul da istenmez.

Başvuru esnasında belirteceğiniz özellikleriniz, yaşadığınız olaylar ve evinizin dekorasyon problemleri, başvurunuzun onaylanmasını etkileyen faktörler arasında yer alır.

Tüm bu içerikleri doğru şekilde belirttikten sonra başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ekran görüntülerinin ardından sizlere online başvuru linkini bıraktık.

EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU

Evim Şahane Başvuru Sürecinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Evinizi baştan dekore edilmesini istiyor, Selim Yuhay ile pratik dekoratif çözümlerden faydalanmak istiyorsanız, başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeniz yeterlidir. Ancak bu süreçte dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Kapsamlı bir program olarak birçok kişinin talep ettiği Evim Şahane programı için herhangi bir ücret istenmiyor. Bunun yanı sıra bazı dolandırıcılar tarafından program adı altında başvuru yapan kişilerle iletişime geçerek ücret talep edildiği belirtiliyor. Bu süreçte dolandırıcıların bu eylemlerine kanmadan gerekli yerlere şikayette bulunmanızı ve mağdur durumda kalmamanızı tavsiye ederiz.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir