İstikbal Düğün Paketi

En İyi İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2022

İstikbal marka oturma grubu satın almak isteyen kişiler İstikbal’in değişmeyen kalitesinden etkilenirler. Kullanıcılarını son derece memnun eden İstikbal markası yeni modellerinde de aynı kaliteyi korumaya devam etmektedir. Mobilyaların uzun ömürlü kullanımını sağlayan kaliteli malzemelerle tasarlanan İstikbal oturma grupları kullanıcıların oldukça rağbet gösterdiği bir markadır. İstikbal marka oturma grubu ile ilgili model ve renklerin bulunduğu bu yazımızı inceledikten sonra oturma grubunuzu kolaylıkla seçebilirsiniz.

İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları

İstikbal Sole Koltuk Takımı

Herkesin zevkine göre oturma grupları üretirken bütçesini de düşünmek gerekir. Bütçesine göre koltuk arayışına girenler için İstikbal de uygun fiyatlı koltuk takımlarından biri olan İstikbal Sole Koltuk Takımı farklı renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Sole oturma grubunun 3+2+B+B oluşan takımı 2022 yılı itibariyle 15.704 TL’den satışa sunulmuştur.

İstikbal Pera Oturma Grubu

Her bütçeye ve zevke uygun modelleri İstikbal’de bulmak mümkün. Sadelikten hoşlanan kişiler için İstikbal Pera Oturma Grubu tercih edilebilir. Bej ve gri renk seçeneği sunan Pera oturma grubu silinebilir kumaştan üretildiği için temizliği kolaydır. Yatak olma özelliği bulunmaktadır. Pera oturma grubu 2022 yılında 3+2+B+B  seti olarak 15.998 TL’den satışa sunulur. Alacağınız koltuklara göre fiyatlarda bazı değişiklikler olabilir.

İstikbal Massimo Oturma Grubu

Evinde gösterişi sevenler ise Massimo oturma grubunu tercih edebilirler. Şık ve lüks tasarımı ile görenlerin gözlerini büyüleyen İstikbal Massimo Oturma Grubu güzelliği haricinde oldukça kullanışlıdır. Silinebilir kumaşı sayesinde temizliği oldukça kolaydır. Aynı diğer oturma gruplarında olduğu gibi Massimo oturma grubu da yatak olma özelliğine sahiptir. 2022 güncel fiyatlara göre Massimo oturma grubunun fiyatı 35.263 TL olarak müşterilere sunulmaktadır. Koltukları aydı ayrı alarak kendinize göre bir takım oluşturmanız da mümkün. Bu oturma grubunda koltuklardan birinin rengi yeşil diğeri krem ren olarak tasarlanmıştır. İki koltuğunuzu da krem ya da yeşil olarak seçebilir sadece berjerlerinizi farklı renk olarak seçip oturma grubunuzu kendinize göre oluşturabilirsiniz.

İstikbal Green Oturma Grubu

Evine modern bir hava katmak isteyenler İstikbal Green Oturma Grubunu tercih edebilirler. Tıpkı İstikbal markasının diğer koltuklarında olduğu gibi Green oturma grubunda da silinebilir kumaş özelliği bulunmaktadır. Green oturma grubu yatak olabilir ve yumuşak kumaş dokusuna sahiptir. Rahat temizlik için eski oturma gruplarına göre yerden biraz daha yüksek olarak tasarlanmıştır. Green oturma grubu 2022 güncel fiyatı 24.084 TL’dir. Almak istediğiniz koltuk sayısına göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir