Duvar Rafı Fikirleri 2023
Dekorasyon Duvar Dekorasyon Fikirleri 2024

Duvarlarınızı Anında Değiştirecek 15 Farklı Kendin Yap Raf Fikri

Evinizi dekore ederken, hızlı bir satın alma ile her küçük ayrıntıya yatırım yapmak her zaman mümkün değildir. İşte burada Kendin Yap projeleri devreye giriyor. Yeni başlayanların bile kolayca üstesinden gelebileceği bir kategori mi Raflar? Kendin Yap raflar için bazı eğitimlere ve ilhama ihtiyacınız varsa, size yardımcı olabiliriz. Klasik yüzer raflar ve delikli pano vitrinlerinden kendin yap yerleşik kitaplıklar ve asılı raflara kadar, tüm bu fikirler size ekstra depolama ve dekor alanı sunacaktır.

1.DELİKLİ RAFLAR

Tek tek raflar duvarlarınız için çok dağınık ve darmadağın görünüyorsa, DIY delikli panolar. Ahşap vurgu ile alanı ısıtırken vazolar, bitkiler, aynalar ve çerçeveler için ek alan elde edeceksiniz. Mutfakta süs eşyalarını ve kupaları sergilemek için kullanıldığı bu delikli pano sergisinden almanız yeterli . (Ayrıca, bir bakıştan sıkılırsanız, rafları kolayca yeniden düzenleyebilirsiniz!)

2.Makrome asılı raf

Bir makrome asılı raf tasarlayarak düğüm atma becerilerinizi kullanın. Minik bitkileri, mumları, mücevherleri ve diğer ıvır zıvırları sergilemek için bohem tarzı aksanı kullanın.

3.Çerçeveli raflar

A-çerçeveli raflar lehine bir porselen dolaptan vazgeçin. Tüm sofra takımı koleksiyonunuzu sergilemenizi kolaylaştıracak – üzerine bir şey koymadan önce sağlam olduğundan emin olun!

4.ANKASTRE RAFLAR

Kendi gömme kitaplığınızı oluşturmak, birkaç IKEA Billy kitaplığı birbirine bağlamak kadar basit olabilir . Süpürgelik, döşeme ve boya ekleyerek bunu daha zor hale getirin.

5.ALTIGEN RAFLAR

Popsicles hayranıysanız veya çalışmak için ucuz bir malzeme arıyorsanız, buzlu çubuklardan altıgen şekilli raflar yapmayı düşünün. Yediklerinizi geri dönüştürün veya hızlı bir şekilde tedarik etmek için bir paket satın alın .

6.KUŞAKLI RAFLAR

Kemer askıları, raflara kolayca rustik bir görünüm verebilir. En iyi kısım? İşi bitirmek için ciddi becerilere sahip olmanıza gerek yok.

7.PALET RAFLAR

Yeniden tasarlanmış palet rafları, bitkileri veya kitaplar, dergiler ve aile fotoğrafları gibi ince nesneleri sergilemenin harika bir yoludur – önce iç kısımlarını tamamen temizlediğinizden emin olun!

8.HALAT RAFLARI

İplerle asılan ahşap raflar ile duvarlarınıza daha organik, bohem bir görünüm kazandırın. Bir tane yapmak için ihtiyacınız olan tek şey tahta, ip, matkap ve iki büyük kanca vidası.

9.KAPİTONE KASNAK RAFI

Bu yuvarlak raf, en sevdiğiniz küçük nesneleri sergilemek için mükemmel bir yerdir. Mağazadan alınmış gibi görünse de aslında üç kapitone kasnağından yapılmıştır.

10.ENDÜSTRİYEL BORU RAFLARI

Tarzınız endüstriyel veya rustik ise, bu DIY yüzer raflar bir zorunluluktur. Hatta alanınızın geri kalanına mükemmel şekilde uyması için ahşap boyayı ve spreyle boyanmış siyah boruları renk tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz.

11.ÇİÇEK RAFLARI

Elbette, bu rafın üzerine hiçbir şey koyamazsınız ama yine de çok güzel. Mason kavanozlar, en sevdiğiniz çiçeğin kayması için delinmiş küçük bir delik ile tahtanın altına tutturulmuştur.

12.TETRİS RAFLARI

Tetris rafları oluşturarak duvar dekor ekranınıza eğlenceli bir öğe ekleyin. Onları boş bırakın veya küçük hazinelerle doldurun.

13.BAKIR BORU RAFLARI

Bu süper basit raflarla artık bakır boruları iyi bir şekilde kullanın. Bu proje için, sadece temel inşaat becerilerine ve boruların üzerine yerleştirmek için uzun, düz bir yüzeye ihtiyacınız var.

14.YÜZER KÖŞE RAFLARI

Bu beyaz badanalı yüzen rafları kullanılmayan bir köşeye sıkıştırın ve içlerine sulu meyveler doldurun. Yeşilliği boş bir alana getirmenin kolay bir yolu.

15.YENİDEN KULLANILMIŞ SANDIK RAFLARI

Bu akıllı iki renkli raflar gibi duvara asarak eski kasaları kullanışlı hale getirin. Burada makyaj ve oje depolamak için kullanılırlar – ancak bunları baharat veya biblolarla da stoklayabilirsiniz.

Dugunpaketleri.net İçerik editörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir