Doğtaş Düğün Paketi Düğün Paketleri

Doğtaş Pıero Düğün Paketi 2023

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Doğtaş Düğün Paketi – Pıero sizleri bekliyor. Yaşam alanlarında tercihiniz iddialı ve konforlu tasarımlardan yanaysa Pıero serisi ile hayalinizdeki dekorasyona imza atabilirsiniz! Doğtaş Pıero düğün paketleri 2023 koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımları fiyatları ve özellikleri…

Modern formları zarif tasarım çizgileriyle buluşturan Pıero koltuk takımı, odanızda etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor. Grubun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin. 

Ürün Özellikleri
-Yatak olabilme özelliği
-Temizliği kolaylaştıran yüksek ayak yapısı
-Kolay temizlenebilir kumaş özelliği

Doğtaş Pıero Koltuk Takımı serisi, bir adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk ile farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 21 Temmuz 2023 tarihi 29.545 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pıero yemek odası, hem zarif hem de iddialı bir görünüm sunmayı başarıyor. Evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre. Doğanın dinginliğini yansıtan Pıero yemek odası takımı ile ferah ve konforlu yaşam alanlarına imza atabilirsiniz!

Doğtaş Pıero Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 21 Temmuz 2023 tarihi 19.065 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde,  sabit yemek masası + iki sandalye + konsol + ayakucu puf bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doğtaş Düğün Paketi – Pıero serisi; yalınlığın zarafetini ve doğallığın sıcaklığını yatak odanıza taşımak için Pıero yatak odası takımı sizi bekliyor! Ayrıca rahat bir uyku ve huzur deneyimi sunan bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar.

Doğtaş Pıero Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 21 Temmuz 2023 tarihi 30.680 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde iki kapaklı iki gardırop + geniş şifonyer + iki adet komodin + karyola başlık bulunuyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir