A secluded beach, love and sunshine for your wedding day dreams
Düğün Fikirleri

Düğün Trendleri 2023

Son yıllarda düğünlerin bir prodüksiyon haline gelmesine bayılıyoruz. Pinterest ve diğer sosyal medya sayesinde, herkes muhteşem bir düğün için tüm gücünü harcıyor ve en son trendlerin mekanlarımızdan geldiğini görmeyi çok seviyoruz. Eğrinin bir adım önünde olmak ve en muhteşem trendleri özel gününüze dahil etmek için 2021 düğün trendi rehberimize bakın! Düğün gününüzü kişiselleştirmek için o kadar çok çeşitlilik ve seçenek var ki, favorilerimizden bazılarını seveceğinizden eminiz.

Asılı Çiçekler

Çiçekçiler, konuklarınızın resepsiyonunuza nasıl sunulacağı konusunda çok akıllı hale geldi. Yukarıdan çiçekli çelenkler veya gür yeşillikler asmak, konuklarınızın üzerine sarkıtmak o kadar sıcak bir trend ki, uzun süre ortalıkta dolaşacağını hayal edin. Okaliptüs çelenkleri, şehvetli orkideler ve salal yeşillikleri – hepsi büyüleyici! Bu, alanı aşırı sonuçlarla dekore etmenin nispeten düşük maliyetli bir yoludur – bu, alanın görünümünü gerçekten geliştirir.

Rahat Esintiler

Onlarca yıldır düğünler her zaman zarif bir olay olmuştur. Hâlâ rafine bir deneyim olsalar da, giderek daha fazla sayıda çiftin büyük günleri için daha rahat bir etkinliğe ev sahipliği yapmayı seçtiğini görüyoruz. Bununla birlikte, çiftlerin daha samimi bir kutlama için daha küçük bir konuk sayısını seçmeyi seçtiklerini ve gösterişli dekor, yozlaşmış yiyecekler veya muhteşem fotoğrafçılıkla bütçede daha fazla yer bırakarak büyüdüğünü görüyoruz.

rio-hondo-bridal-party-bride

Bohem bebeğim

Uyumsuz yemek takımları, soğuk hisler ve nötr bir renk paleti şu anda hala çok popüler ve bundan dolayı çok mutluyuz! Neden kişiliğinizi göstermeye ve Bohem yaşam tarzıyla eğlenmeye ve onu mükemmel gününüze entegre etmeyesiniz? Tozlu tonlar, gür yeşillikler, altın sarısı, mermer vurgular ve modern kaligrafi Pinterest’e layık!

“Hepimiz Çıkıyoruz”

Bahsettiğimiz gibi, abartılı düğünler Pinterest’in her yerinde. Bu nedenle, en büyük trendlerden birinin gösterişli dekor ve dramatik vurgularla büyük bir açıklama yapmak olması şaşırtıcı değil. Çiftlerin aşırı büyük balonlar, duman bombaları, fotoğraflı panolar ve çok daha fazlasını birleştirdiğini gördük. Eğlenin ve onunla yaratıcı olun!

İkinci Damatlık

Bir gelinin resepsiyon için ikinci bir elbise giydiğini duymuşsunuzdur. Pekala, artık sadece bayanlarla sınırlı değil, erkekler de ikinci bir değişiklik alıyor! Bu ikinci değişiklik genellikle biraz daha rahat, belki ceketsiz, farklı renkte bir kravat ve ayakkabı ve kemer değişikliği. Erkeklerin de anlarını almalarını seviyoruz!

The Orchard by Wedgewood Weddings

Renkli Takım Elbise

Klasik siyah, gri veya lacivert takımlara elveda deyin. Damat takımı için kestane rengi veya zeytin yeşili gibi eksantrik renkleri tercih eden çiftlerin sayısı her geçen gün artıyor.

Tepegöz Aydınlatma

Mükemmel aydınlatma, resepsiyon alanınızı dekore etmenin inanılmaz (ve işlevsel) bir yoludur. Tepegöz ışıklarıyla havayı ayarlayın – resepsiyonunuza büyülü, mistik bir his katması garanti. Resepsiyon fotoğraflarında harika görüneceğinden bahsetmiyorum bile!

Tropikal esintiler

Pina colada’nızı alın ve tropik konuşalım! Ne kadar canlı bir trendin ortaya çıktığını görüyoruz. Plaj törenleri, ılık dış mekan resepsiyonları ve ananas ve palmiye yapraklarının vurguları, düğününüze tarz katacaktır. Carmel ve Pacific View Tower Club mekanlarımızda sahilde evlenebileceğinizi biliyor muydunuz?

Videografi

Şiddetle tavsiye ederim. Düğün fotoğrafçılığı, düğününüzde her zaman çok önemli bir faktör olmuştur çünkü gününüzde geriye dönüp bakmanız gereken tek şey budur. Ve daha iyi olan nedir? Güzel bestelenmiş bir video. Düğün videografisi, gününüzü izlerken yeniden yaşamanızı sağlar. Hatta bunu bir gelenek haline getirebilir ve her yıl evlilik yıldönümünüzde çift olarak düğün videonuzu birlikte izleyebilirsiniz!

Otlatma Masaları

Herkes bir şarküteri tahtasını sever. Neden abartmıyorsun? Otlatma masası tam da budur – kokteyl saatinde konuklarınızın ‘otlatmaları’ için güzelce sergilenen etler, peynirler, kuruyemişler, reçeller, krakerler vb. içeren büyük bir masa. Hatta çiftlerin düğün pastasını katmanlı bir peynir kulesiyle değiştirmeye başladığını görüyoruz!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir