Doğtaş Düğün Paketi Düğün Paketleri

Doğtaş Nova Düğün Paketi 2023

Konfor dolu yaşam alanlarındaki beklenen şıklık Doğtaş Düğün Paketi – Nova sizleri bekliyor. Bu paket ile evinizin her köşesini şık ve konforlu bir şekilde döşeyebilir, yeni hayatınıza mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Doğtaş Düğün Paketi ile evliliğinize veya yeni evinize güzel bir başlangıç yapın. Yaşam alanlarında tercihiniz iddialı ve konforlu tasarımlardan yanaysa Nova serisi ile hayalinizdeki dekorasyona imza atabilirsiniz!

Doğtaş Nova koltuk takımı serisi;  farklı renk  kombinasyon ile karşımıza çıkıyor. Doğtaş düğün paketi tam size göre. Bu paket içerisinde yer alan koltuk takımı, kumaşı kolay temizlenebilir, silinebilir ve yumuşak dokulu olup, leke tutmaz. Modern formları zarif tasarım çizgileriyle buluşturan Nova koltuk takımı, salonunuzda ya da oturma odanızda etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Koltuk Takımı'nın ayaklarının yüksek olması sayesinde, yeni nesil robot süpürgeler ile altını kolayca temizliye biliriz. Nova takımının  içeriği ile uyumlu renkler ve desenlerde kırlentler ile hareketlenen takım, modern ve şık tasarımları ile gözümüzü kamaştırıyor. Koltuk takımının bir diğer özelliği de yatak olma fonksiyonudur. Misafirleriniz geldiğinde, koltuğunuzu rahat bir yatağa dönüştürebilirsiniz. Doğtaş Nova Koltuk Takımı serisi, bir adet üçlü koltuk + bir adet berjer koltuk ile farklı parçaların kombinasyonuyla istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu takımın 18 Temmuz 2023 tarihi 23.120,00 TL olarak belirlenmiştir. Güncel fiyat bilgisi için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doğtaş Nova Yemek Odası Takımı, Toprak renkleri ve ahşabın asil duruşu ile hayat bulan Nova yemek odası takımı, hem zarif hem de iddialı bir görünüm sunmayı başarıyor. Misafirlerinizi etkileyecek ve evinizin havasını değiştirecek bir takım arıyorsanız, bu ürün tam size göre. Doğanın dinginliğini yansıtan Nova yemek odası takımı ile ferah ve konforlu yaşam alanlarına imza atabilirsiniz!

Doğtaş Nova Yemek Odası Takımı, hem göze hem de bütçeye hitap eden bir ürün olma özelliğine sahip. Dolayısıyla yemeklerinizi daha keyifli hale getirecek. Konsol, dört kapaklı siyah kulp detaylar şık  bir hava katmış. Temizliğin kolaylaşmasını sağlayan yüksek ayaklara sahiptir. Dört ayak mevcuttur.

Doğtaş Nova Yemek Odası Takımı'nın fiyatı, 18 Temmuz 2023 tarihi 22.865,00TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yemek odası takımının içerisinde,  yemek masası + dört sandalye + bank + konsol bulunuyor. Bunlara ek olarak Doğtaş, Nova yemek odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu yatak odası takımı, her detayıyla göz kamaştırır. Ayrıca rahat bir uyku deneyimi sunan büyük bir yatak ve bu takım, odanızda düzeni sağlamak için bol miktarda depolama alanı sunar. Yalınlığın zarafetini ve doğallığın sıcaklığını yatak odanıza taşımak için Nova yatak odası takımı sizi bekliyor!

Takım içeriğinde sürgülü gardırop bulmaktadır. Doğtaş Nova yatak odası takımında yer alan gardırop, rafları, çekmece ve askılıkları ile kıyafetler ve diğer tekstil ürünleri için geniş saklama alanları ile sizlere kolaylık sağlıyor.

Zarif ve ihtişamlı görünümü ile hanımefendilerin gönülleri fetheden makyaj masası, gardıroplar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış. Üç çekmece ile makyaj malzemeleri ve diğer ürünler için saklama alanları sunuyor.

Yatak başuçlarında yer alan komodinler siyah kulp detayları ile şık bir görünüm oluşturulmuştur. Komodin bir çekmeceye sahiptir.

Doğtaş Nova Yatak Odası Takımı'nın fiyatı, 18 Temmuz 2023 tarihi 37.320,00 TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda bu yatak odası takımının içerisinde sürgülü gardırop + makyaj masası + iki adet komodin + yatak başlığı + karyola bulunuyor. Bunlara ek olarak Doğtaş Nova yatak odası için 24 ay garanti süresi tanıyor. Güncel fiyatlar için Doğtaş resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünü sipariş verdiğinizde, size özel olarak hazırlanacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir